Kristanna Loken
2005. február 21. 00:07
#4
|
|
KáZéHDTV Specialist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.25. Hozzászólás: 1753 Csatolások: 674 Azonosító: 635 offline
|
Idézet(frenetiq @ 2005, February 20. - 23:25)
Rajtam kívül ki várja még a BloodRayne filmet? 
[right][/right]
[right][/right]
Te mindig tudsz új filmcímeket mondani nekem
És a T4ben benne lesz?
2005. február 21. 17:01
#5
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet(frenetiq @ 2005, February 20. - 23:25)
Rajtam kívül ki várja még a BloodRayne filmet? 
[right][/right]
[right][/right]
Mondjuk én. Ha már a játékot végig nyomtam, kíváncsi vagyok milyen lesz a film.
Ezt a sok szép képet meg köszönöm.
2005. március 10. 11:29
#9
|
|
Tere Feriúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.03.10. Hozzászólás: 47 Csatolások: 2 Azonosító: 4437 offline
|
Idézet(mike @ 2005, March 10. - 11:11)
A film állítólag pocsék
, de Loken néni akkoris rulez!!! 
[right][/right]
[right][/right]
Dehisz még meg sem jelent... Sem hivatalosan, sem pedig hivatlanul.
2005. március 17. 16:54
#12
|
|
Tere Feriúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.03.10. Hozzászólás: 47 Csatolások: 2 Azonosító: 4437 offline
|
Idézet(Marha @ 2005, March 10. - 13:31)
Attól még lehet rossz...

[right][/right]
[right][/right]
Mekkora Marha vagy!!!
Én nem mondtam, hogy rossz vagy jó, de tuti, hogy Marha kevesen láthatták még eddig.
2005. március 18. 22:15
#14
|
|
MarhaKwisatz Haderach |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 3381 Csatolások: 21993 Azonosító: 6 offline
|
Idézet(Tere Feri @ 2005, March 17. - 16:54)
Én nem mondtam, hogy rossz vagy jó, de tuti, hogy Marha kevesen láthatták még eddig.
[right][/right]
[right][/right]
Még ettől is lehet rossz. Mint az amerikai filmek 98%a.
2005. március 20. 17:20
#16
|
|
Tere Feriúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.03.10. Hozzászólás: 47 Csatolások: 2 Azonosító: 4437 offline
|
Idézet(Marha @ 2005, March 18. - 22:15)
Még ettől is lehet rossz. Mint az amerikai filmek 98%a. 
[right][/right]
[right][/right]
Legalább a csaj jó lesz benne. Ha jól emlékszem a vámpíros filmek első részei jók voltak... A folytatások viszont annál rosszabbak.
2005. július 09. 20:25
#19
|
|
frenetiq |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.14. Hozzászólás: 928 Csatolások: 81 Azonosító: 286 offline
|
Egyébként Uwe Boll újabb játékadaptációjában a Dungeon Siege-ben is állítólag kapni fog egy szerepet. A film számítani lehet rá hogy bukta lesz mint a többi filmje (fakezű celluloid-hentes játék image tönkretevő
), de hát Kristanna Loken fog talán egyedül egy kis fényt vinni a filmjébe
BloodRayne meg nemtom mit késik, már rég itt kéne lennie a gépemen
BloodRayne meg nemtom mit késik, már rég itt kéne lennie a gépemen
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:


