Black Metal
2014. július 18. 20:24
#2
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Nem vagyok otthon a témában csak pár alap bandát ismerek innen, mint a Mayhem, Tormentor (Csiharral az élen), Immortal meg Burzum.
2014. július 18. 20:53
#3
|
AFCfan |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 13.02.09. Hozzászólás: 2782 Csatolások: 219 Azonosító: 195661 offline
|
Na, hát nem tudom, van-e egyáltalán ide jogom bepofátlankodni, így, hogy nem igazán hallgatok black metalt, néhány bandán kívül, de mégiscsak megteszem. Igazság szerint nem is a szövegért hallgatom (kivételek azért mindig vannak), de ha már itt vagyok, szeretném megosztani azt a szerény repertoáromat, amivel rendelkezem.
Legelőször a Gorgoroth-ot és a Bathory-t ismertem meg, még akkor nem igazán tetszett a stílus, szégyenemre legyen mondva, még unalmasnak is találtam. Aztán belehallgattam a Dimmu Borgir zenéjébe, ott már felkeltette az érdeklődésem jobban, majd sorra jöttek az együttesek, a Dark Funeral, Darkthrone, Immortal, Mayhem, Nyktalgia, Hordagaard, Gallowbraid, Carpathian Forest, Burzum (félreértés ne essék, Varg Vikernesnek abszolút elferdült személyisége van, de a zenéje jó), Dodsfall, Cradle of Filth, Nazgul, Christian Epidemic... Nem mondom, soha nem volt, és nem lesz az én világom, kell hozzá egy bizonyos hangulat, de valami kib*szott remekművek egytől egyig.
Mondja ezt úgy, hogy közben most is altert hallgat. Nem baj. Várom a megkövezést sok szeretettel.
Legelőször a Gorgoroth-ot és a Bathory-t ismertem meg, még akkor nem igazán tetszett a stílus, szégyenemre legyen mondva, még unalmasnak is találtam. Aztán belehallgattam a Dimmu Borgir zenéjébe, ott már felkeltette az érdeklődésem jobban, majd sorra jöttek az együttesek, a Dark Funeral, Darkthrone, Immortal, Mayhem, Nyktalgia, Hordagaard, Gallowbraid, Carpathian Forest, Burzum (félreértés ne essék, Varg Vikernesnek abszolút elferdült személyisége van, de a zenéje jó), Dodsfall, Cradle of Filth, Nazgul, Christian Epidemic... Nem mondom, soha nem volt, és nem lesz az én világom, kell hozzá egy bizonyos hangulat, de valami kib*szott remekművek egytől egyig.
Mondja ezt úgy, hogy közben most is altert hallgat. Nem baj. Várom a megkövezést sok szeretettel.
2014. július 19. 10:20
#4
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (AFCfan @ 2014.07.18. 20:53)
Na, hát nem tudom, van-e egyáltalán ide jogom bepofátlankodni, így, hogy nem igazán hallgatok black metalt, néhány bandán kívül, de mégiscsak megteszem. Igazság szerint nem is a szövegért hallgatom (kivételek azért mindig vannak), de ha már itt vagyok, szeretném megosztani azt a szerény repertoáromat, amivel rendelkezem.
Legelőször a Gorgoroth-ot és a Bathory-t ismertem meg, még akkor nem igazán tetszett a stílus, szégyenemre legyen mondva, még unalmasnak is találtam. Aztán belehallgattam a Dimmu Borgir zenéjébe, ott már felkeltette az érdeklődésem jobban, majd sorra jöttek az együttesek, a Dark Funeral, Darkthrone, Immortal, Mayhem, Nyktalgia, Hordagaard, Gallowbraid, Carpathian Forest, Burzum (félreértés ne essék, Varg Vikernesnek abszolút elferdült személyisége van, de a zenéje jó), Dodsfall, Cradle of Filth, Nazgul, Christian Epidemic... Nem mondom, soha nem volt, és nem lesz az én világom, kell hozzá egy bizonyos hangulat, de valami kib*szott remekművek egytől egyig.
Mondja ezt úgy, hogy közben most is altert hallgat. Nem baj. Várom a megkövezést sok szeretettel.
Legelőször a Gorgoroth-ot és a Bathory-t ismertem meg, még akkor nem igazán tetszett a stílus, szégyenemre legyen mondva, még unalmasnak is találtam. Aztán belehallgattam a Dimmu Borgir zenéjébe, ott már felkeltette az érdeklődésem jobban, majd sorra jöttek az együttesek, a Dark Funeral, Darkthrone, Immortal, Mayhem, Nyktalgia, Hordagaard, Gallowbraid, Carpathian Forest, Burzum (félreértés ne essék, Varg Vikernesnek abszolút elferdült személyisége van, de a zenéje jó), Dodsfall, Cradle of Filth, Nazgul, Christian Epidemic... Nem mondom, soha nem volt, és nem lesz az én világom, kell hozzá egy bizonyos hangulat, de valami kib*szott remekművek egytől egyig.
Mondja ezt úgy, hogy közben most is altert hallgat. Nem baj. Várom a megkövezést sok szeretettel.
Ne röhögtess, tőled kértem zenekarneveket, hát persze, hogy van jogod ide írni!
2014. október 09. 21:30
#10
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
2014. október 09. 21:37
#11
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Most mondok én is egyet: Thy Catafalque. Ugyan nem tiszta black metal, hanem inkább avantgarde post-black metal (azért a korai lemezeken van rendesen black hatás), de ajánlom. Érdekes, egyedi zene, és olyan atmoszférája van... Egyszemélyes zenekar btw. Ja és magyar
Najó, sok keresnivalóm nincs ebben a csoportban, húzok is elfele
Najó, sok keresnivalóm nincs ebben a csoportban, húzok is elfele
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2014. október 09. 21:41
#12
|
AFCfan |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 13.02.09. Hozzászólás: 2782 Csatolások: 219 Azonosító: 195661 offline
|
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2014.10.09. 21:37)
Most mondok én is egyet: Thy Catafalque. Ugyan nem tiszta black metal, hanem inkább avantgarde post-black metal (azért a korai lemezeken van rendesen black hatás), de ajánlom. Érdekes, egyedi zene, és olyan atmoszférája van... Egyszemélyes zenekar btw. Ja és magyar
Najó, sok keresnivalóm nincs ebben a csoportban, húzok is elfele
Najó, sok keresnivalóm nincs ebben a csoportban, húzok is elfele
ugyan, azt én mondhatnám
2014. október 10. 16:55
#13
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Idézet (AFCfan @ 2014.10.09. 21:41)
ugyan, azt én mondhatnám
Mondjuk én bírom, amit Tamás csinál 
Te is ismered? Óje, végre valaki
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2014. október 10. 17:16
#14
|
AFCfan |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 13.02.09. Hozzászólás: 2782 Csatolások: 219 Azonosító: 195661 offline
|
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2014.10.10. 16:55)
Te is ismered? Óje, végre valaki
Várom az új albumot.^^
Hogyne
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline



