Starity

Már megint szétphotoshopolták Britney Spearst

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 01. 05:03 #41
- törölt felhasználó -    
Photoshop ide vagy oda megnézném a kommentelők spontán nem a 'mosdóban tusfürdővel pózolgatós "sztárvagyok"' képeit tongue.gif és akkor majd elbeszélgetünk a psről wink.gif
Tisztelet a kivételnek biggrin.gif
2014. augusztus 01. 10:17 #42
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Britney-n is látszik a kor.
2014. augusztus 01. 14:21 #43
hidasicaszandra
hidasicaszandra
 
StátuszSummer°°/^˝ ♥ Big Time Rush ♥ Igaz barátok = ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 513
Csatolások: 83
Azonosító: 208582
Offline offline
Na én ehez már nem is tudok semmit írni
2014. augusztus 01. 15:02 #44
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Nekem semmi bajom sincs Brit alakjával. Szeretnék úgy kinézni, mint ő. smileeee.gif A fotóboltot meg tényleg mindenkin használják.. anélkül az itt annyira istenített modellek sem lennének ilyen gyönyörűek. laugh.gif
2014. augusztus 01. 20:59 #45
- törölt felhasználó -    
Milyen szép minden képen *--*
2014. augusztus 01. 23:07 #46
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Jézusom, gyerekek, mi folyik itt? Rég jártam az oldalon, de hogy ennyire...? smileeee.gif

Britney-re rátérve... azt se tudom, hogy hova tegyem a nőt. Nekem az X-faktoros alakítása után lefolyt a lefolyón. Véleményem szerint Ő sem tud már mit kezdeni magával. Élettelen a hölgyemény, szerintem már egy csepp "szépséget" sem lát a hírnévben. Anno benne volt a fiatalság bája és szépsége, de most? Mintha nem is érdekelné. Az X-faktorban egyetlen egyszer nem nézett ki jól, akárhányszor látom előnytelenül van kifestve és boldogtalan, ami az arcvonásainak sem tesz jót, eleve előnytelen a kicsit rejtett, lefelé hajló szeme, ami sosincs normálisan kifeste, sokat nyom a latba. Én az alakjától sosem dobtam hátast, mint említettem 10 éve is csak a fiatalság varázsa volt benne a szexi. Szerintem sokkal többet ki lehetne hozni belőle, de ne lépjen fel melltartóba és ne jöjjön elő fehérneműmárkával, ha ennyit kell rajta javítani, hogy eladható legyen. De ez minden albumborítójára és hasonlóra is vonatkozik az elmúl 4-5 évből. Nekem a közeli kép tiszta Jessica Simpson.
2014. augusztus 02. 03:51 #47
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Rekahhh @ 2014.08.01. 23:07)
Jézusom, gyerekek, mi folyik itt? Rég jártam az oldalon, de hogy ennyire...? smileeee.gif 
Britney-re rátérve... azt se tudom, hogy hova tegyem a nőt. Nekem az X-faktoros alakítása után lefolyt a lefolyón. Véleményem szerint Ő sem tud már mit kezdeni magával. Élettelen a hölgyemény, szerintem már egy csepp "szépséget" sem lát a hírnévben. Anno benne volt a fiatalság bája és szépsége, de most? Mintha nem is érdekelné. Az X-faktorban egyetlen egyszer nem nézett ki jól, akárhányszor  látom előnytelenül van kifestve és boldogtalan, ami az arcvonásainak sem tesz jót, eleve előnytelen a kicsit rejtett, lefelé hajló szeme, ami sosincs normálisan kifeste, sokat nyom a latba. Én az alakjától sosem dobtam hátast, mint említettem 10 éve is csak a fiatalság varázsa volt benne a szexi. Szerintem sokkal többet ki lehetne hozni belőle, de ne lépjen fel melltartóba és ne jöjjön elő fehérneműmárkával, ha ennyit kell rajta javítani, hogy eladható legyen. De ez minden albumborítójára és hasonlóra is vonatkozik az elmúl 4-5 évből. Nekem a közeli kép tiszta Jessica Simpson.

A X-faktorban egyébként az ott dolgozó alkalmazottak (stylistok, sminkesek és fodrászok) k*rták el szinte állandó jelleggel a külsejét. Ezek a képek idén januárban készültek és nem kicsi különbséget lehet észrevenni mondjuk ennél a megjelenésnél. Nagy eséllyel az sem mindegy, hogy hova hívják, hol kell beszédet mondania, kikkel találkozik stb. Az utóbbi években - főleg ez az ikszfaktoros sz*rság tette rá a legnagyobb lapátot - egyébként tényleg úgy tűnik, hogy valami nincs rendben nála. Sokan azt mondják, hogy bipoláris zavara van, és, hogy őszinte legyek, Britneyről előbb el tudom hinni ezt, mint Demi Lovatóról, aki szó szerint a p*fádba nyomta. Csupán a képeken is látszik, hogy borzasztó hangulatingadozásai vannak. Kedvelem Britneyt, bár már nem rajongok úgy érte, mint kis tökmag koromban, de neki tényleg az tenne jót, hogyha visszavonulna. A zenéje sem olyan, mint régen és ahogyan elnézem, lelkileg is egy roncs. Kegyetlen, hogy 5-6 évvel ezelőtt milyen kis bájoska volt, most pedig látszik rajta az is, hogy mennyire bele van fásulva az egészbe.
3 felhasználónak tetszik: Rekahhh, Glamster, Fan-ily6889
2014. augusztus 02. 10:17 #48
Selena.M.G
Selena.M.G
új tag
 
StátuszTell Em That Is My Birthday.When I Party Like That Every Night's My Birthday...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.28.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 230389
Offline offline
Nagyon Látszik Hogy Photoshop!Én Sose Szerettem Mert Nagyon Látszodik!Tudom Sokan Használják , De Én Akkor Sem Szerettem Sose!
2014. augusztus 02. 10:23 #49
- törölt felhasználó -    
Valahogy el kell adnia, ha már fehérneműt dob piacra... Sajnálom, mivel gyönyörű volt fiatal korában, ha nem teszi tönkre a hírnév, valószínűleg úgy nézne ki, mint a photoshoppolt képeken...
2014. augusztus 02. 13:51 #50
- törölt felhasználó -    
Ez a cikk semmit se ér.
1: majdnem mindenkit photoshoppolnak már.
2: ezek direkt a legelőnytelenebb képek
3: gyerekek után ne várjuk már el, hogy tökéletesen nézzen ki, valaki szülés nélkül is küszködik a súlyával. Bírom, hogy mindenki osztja az igét arról, hogy nem kéne a lányoknak ennyit foglalkozniuk a kilókkal, de igazából mindenhonnan az folyik, hogy kinek milyenek a képei, őt photoshoppolták, megszabadították a kilóktól stb...

"Már megint photoshoppolták Britney-t"
Jaj, Istenem! Ülhetnél egész nap és irogathatnád a cikkeket, kit photoshoppoltak még. Végtelen lenne a lista. (Bár lehet, hogy a kedves cikkíró még nem szokta meg, hogy a sztárokát általában photoshoppolják. Neki ez még új, esetleg még mesevilágban el, ahol minden tökéletes)
2014. augusztus 02. 16:23 #51
Rocket
Rocket
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.07.
Hozzászólás: 644
Csatolások: 0
Azonosító: 223869
Offline offline
Szerintem sokak kedvence - akik itt okoskodtak egy sort -, ennyi idősen ugyanúgy a photoshop-nak köszönheti majd az ilyen képeket. Azért van az egész, ha valakinek esetleg eddig nem esett volna le, vagy azt képzelné, hogy amit a képeken lát, az olyan a valóságban is. Mivel a korábban említett sztárocskáknak, akiket abszolút ideilleőn leírtatok, kb. csak a nevét ismerem, csak Britney-ről tudok véleményt alkotni, akit már akkor szerettem, amikor a ti kedvencetek még a fasorba se volt. Szóval, nekem gyerekkorom egyik kedvence, és teszek rá, hogy hogy néz ki, meghogy photoshoppolják. Azt hittem, hogy csak én élek álomvilágban.
2014. augusztus 02. 20:34 #52
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2701
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
hát igen, a photoshopos kép valamivel szebb smileeee.gif
2014. augusztus 03. 11:29 #53
ariana001
ariana001
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥ one last time ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 13
Azonosító: 227309
Offline offline
szebb sokkal
2014. augusztus 03. 12:09 #54
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Az a legjobb dolog a bulvárban, hogy imádja hülyének nézni az embereket, legyen az hazai, vagy külföldi. Mindenhol előszeretettel alkalmazzák azt, hogy egy műtermi képet rendre utcán, többnyire smink nélkül, vagy egy kellemetlenebb pillanatban megörökített paparazzi képpel hasonlítanak össze. Ez nyilván az átlag embernek elég, elolvassa a cikket, és elhiszi, hogy ami oda le van írva, az igaz.

Ezzel szemben egy rajongó soha nem az alapján ítéli meg a kedvencét, hogy mit ír róla a "hiteles" bulvár. És mivel ez egy szabad világ, mindenki szabadon dönthet arról, milyen véleményt formál az adott sztárról. Megjegyzem, egy negatív, kritikus véleményt is le lehet írni úgy, hogy közben nem sértünk meg vele senkit, és a rajongók, akik között azért bőven vannak elvakultak is, talán még igazat is fognak adni a kritikus vélemény írójának.

Az megint egy más kérdés, hogy a különböző magazinok, és stúdiók által alkalmazott "ps-szakemberek" többségét el lehetne tiltani a Photoshop használatától, látva sok esetben a végeredményt. De mivel az egész ipar erre épül, aki nem akarja, az úgysem fogja elfogadni soha. Aki viszont nem hisz el mindent elsőre, az úgy is tudja, hogy amit olvas, és lát, azt nyugodtan ossza el kettővel, és akkor nagyjából kijön a valóság.

Ami Britney-t illeti, szerintem igen is szép, és külön tetszik, hogy látványosan nem is akar az a marketing-csomagolás lenni, aki tizenöt évvel ezelőtt volt. Ha van egy jó száma, akkor meghallgatom, mint ahogy meghallgatok bárki mástól is egy jó számot, legyen az Selena Gomez, Demi Lovato, vagy a hozzászólásokban emlegetett Hayley Williams. Csak hát ugye ehhez kell egyfajta nyitottság, mert attól, hogy ezren valamit utálnak, még szerintem lehet jó, és amit ugyanennyien imádnak, az szerintem lehet borzasztó rossz is. Annyi a különbség, hogy én nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy csak nekem lehet igazam.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Rekahhh, Szandi0820, janet7, Fan-ily6889, Glamster
2014. augusztus 03. 12:11 #55
- törölt felhasználó -    
Most sokan írják itt, hogy direkt a legelőnytelenebb képekkel hasonlítják össze.
Emberek, ez a média. Itt az abszolute kis apróságokból óriási botrányt tudnak gyártani.
Szerintem erre való az a mondás, hogy a bolhából elefántot csinálnak
2014. augusztus 03. 12:15 #56
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Mire jó a Photoshop, ha nem erre...... Máskülönben nehéz lenne eladni a fotókat.
2014. augusztus 03. 23:01 #57
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.08.02. 03:51)
A X-faktorban egyébként az ott dolgozó alkalmazottak (stylistok, sminkesek és fodrászok) k*rták el szinte állandó jelleggel a külsejét. Ezek a képek idén januárban készültek és nem kicsi különbséget lehet észrevenni mondjuk ennél a megjelenésnél. Nagy eséllyel az sem mindegy, hogy hova hívják, hol kell beszédet mondania, kikkel találkozik stb. Az utóbbi években - főleg ez az ikszfaktoros sz*rság tette rá a legnagyobb lapátot - egyébként tényleg úgy tűnik, hogy valami nincs rendben nála. Sokan azt mondják, hogy bipoláris zavara van, és, hogy őszinte legyek, Britneyről előbb el tudom hinni ezt, mint Demi Lovatóról, aki szó szerint a p*fádba nyomta. Csupán a képeken is látszik, hogy borzasztó hangulatingadozásai vannak. Kedvelem Britneyt, bár már nem rajongok úgy érte, mint kis tökmag koromban, de neki tényleg az tenne jót, hogyha visszavonulna. A zenéje sem olyan, mint régen és ahogyan elnézem, lelkileg is egy roncs. Kegyetlen, hogy 5-6 évvel ezelőtt milyen kis bájoska volt, most pedig látszik rajta az is, hogy mennyire bele van fásulva az egészbe.

meghajolo.gif
Pont ma néztem meg ezt a díjátadót, remek példa. A hozzászólásommal nem a külsejét akartam igazából kielemezni, hanem azt, hogy egy őszinte mosoly nem láttunk, egy őszinte mondatot nem hallottunk tőle ezer éve. Egyedül a családjával tűnik boldognak.
Nos, ezt még nem hallottam róla, de elképzelhető. Demi köré ez marketingfogásként ki lett találva, nem tudom, hogy ezzel felakarja dolgozni a dolgot, elfejteni a múltbéli hibáit, vagy esetleg másról van-e szó. Amúgy meg Demit is állandó jelleggel k.rták el az X-faktroban, csodálom, hogy ezzel a "tehetséggel" Simon egyszínű pólóit nem b.szták el rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 13. 15:50 #58
- törölt felhasználó -    
Cute girl998 egyetértek.
2014. augusztus 14. 14:39 #59
- törölt felhasználó -    
hat eleg durva ohmy.gif
2014. augusztus 27. 11:31 #60
Kamesz11
Kamesz11
visszatérő vendég
 
StátuszHáát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.12.
Hozzászólás: 283
Csatolások: 3
Azonosító: 213319
Offline offline
Én nem értem ezt.Oké,vannak képek ahol tényleg kell,egy kevés!De Britney-t egyszerűen szétroncsolták!!!
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok