Starity

JYJ - Just Us

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 19. 09:40 #1
- törölt felhasználó -    
beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Angel, Bae Hee Yeon, FruFruChan
2014. július 29. 08:09 #2
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
biggrin.gif biggrin.gif + pár kép biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Angel, Bae Hee Yeon, FruFruChan
2014. július 29. 08:57 #3
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
már fogalmam sincs miért imádom őket wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Köszi a képeket! happy.gif
2014. július 29. 12:24 #4
- törölt felhasználó -    
Az egyetlen tag akivel kicsit szimpatizálok az Yoo Chun, a mostani képeken vettem észre milyen gyönyörűek a szemei. wub.gif
A színes hajakat meg kezdem megszokni, de nem tudom Junsu valahogy kilóg a sorból... Ő is kaphatott volna hasonló hajszínt, mint a másik két fiú, ha már erőltetik ezeket a szívárvány színeket. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Betti90, Angel
2014. július 29. 23:37 #5
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Imádom őket smileeee.gif Jaejoong is perfect wub.gif
Kár, hogy valószínűleg ez az utolsó lemezük a katonaság előtt..
2 felhasználónak tetszik: Betti90, Angel
2014. július 30. 01:25 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (FruFruChan @ 2014.07.29. 23:37)
Imádom őket smileeee.gif Jaejoong is perfect  wub.gif 
Kár, hogy valószínűleg ez az utolsó lemezük a katonaság előtt..


A katonaságot tényekre vagy megérzésre alapozod? Én egyik tagnál se észleltem még hajlandóságot a katonaságra, meg ha onnan nézzük van még két évük. Plusz ha találnak jó érvet és a Honvédelmi Minisztérium elfogadja 1-2 évvel ezt még pluszba ki tudják tolni.
Mondjuk nekem akkor nőnének nagyot a szememben, ha nem "szórakoztató" katonaként tengetnék el azt a 21 hónapot. Mondjuk Jae Joong-nak már az az 5 hetes alapképzés is jó kezdés lenne, legalább azért kialakulna egy szép fizikuma. Legalábbis nekem minden képen olyan vékonynak hat..
3 felhasználónak tetszik: Betti90, FruFruChan, Angel
2014. július 30. 23:38 #7
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2014.07.30. 01:25)
A katonaságot tényekre vagy megérzésre alapozod? Én egyik tagnál se észleltem még hajlandóságot a katonaságra, meg ha onnan nézzük van még két évük. Plusz ha találnak jó érvet és a Honvédelmi Minisztérium elfogadja 1-2 évvel ezt még pluszba ki tudják tolni.
Mondjuk nekem akkor nőnének nagyot a szememben, ha nem "szórakoztató" katonaként tengetnék el azt a 21 hónapot. Mondjuk Jae Joong-nak már az az 5 hetes alapképzés is jó kezdés lenne, legalább azért kialakulna egy szép fizikuma. Legalábbis nekem minden képen olyan vékonynak hat..

Azt olvastam, hogy Jaejoong és Junsu mennek (már tavaly készültek). Jaejoong elvileg a Triangle befejezése és az album promotálása után besorol (talán Junsu is). Yoochun meg nem mehet ,,normális katonáskodásra", mert asztmás. De igazad van, még változhat.
Szerk.: utánanéztem és a dátum úgymond bizonytalan. Fura, mert nemrég még biztosra mentek, így július végére meg meggondolták magukat.
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2014. július 31. 00:13 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (FruFruChan @ 2014.07.30. 23:38)
Azt olvastam, hogy Jaejoong és Junsu mennek (már tavaly készültek). Jaejoong elvileg a Triangle befejezése és az album promotálása után besorol (talán Junsu is). Yoochun meg nem mehet ,,normális katonáskodásra", mert asztmás. De igazad van, még változhat.
Szerk.: utánanéztem és a dátum úgymond bizonytalan. Fura, mert nemrég még biztosra mentek, így július végére meg meggondolták magukat.


