A Bad Blood nevezetű album egy újabb dala lett megfilmesítve, az Oblivion.
A teljes cikkhez kattints ide!
Klippremier: Bastille — Oblivion
2014. július 21. 17:21
#2
|
|
Direction Rajongo6Őszinte Egyéniség. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.06. Hozzászólás: 2150 Csatolások: 666 Azonosító: 218747 offline
|
Szupi klipet hozott össze a Bastille zenekar.
2014. július 21. 17:48
#4
|
|
Fannycska999rrrromantic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.04. Hozzászólás: 3681 Csatolások: 163 Azonosító: 160042 offline
|
Nem rossz
örülök, hogy csináltak ehhez is videót, tekintve, hogy ez az egyetlen daluk amit ismerek (és szeretek)
örülök, hogy csináltak ehhez is videót, tekintve, hogy ez az egyetlen daluk amit ismerek (és szeretek)
2014. július 21. 18:00
#5
|
|
Alexis_05042015 with Eszti ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 3617 Csatolások: 845 Azonosító: 133339 offline
|
Szerelmes vagyok ebbe a számukba! 
2014. július 21. 19:43
#9
|
exoverdoseleech |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.05.28. Hozzászólás: 2353 Csatolások: 1181 Azonosító: 226704 offline
|
Hű, pont ez a dal a kedvencem tőlük. Emlékszem amikor először hallgattam libabőrös lettem. Már egy ideje annak,hogy utoljára hallgattam, de a libabőr ismét megvolt
Nem ilyen klipet képzeltem el hozzá,de nem vagyok csalódott, nagyon is átjött a dal hangulata!
2014. július 21. 20:12
#10
Imádom ezt a dalt. Én is máshogy képzeltem el a klipet hozzá, de attól függetlenül nagyon jó lett.
2014. július 21. 21:20
#13
|
|
Metamorphosismask of sanity |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.07.07. Hozzászólás: 2295 Csatolások: 544 Azonosító: 228986 offline
|
Damn. Szerintem egyáltalán nem jó meg semmi ilyesmi
2014. július 21. 22:02
#15
Az egyetlen dal az albumról, amit szeretek
A klip viszont nem jön be...
2014. július 22. 20:25
#18
|
|
brigitta000 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.04. Hozzászólás: 595 Csatolások: 9 Azonosító: 189076 offline
|
Már végóta vártam a klipet, azt hittem nem is lesz. Nem csalódtam a fiúkban, nagyon sejtelmes lett. Imádom!
2014. július 23. 17:12
#19
|
|
VandiAM |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 3860 Csatolások: 66 Azonosító: 130677 offline
|
Szerintem nem volt a legjobb a dalválasztás, több olyan dalukhoz még nincs klip, ami jobb, mint az Oblivion. A kisfilm viszont tökéletes lett, nem átlagos, és örülök, hogy Sophie Turner szerepel benne.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:




