Folk Metal
2014. október 28. 13:03
#43
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Idézet (AFCfan @ 2014.10.28. 12:50)
Darkness csinálta a fórumot, ha érdekel, nézzetek be 
Dáájókis fórum, úgy érzem sokat fogom látogatni
2014. október 28. 13:08
#44
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2014.10.28. 13:03)
Dáájókis fórum, úgy érzem sokat fogom látogatni
(Csak még kevés téma van benne)
Még csak ma született szegényke
2014. október 28. 13:08
#45
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Idézet (AFCfan @ 2014.08.11. 11:27)
Remélem nem baj, ha ezeket becsempészem ide. Csakis a jóféle zene miatt! Barátnőm mutatta, és láss csodát, még nevettem is rajtuk
Ezeket ismerem
A második nem tudom, mennyire folk metal xd
1 felhasználónak tetszik:
AFCfan
2014. október 28. 13:11
#46
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Am. nekem a folk metal nem igazán a stílusom bár nem is ismerek sok ilyen együttest, a Virrasztókat szeretem, de az industrial-folk
2014. október 28. 16:52
#47
|
AFCfan |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 13.02.09. Hozzászólás: 2782 Csatolások: 219 Azonosító: 195661 offline
|
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2014.10.28. 13:11)
Am. nekem a folk metal nem igazán a stílusom bár nem is ismerek sok ilyen együttest, a Virrasztókat szeretem, de az industrial-folk 
Pedig vannak igazán jó magyarok is... szerintem tetszene neked a Niburta
1 felhasználónak tetszik:
TarjaNightwish
2014. október 28. 17:19
#48
|
|
TarjaNightwishBruja de Oz |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.26. Hozzászólás: 2037 Csatolások: 235 Azonosító: 198762 offline
|
Idézet (AFCfan @ 2014.10.28. 16:52)
Pedig vannak igazán jó magyarok is... szerintem tetszene neked a Niburta 
MEG A DALRIADA!!!!
1 felhasználónak tetszik:
AFCfan
2014. október 28. 17:24
#49
|
AFCfan |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 13.02.09. Hozzászólás: 2782 Csatolások: 219 Azonosító: 195661 offline
|
Idézet (TarjaNightwish @ 2014.10.28. 17:19)
MEG A DALRIADA!!!! 
meg a KerecsenSólyom, meg a The Moon and The Nightspirit, meg a Kylfingar (najó, ők vikingek)
1 felhasználónak tetszik:
TarjaNightwish
2015. február 15. 19:25
#50
|
|
TarjaNightwishBruja de Oz |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.26. Hozzászólás: 2037 Csatolások: 235 Azonosító: 198762 offline
|
Egy kis király folk-metal Germany-ből!!!
2015. június 13. 21:44
#51
|
|
hirosivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.04. Hozzászólás: 445 Csatolások: 5 Azonosító: 132555 offline
|
Nem vagyok akkor nagyon folk fan dö a Korpiklaani-t már vagy 5 éve hallgatom : D Meg a magyar Dalriada se rossz együttes , meg az Alestormot vágom és itt kimerült e téren a tudományom.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


offline

