Starity

Depresszió

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 26. 13:24 #1
- törölt felhasználó -    
Eljött az ideje, hogy nagyszerű és nem utolsó sorban hazai Depresszió zenekar is kapjon egy topikot. laugh.gif
Halász Ferenc ~ ének, gitár
Hartmann Ádám ~ gitár
Kovács Zoltán ~ basszusgitár
Nagy Dávid ~ dob
Pálffy 'Soda' Miklós ~ sampler

Depresszió - Kezdjük el (2008)
2014. július 26. 14:09 #2
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Úgy 2008-9-ig még egész jók voltak (vagy csak én voltam túl fiatal? laugh.gif ),de utána egyenesen indultak meg a lejtőn és egyre gagyibb albumokat gyártani. Igazából a zenéjük egyáltalán nem egyedi, már az elején is feltűnt, hogy nagyon szeretik a KoRn-t, a Machine Headet, na meg a Slipknotot meg pár nu-metál bandát.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. július 27. 11:56 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2014.07.26. 14:09)
Úgy 2008-9-ig még egész jók voltak (vagy csak én voltam túl fiatal? laugh.gif ),de utána egyenesen indultak meg a lejtőn és egyre gagyibb albumokat gyártani. Igazából a zenéjük egyáltalán nem egyedi, már az elején is feltűnt, hogy nagyon szeretik a KoRn-t, a Machine Headet, na meg a Slipknotot meg pár nu-metál bandát.

Nem hiszem, hogy egyre "gagyibb" albumokat gyártanának, mert például a 2011-es Vízválasztó, az egyik legkiemelkedőbb lemezük. Egyedül, talán a drága Pálffy "húzhatja le" a Depressziót, mert szerintem is teljesen felesleges az együttesbe, a koncerteken sincs túl sok dolga, és általában, ha valami csúszás van a menetrendben, az miatta következik be, na mindegy ez csak egy kis kitérő volt, hogy szerintem miért készítenek kevésbé jó dalokat, mint anno, bár a koncerteken javarészt a 2005-10-re eső albumokról játszanak, főként a Nincs jobb korról.
Nem egyedi. Meglehet, de manapság már nehéz "egyedi" zenét összehozni, ha meg valaki próbálkozik vele, egy a tízhez az esélye, hogy sikerül neki, és nem egy zajszintű zenét játszik. Csak a te kedvedért (meg a magam szórakoztatására laugh.gif ) nekiálltam egy-két albumnak, és KoRnon kívül nem találtam se Machine Headet, főleg nem Slipknotot, azért "főleg nem Slipknotot" (mert bár semmi bajom a zenekarral) de egy csepp knotot sem észleltem a dalokban, meg a számok felépítése is eltérő, és ezt nem azért mondom, hogy védjem a Depit, de én ebből a szemszögből látom. wink.gif Egyébként melyik hazai együttesre nincs hatással, ami a tengerentúlon történik? ^^
2014. július 27. 14:25 #4
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Machine Head - Davidian - Sokkold a Rendszert
KoRn - No Place To Hide - Amíg Tart
Korn - Blind - XII konkrétan lemagyarították a dalt
Slipknot - The Shape - Újratöltés azt hiszem

Soroljam még?
2 felhasználónak tetszik: lpmaskmancick, Darkness
2014. július 27. 14:58 #5
- törölt felhasználó -    
Említettem már, hogy azért hoztam létre ezt a topikot, hogy lehúzzuk az együttest? laugh.gif Mert úgy látszik kijelentés nélkül is megfogták néhányan a topik "lényegét". laugh.gif Érdekes, hogy a Dal óta mennyien lenézik a Depressziót, a plagizálásba nem mennék bele, felesleges, ahogyan a "ki a jobb?" játékba sem. Depi napot mindenkine! wink.gif
2014. július 30. 13:40 #6
- törölt felhasználó -    
KÉSZ A LEMEZ, 4 KONCERT / 3 NAP
Örömmel tudatjuk veletek, hogy elkészült a zenekar 7., A folyamat zajlik című új nagylemeze. A stúdiós munka után, még sok feladat vár a kiadónkra és ránk az októberi megjelenésig (borító, klip, lemezgyártás, terjesztés, adminisztrációs munkák, stb), de már nagyon izgatottan várjuk, hogy megmutathassuk nektek az új kedvencünket
Pár héten belül előrendelhető lesz az új lemez, tehát alaposan felpörögnek a dolgok.
Bőven lesz alkalmunk megünnepelni az elmúlt 3 év termésének legjavát, valamint a Super Size Recordingban, Varga Zolival lezajlott remek munkát, hiszen ezen a héten 4 koncertet adunk 3 NAP ALATT!
Események, koncertek
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok