Starity

Darksiders

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 18. 19:39 #1
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Az Apokalipszis egyik lovasát irányíthatjuk az apokalipszisen keresztül.
2015. január 10. 00:50 #2
- törölt felhasználó -    
"NO Not Alone!!" én itt lefolytam a székről komolyan! meghajolo.gif thumbsup.gif
2018. december 23. 23:25 #3
- törölt felhasználó -    
Darksiders az egyik kedvenc játék sorozatom. Nagyon tetszik a története hogy elérkezik az apokalipszis és a mennyben háború van a pokolban zűrzavar. Mi pedig a nagy káoszban az Apokalipszis 4 lovasa egyikével küzdhetünk meg a Menny és Pokol seregeivel. Az első két részt imádtam. Az elsőben War/Háborút irányíthatjuk a másodikban pedig Death/Halált. Sajnos a harmadik részre nagyon sokat kellett várni és sokáig úgy volt hogy el sem készül. Viszont most itt van és én egy jó 20 órát öltem bele mire végig verekedtem magam a rengeteg démonon szörnyeken és a hét főbűnön valamint a sok rejtvényen és puzzel-ön. A történet annyi hogy a harmadik lovas Fury vagyis magyar nevén Düh azt a feladatot kapja a saját frakciójától akik tanácsnak nevezik magukat hogy el kell fognia a Hét főbűnt akik elszabadultak és a Földön próbálják folytatni a gonosz üzelmeiket. Düh egy iszonyat dühös leányzó akinek van egy hatalmas korbácsa és azzal mindent elpusztít. biggrin.gif Düh igyekszik minél gyorsabban a nyomára bukkanni a testet öltött Hét főbűnnek és egy talizmán segítségével újra bebörtönözheti őket.
A harmadik rész képes volt hozni az elöző két rész színvonalát viszont én úgy éreztem hogy az 1 és 2 valahogy erősebb volt a történetében és sokkal összetettebb volt a játékmenet. Itt a harmadik részben egyszerűen rámentek arra a készítők hogy elég nehéz legyen a játék. Én elég sokat játszok de fúúúú piszkosúl megfingatott jópárszor ez a játék szerintem a három rész közül ez volt a legnehezebb. Igaz nem voltak benne nagyon nehéz rejtvényes részek de volt néhány olyan játékmeneti elem amivel én személy szerint elég nehezen boldogultam. pardon.gif
De örültem hogy végül elkészült ez a játék és hogy játszhattam vele és újra egy jót küzdhettem az apokalipszis hajnalán az angyalok és démonok ellen. meghajolo.gif És úgy néz ki van esély rá hogy teljes lesz a sorozat és elkészül a negyedik rész a negyedik lovassal Strife-al akinek a magyar neve talán Viszály lesz. Én várom mert a történet nem záródott le a harmadik résszel! smileeee.gif
2023. október 12. 08:52 #4
sarahkerr
sarahkerr
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 23.10.12.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 397429
Offline offline
Idézet (,2018.12.23. 23:25~6802531)
Darksiders az egyik kedvenc játék sorozatom. Nagyon tetszik a története hogy elérkezik az apokalipszis és a mennyben háború van a pokolban zűrzavar. Mi pedig a nagy káoszban az Apokalipszis 4 lovasa egyikével küzdhetünk meg a rooftop snipers Menny és Pokol seregeivel. Az első két részt imádtam. Az elsőben War/Háborút irányíthatjuk a másodikban pedig Death/Halált. Sajnos a harmadik részre nagyon sokat kellett várni és sokáig úgy volt hogy el sem készül. Viszont most itt van és én egy jó 20 órát öltem bele mire végig verekedtem magam a rengeteg démonon szörnyeken és a hét főbűnön valamint a sok rejtvényen és puzzel-ön. A történet annyi hogy a harmadik lovas Fury vagyis magyar nevén Düh azt a feladatot kapja a saját frakciójától akik tanácsnak nevezik magukat hogy el kell fognia a Hét főbűnt akik elszabadultak és a Földön próbálják folytatni a gonosz üzelmeiket. Düh egy iszonyat dühös leányzó akinek van egy hatalmas korbácsa és azzal mindent elpusztít. biggrin.gif Düh igyekszik minél gyorsabban a nyomára bukkanni a testet öltött Hét főbűnnek és egy talizmán segítségével újra bebörtönözheti őket.
A harmadik rész képes volt hozni az elöző két rész színvonalát viszont én úgy éreztem hogy az 1 és 2 valahogy erősebb volt a történetében és sokkal összetettebb volt a játékmenet. Itt a harmadik részben egyszerűen rámentek arra a készítők hogy elég nehéz legyen a játék. Én elég sokat játszok de fúúúú piszkosúl megfingatott jópárszor ez a játék szerintem a három rész közül ez volt a legnehezebb. Igaz nem voltak benne nagyon nehéz rejtvényes részek de volt néhány olyan játékmeneti elem amivel én személy szerint elég nehezen boldogultam. pardon.gif
De örültem hogy végül elkészült ez a játék és hogy játszhattam vele és újra egy jót küzdhettem az apokalipszis hajnalán az angyalok és démonok ellen. meghajolo.gif És úgy néz ki van esély rá hogy teljes lesz a sorozat és elkészül a negyedik rész a negyedik lovassal Strife-al akinek a magyar neve talán Viszály lesz. Én várom mert a történet nem záródott le a harmadik résszel! smileeee.gif 

Nekem is. Én is szeretek Darksiders-szel játszani. A négy lovassal azonban az a helyzet, hogy a teljes nefilim fajon kívül a fajtájuk milliárdjai közül csak négyen kérdőjelezték meg a tetteit.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!