Meg tudom őket érteni, hogy nehezen szánják rá maguk hiszen azért nem cserkész tábor vár rájuk. biggrin.gif
De nekik már az is könnyedséget jelent, hogy nekik (vagyis a hírességeknek) van választásuk, hogy hivatalos katonaként(vagy egyéb rend fenntartó szervnél) vészelik át a 21 hónapot vagy úgymond "szórakoztató" katonaként lehorgonyoznak a Honvédelmi Minisztérium PR részlegén.
Az idolok közül az járt jobban aki már korábban túl esett ezen (bár igaz belőlük nem sok van) így legalább nekik már a karrierjükkel sem kell sakkozni.
Nehéz dolog az biztos, de ha végül is még bevonulnak idén akkor sok kitartást nekik! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: FruFruChan, Betti90
2014. augusztus 03. 18:26 #9
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Még pár kép
Junsunak nagyon nem áll jól ez a félig szőke félig rózsaszín haj, akkor már inkább a kékes változat mint a többieknek van, meg szerintem egy kicsit túl van sminkelve is.
3 felhasználónak tetszik: FruFruChan, Sellőgirl, Angel
2014. augusztus 08. 22:22 #10
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2014.07.29. 12:24)
Az egyetlen tag akivel kicsit szimpatizálok az Yoo Chun, a mostani képeken vettem észre milyen gyönyörűek a szemei.  wub.gif 
A színes hajakat meg kezdem megszokni, de nem tudom Junsu valahogy kilóg a sorból... Ő is kaphatott volna hasonló hajszínt, mint a másik két fiú, ha már erőltetik ezeket a szívárvány színeket.  rohog.gif


Azzal az erős rózsaszín hajjal meg bele egy kis fekete melírrel jobban beillett volna rohog.gif

Idézet (GomNaNa @ 2014.07.30. 01:25)
Mondjuk Jae Joong-nak már az az 5 hetes alapképzés is jó kezdés lenne, legalább azért kialakulna egy szép fizikuma. Legalábbis nekem minden képen olyan vékonynak hat..


Igen, nagyon lefogyott a drágám sorry.gif pedig még néhány éve olyan jó fizikuma volt, és olyan felsőteste, amit bárki megirigyelhetett volna blush.gif most meg teljesen eltűnt, szálkás lett, és már 70 kg sincs unknw.gif Vissza kellene hozniuk a régi formáját, mert ez így neki sem tesz jót, és egy kis izmot dobhatnának rá még happy.gif
2014. augusztus 18. 01:12 #11
citrozoey
citrozoey
új tag
 
StátuszAhhw ahhw *-* Imádom a szövegét :3 https://www.youtube.com/watch?v=3TyKyeS3P-Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.15.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 71
Azonosító: 189732
Offline offline
És lemez felvétel közben.
2014. augusztus 18. 01:15 #12
citrozoey
citrozoey
új tag
 
StátuszAhhw ahhw *-* Imádom a szövegét :3 https://www.youtube.com/watch?v=3TyKyeS3P-Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.15.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 71
Azonosító: 189732
Offline offline
És a képek készitése közben, a spagettis a kedvencem *-* Kár, hogy kihagyták sad.gif
2014. augusztus 18. 01:16 #13
citrozoey
citrozoey
új tag
 
StátuszAhhw ahhw *-* Imádom a szövegét :3 https://www.youtube.com/watch?v=3TyKyeS3P-Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.15.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 71
Azonosító: 189732
Offline offline
Idézet (Angel @ 2014.08.08. 22:22)
Azzal az erős rózsaszín hajjal meg bele egy kis fekete melírrel jobban beillett volna  rohog.gif
Igen, nagyon lefogyott a drágám  sorry.gif  pedig még néhány éve olyan jó fizikuma volt, és olyan felsőteste, amit bárki megirigyelhetett volna  blush.gif most meg teljesen eltűnt, szálkás lett, és már 70 kg sincs  unknw.gif  Vissza kellene hozniuk a régi formáját, mert ez így neki sem tesz jót, és egy kis izmot dobhatnának rá még  happy.gif


Nah akkor én is! x'D
Én is úgy tudtam, hogy a promótálás után vonulnak be, kivéve Junsut, mert ős a Drakula musical befejezte után. Jaejoong, meg igen totál lefogyott és 60 kiló sincs, nem hogy 70 ohmy.gif Ééés új tetoválást csináltatott a hasa alá és edzeni is kezdett, mert megigérte biggrin.gif És nem nem vagyok fanatikus Jaejoong fan biggrin.gif xD És megvan amúgy a Just Us és gyönyörű egy album *-* És ugye Junsunak meg a Dracula szerep miatt lett az a szép pirosas vörös haja, és előtte leszőkitették neki ugye biggrin.gif Wáá asszem ennyni xD
1 felhasználónak tetszik: FruFruChan
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok