Starity

Orange Is the New Black (2013-2019)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 14. 18:22 #21
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
2x09 - "40 OZ of Furlough" stills (HQ/UHQ)
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Toxic, House Of Wax, dave095
2014. október 14. 18:26 #22
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
2x10 - "Little Mustachioed Shit" stills (HQ/UHQ)
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Toxic, House Of Wax, dave095
2014. október 14. 18:30 #23
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
2x11 - "Take a Break from Your Values" stills (HQ/UHQ)
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Toxic, House Of Wax, dave095
2014. október 14. 18:32 #24
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
2x12 - "It Was the Change" stills (HQ/UHQ)
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Toxic, House Of Wax, dave095
2014. október 14. 18:38 #25
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
2x13 - "We Have Manners. We're Polite." stills (HQ/UHQ)
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Toxic, House Of Wax, dave095
2015. január 10. 19:22 #26
- törölt felhasználó -    
Valaki nézi még rajtam kívül ezt a sorozatot? Gondoltam majd itt fangörlködök mindenkivel, de csak képeket raktok dry.gif
Amúgy én imádom, pár nap alatt ledaráltam biggrin.gif
2015. január 11. 11:58 #27
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Dianna @ 2015.01.10. 19:22)
Valaki nézi még rajtam kívül ezt a sorozatot? Gondoltam majd itt fangörlködök mindenkivel, de csak képeket raktok dry.gif
Amúgy én imádom, pár nap alatt ledaráltam biggrin.gif



Oh,én nézem laugh.gif Nagyon nagy rajongója vagyok a sorozatnak,tegnap este fejeztem be a másodjára való megnézését és már most kínoz a gondolat,hogy júniusig várni kell a folytatásra. dry.gif
Te mit szóltál Soso karakteréhez meg az apácához? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. január 13. 06:02 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (SmileyZ @ 2015.01.11. 11:58)
Oh,én nézem  laugh.gif Nagyon nagy rajongója vagyok a sorozatnak,tegnap este fejeztem be a másodjára való megnézését és már most kínoz a gondolat,hogy júniusig várni kell a folytatásra.  dry.gif 
Te mit szóltál Soso karakteréhez meg az apácához?  blush.gif

Érdekes, hogy pont ezt a két karaktert kérdezed, mert engem ők pont nem fogtak meg egyáltalán. biggrin.gif Sosotól agybajt kaptam az elején, mostmár olyan semleges szinten van nálam (bár nem is szerepelt az utolsó részekben sokat...) Az apáca története sem volt túl érdekes számomra, voltak ott azért sokkal jobb szálak is.
Rengeteg karakter irritáló amúgy (nekem), mégis olyan addiktív ez a sorozat.

Fogalmam sincs érdekel-e valakit a véleményem, de:

**spoiler**
Larry és Polly szerelme hihetetlenül idegesítő, tudom ez kellett Piper jellemfejlődéséhez, hogy végre tökösebb legyen, de egyszerűen nem bírom elviselni őket.
Vee, Red és Crazy Eyes egyszerűen zseniálisak, mind a szerepek, mind a színészek. Le a kalappal előttük, komolyan mondom.
Tricia hiányzott nekem ebből az évadból, sajnálom, hogy kirakták 1 évad után.
Nickyt imádom és Pousseyt is.
Taysteevel és Alexszel nem tudom hogy állok, néha szimpatikusak, aztán elrontják valamivel.. biggrin.gif
A spanyolok hatalmasak, bár Daya terhességi-szerelmiszála is elég "meh" néha.. rohog.gif
A methfüggők is elég jelentéktelenek nekem, főleg az a szőke, azt nagyon nem szeressem. rolleyes.gif

Rengeteg rész sokkoló volt számomra (ami elég ritka nálam, hogy így beszippantson egy sorozat), amikor Piper nekiesett Pennsatuckynak, aztán a végén kiderült, hogy azért ő is kapott rendesen, csak ő Crazy Eyestól hát wow ohmy.gif
Imádtam azt is, amikor Morello elszökött a "barátjához" és őrült módon a kádban fürdött az igazi mennyasszony fátylával a fején..

Ami még jó, hogy felvezetik a szálakat, amíg nem volt jelenet a "lyukban", akkoris olyan baljós volt a tudat, hogy az van és mindenki olyan félelemmel beszélt róla, hogy hiába nem láttam még, de elhittem, hogy az tényleg egy szörnyű hely, ahol jóeséllyel bolondul meg az ember.

Érdekesek a karakterek, minden embertípusból vannak szerepek, ami lenyűgöző. Jók a visszatekintések az előző életükbe, kíváncsi leszek azokra is, akikről még nem esett komolyabban szó (a drogosok, big boo, a 2 latin csaj, Yoga stb)

Kíváncsi leszek mi lesz a harmadik évadban ELVILEG Alex-Piper lesz középpontban, bár remélem hogy csak pletyka. Ez a második Vee évada volt, jó volt látni, hogy Piper nélkül (amikor eltávon volt pl) is fut a sorozat.

Ismétlem önmagam, de erre nincs jobb szó: ZSENIÁLIS volt az évadzáró is. Fel sem tűnt, hogy másfél óra volt, 40 perc helyett. rohog.gif Az, hogy Rosa pont akkor hajtott el a kocsival, amikor Vee odaért az úthoz, aztán ráfeszülök mi fog történni és teljes gázzal elüti aahh mindfuck! ohmy.gif ohmy.gif


Jaj túl jó ez a sorozat, emberek!!
Légyszives írjatok ti is róla, nem hiszem el, hogy csak én szeretek ennyit pofázni itt rohog.gif Mondjuk, ahogy látom nem túl ismert ezen a fórumon a sorozat, nagy hiba. sad.gif
2015. január 13. 08:18 #29
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Dianna @ 2015.01.13. 06:02)
Érdekes, hogy pont ezt a két karaktert kérdezed, mert engem ők pont nem fogtak meg egyáltalán. biggrin.gif Sosotól agybajt kaptam az elején, mostmár olyan semleges szinten van nálam (bár nem is szerepelt az utolsó részekben sokat...) Az apáca története sem volt túl érdekes számomra, voltak ott azért sokkal jobb szálak is.
Rengeteg karakter irritáló amúgy (nekem), mégis olyan addiktív ez a sorozat. 
Fogalmam sincs érdekel-e valakit a véleményem, de:
**spoiler**
Larry és Polly szerelme hihetetlenül idegesítő, tudom ez kellett Piper jellemfejlődéséhez, hogy végre tökösebb legyen, de egyszerűen nem bírom elviselni őket.
Vee, Red és Crazy Eyes egyszerűen zseniálisak, mind a szerepek, mind a színészek. Le a kalappal előttük, komolyan mondom.
Tricia hiányzott nekem ebből az évadból, sajnálom, hogy kirakták 1 évad után.
Nickyt imádom és Pousseyt is.
Taysteevel és Alexszel nem tudom hogy állok, néha szimpatikusak, aztán elrontják valamivel.. biggrin.gif
A spanyolok hatalmasak, bár Daya terhességi-szerelmiszála is elég "meh" néha.. rohog.gif 
A methfüggők is elég jelentéktelenek nekem, főleg az a szőke, azt nagyon nem szeressem. rolleyes.gif 
Rengeteg rész sokkoló volt számomra (ami elég ritka nálam, hogy így beszippantson egy sorozat), amikor Piper nekiesett Pennsatuckynak, aztán a végén kiderült, hogy azért ő is kapott rendesen, csak ő Crazy Eyestól hát wow ohmy.gif 
Imádtam azt is, amikor Morello elszökött a "barátjához" és őrült módon a kádban fürdött az igazi mennyasszony fátylával a fején.. 
Ami még jó, hogy felvezetik a szálakat, amíg nem volt jelenet a "lyukban", akkoris olyan baljós volt a tudat, hogy az van és mindenki olyan félelemmel beszélt róla, hogy hiába nem láttam még, de elhittem, hogy az tényleg egy szörnyű hely, ahol jóeséllyel bolondul meg az ember.
Érdekesek a karakterek, minden embertípusból vannak szerepek, ami lenyűgöző. Jók a visszatekintések az előző életükbe, kíváncsi leszek azokra is, akikről még nem esett komolyabban szó (a drogosok, big boo, a 2 latin csaj, Yoga stb) 
Kíváncsi leszek mi lesz a harmadik évadban ELVILEG Alex-Piper lesz középpontban, bár remélem hogy csak pletyka. Ez a második Vee évada volt, jó volt látni, hogy Piper nélkül (amikor eltávon volt pl) is fut a sorozat.
Ismétlem önmagam, de erre nincs jobb szó: ZSENIÁLIS volt az évadzáró is. Fel sem tűnt, hogy másfél óra volt, 40 perc helyett. rohog.gif Az, hogy Rosa pont akkor hajtott el a kocsival, amikor Vee odaért az úthoz, aztán ráfeszülök mi fog történni és teljes gázzal elüti aahh mindfuck! ohmy.gif  ohmy.gif

Jaj túl jó ez a sorozat, emberek!!
Légyszives írjatok ti is róla, nem hiszem el, hogy csak én szeretek ennyit pofázni itt rohog.gif Mondjuk, ahogy látom nem túl ismert ezen a fórumon a sorozat, nagy hiba. sad.gif


Tudod miért őket kérdeztem? blush.gif Mert általában mindenki a többi szereplőről ír véleményt (mint te is az elfehérített részben) és őket kihagyják,ezért gondoltam rájuk kérdezek inkább,mert a többieket úgyis leírod majd blush.gif
Nekem Vee bár valóban zseniális karakter nagyon irritáló volt,annyira,de annyira utáltam őt rohog.gif Crazy Eyes-t sokszor sajnáltam,oké,hogy olyan mint egy állat,de amúgy meg csak szeretetre vágyik blush.gif Tricia nekem is hiányzik,Taysteevel és Alexszel is egyetértek,Daya bár az egyik legnagyobb kedvencem benne néha annyira idegesít azzal ahogy a fiúval bánik.Mintha minden az ő hibája lenne,pedig senki nem kérte,hogy tegye szét a lábát blush.gif
Az a szőke csaj akit említettél....nála jobban senki nem irritál,annyira undormány feje van,mondjuk a nyavíkoló barátnője fejét is bedugnám kicsit a sütőbe rohog.gif
Én Morello történetére voltam a legkíváncsibb és az övé is tetszett a legjobban.Nagyon jól megcsinálták,annyira őrült ez a csaj. rohog.gif De imádom. laugh.gif A két latin csaj története engem is érdekelne.
Igen a 3. évad róluk fog szólni Laura Prepon mondta is egy interjújában,hogy minden részben benne fog lenni blush.gif
Amúgy meg alapból több mint 40 perces a sorozat,még a legrövidebb is 50 fölött volt ha jól emlékszem,de ez a hosszú évadzáró meg különösen tetszett,igazi film méretű lett laugh.gif
Olyan soká lesz még június dry.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. április 09. 20:02 #30
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3056
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
Jön ! biggrin.gif w00t.gif



4 felhasználónak tetszik: Horgi, dave095, SmileyZ, benyaw93
2015. április 09. 20:42 #31
- törölt felhasználó -    
Mindenki odáig van az új szereplőért akit Ruby Rose játszik... hát... nem tudom... számomra Laura Prepon/Alex kisugárzását nem lehet überelni. biggrin.gif
https://31.media.tumblr.com/dc39397efa11444bb8e0a8135bba0394/tumblr_nmiecnLpxM1r0avtpo7_250.gifhttps://38.media.tumblr.com/e3ea5e85b7dcd35ccd37be1e0abbee7d/tumblr_nmiecnLpxM1r0avtpo2_250.gif
3 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, TheTruthAboutLove, Horgi
2015. április 09. 21:56 #32
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
Idézet (sMokEe.cLouD @ 2015.04.09. 20:02)
Jön !  biggrin.gif  w00t.gif 

Azt hittem, készen állok, de nagyon tévedtem. w00t.gif biggrin.gif

Mellesleg... Vauseman-->endgame beer.gif
2015. április 10. 10:24 #33
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (sMokEe.cLouD @ 2015.04.09. 20:02)
Jön !  biggrin.gif  w00t.gif 


Mennyire imádom én ezt a sorozatot! laugh.gif Már nagyon várom a 3. évadot! laugh.gif Ahogy látom megint elég izgalmas lesz. laugh.gif Örülök,hogy Alex visszajön,bár ahogy látom valaki rendesen elintézte. blush.gif Szerintem ez az idő már gyorsan elrepül és végre újra nézhetjük! thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, sMokEe.cLouD
2015. április 15. 13:27 #34
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
hq wink.gif blush.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. április 28. 18:49 #35
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3056
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2015. május 12. 07:35 #36
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
új előzetes és tíz still kép a 3. évadhoz smileeee.gif



3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, jexxica
2015. július 13. 19:27 #37
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Season 3. wub.gif
http://38.media.tumblr.com/1309add9b7fc4d63875bf5e0a78e50da/tumblr_nqb38fsfUf1qj7s0oo6_r1_250.gif
http://33.media.tumblr.com/7c12483b3e164006f7dc42bd573b96fe/tumblr_nqb38fsfUf1qj7s0oo7_r1_250.gif
2015. szeptember 10. 10:22 #38
harperseven1618
harperseven1618
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.13.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 233275
Offline offline
please, does anyone have photos from the season 3 promo 2 and season 3, do post
meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2015. szeptember 10. 11:06 #39
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is szóval aki végignézte a 3. évadot az leírhatná ha akarja mit gondolt erről az évadról blush.gif Én bevallom őszintén csalódtam.Nagyon vártam,ezt a sorozatot vártam a legjobban,hogy végre újra jöjjön,erre...elég unalmas lett. blush.gif
Nagyjából csak annyi volt benne,hogy bemutatták Piper bugyivállalkozását,az új lánnyal való kapcsolatának kibontakozását,Alex idegességét ami valójában érthető volt és mint kiderült volt is oka aggódni hisz tényleg ráküldtek valakit.Akkor Healy próbálkozásairól Reddel szólt,az új főnökökökről,Dayaról és a babájáról,Sophia és Gloria viaskodásáról,Norma kb Istenné válásáról,Crazy Eyes csapatában lévő változásokról meg Doggett és a fánkos történetéről..
Meg persze ismét mutattak be pár korábbi történetet a szereplők életéről,de ettől még ez nekem kevés és unalmas volt.Persze várom a 4. évadot,de ennél többet vártam,több pörgést. blush.gif Mondjuk úgy a 7.résztől asszem,onnantól jobban tetszett,de a 2.évadhoz képest azért gyengécske volt. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. október 12. 15:02 #40
harperseven1618
harperseven1618
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.13.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 233275
Offline offline
+1
http://kepfeltoltes.hu/thumb/151012/orange-is-the-new-black_909e2a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!