Starity

The Elder Scrolls

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 13. 14:00 #1
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
The Elder Scrolls: Arena
The Elder Scrolls II: Daggerfall
The Elder Scrolls III: Morrowind
The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Elder Scrolls V: Skyrim
The Elder Scrolls Online

Egyik kedvencem beer.gif Sőt, a Skyrim örök kedvenc blush.gif
2 felhasználónak tetszik: FruFruChan, johanna92
2014. július 13. 22:41 #2
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Ideje volt már ennek a topiknak, az a véleményem!! biggrin.gif *örül neki* Nekem konkrétan három Elder Scrolls játékkal volt szerencsém játszani, a Daggerfall-lal, az Oblivionnel és a Skyrimmel. Ha valaki el tudna látni tanácsokkal, hogy a Daggerfallban hogy lehet eredményesen harcolni, azt örök hálámmal üldözném, mert én egyszerűen képtelen vagyok úgy használni az egeret, hogy érjen is valamit, minden útmenti patkány meg denevér leveszi a fél életenergiámat, és így nem tudok vele játszani. x__x""" Arról viszont nem tudok dönteni, hogy az Oblivion vagy a Skyrim-e az addiktívabb. XD
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. július 20. 17:54 #3
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2014.07.13. 22:41)
Ideje volt már ennek a topiknak, az a véleményem!! biggrin.gif *örül neki* Nekem konkrétan három Elder Scrolls játékkal volt szerencsém játszani, a Daggerfall-lal, az Oblivionnel és a Skyrimmel. Ha valaki el tudna látni tanácsokkal, hogy a Daggerfallban hogy lehet eredményesen harcolni, azt örök hálámmal üldözném, mert én egyszerűen képtelen vagyok úgy használni az egeret, hogy érjen is valamit, minden útmenti patkány meg denevér leveszi a fél életenergiámat, és így nem tudok vele játszani. x__x""" Arról viszont nem tudok dönteni, hogy az Oblivion vagy a Skyrim-e az addiktívabb. XD

Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy forgasd gyorsabban azt a kardot, vagy esetleg osonjál, ha az nem válik be. Mást sajnos nem tudok mondani.
2014. július 20. 23:19 #4
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2014.07.20. 17:54)
Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy forgasd gyorsabban azt a kardot, vagy esetleg osonjál, ha az nem válik be. Mást sajnos nem tudok mondani.


Időközben rájöttem, hogy nem az a baj, hogy nem tudok érdemlegesen támadni, hanem hogy az ellenfelek sokszor túlságosan is erősek. x_x" Most mentem negyed órát a hólepte tájon keresztül és nem volt semmi más, csak fák, bokrok meg gombák, és semmi ellenfél, wtf. (Szerintem valamit rosszul csinálok, de még nem tudom, mit...) Erre mikor pihentetem a karaktert, akkor kétszer is megszakít közben a játék, hogy ellen a közelben... Egy kentaur és egy ork volt, mindkettőt szépen leszedtem, aztán elérek VÉGRE hatszáz év gyaloglás után valami templomhoz, ahova igyekeztem, és jön egy random íjász, aki mindig egyetlen lövéssel leszed. O_O Most visszatöltök egy korábbi mentést, hogy vegyek íjat meg nyilat, hogy legyen valami esélyem legalább... Van egy érzésem, hogy nagyon fogok szenvedni ezzel a játékkal. :'D (Na de... gyorsabban forgassam azt a kardot? Akárhogy rángatom az egeret sem támad gyorsabban. o_o Daggerfall, életem megkeserítője... XDD Mert tudom, hogy úgyis addig játszok vele, amíg jó nem leszek benne, rajtam nem fog ki egy játék... X'D)
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. augusztus 03. 21:29 #5
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Kedvenc játékaim, főleg az Oblivion. Megszámlálhatatlanul végigjátszottam, szinte minden karakterrel, de mindegyikből tolvaj lett a végére, vagy vámpír. XD Lehet hogy én csináltam valamit rosszul, lehet hogy nem, de nem tudom. A Skyrimba most van egy ember mágusom, meg egy ork harcosom, most az ork valahogyan sokkal jobban bejövős. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!