Starity

Andrew Scott

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 08. 16:57 #1
darwing
darwing
új tag
 
StátuszEast Wind is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 229949
Offline offline
Nekem ő a kedvenc színészem, órákig el tudnék róla beszélgetni valakivel, remélem, lesz rá jelentkező smileeee.gif. Leginkább a BBC Sherlock sorozatából ismerhetjük, mint Moriarty. Nagyot alakít a The Stag-ben is, mint Davin, ha esetleg látta valaki. A Sherlockban elképesztően jó a sorozatgyilkos-szociopata-bűnözőzseni-alakítása, vannak, akik szerint ijesztő, de én nem ijedtem meg tőle, legalábbis így képernyőn keresztül. Mondjuk ha velem ordibált volna az uszodában, miközben egy embere bármelyik pillanatban rám robbanthatja a bombát, biztos megijedtem volna én is biggrin.gif
Andrew nagyon tehetséges színész, szeretnivaló ember, jó a humora, és szerintem szexi is (kár, hogy meleg biggrin.gif). Nagyon szívesen találkoznék vele vagy nézném meg egy színpadi szereplését.
Neked mi a véleményed róla?
2014. augusztus 08. 17:00 #2
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
Nem gondoltam volna Róla, hogy meleg. Annyi biztos, remek színész.
2014. augusztus 08. 17:14 #3
- törölt felhasználó -    
Azt én se tudtam hogy meleg. think.gif Amúgy Sherlockban Moriarty a kedvencem, nagyon megörültem amikor kiderült hogy nem halt meg. w00t.gif Plusz egy kicsit beteg módon shippelem Sherlockkal is. rohog.gif Amúgy szerintem nagyon cuki, csak kár hogy alacsony. laugh.gif
2014. augusztus 08. 17:58 #4
darwing
darwing
új tag
 
StátuszEast Wind is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 229949
Offline offline
Idézet (Candies @ 2014.08.08. 17:14)
Azt én se tudtam hogy meleg. think.gif Amúgy Sherlockban Moriarty a kedvencem, nagyon megörültem amikor kiderült hogy nem halt meg. w00t.gif Plusz egy kicsit beteg módon shippelem Sherlockkal is. rohog.gif Amúgy szerintem nagyon cuki, csak kár hogy alacsony.  laugh.gif


Én is örvendeztem egy sort a "Did you miss me?" résznél biggrin.gif És én is shippelem őket. Nem tudom, hogy miért, szerintem ez nem beteges. Egyszerűen ők egymás végzetei, szükségük van egymásra, és ezért vannak, akik shippelik őket. Jimlock 4 ever heart.gif
Vagy Sheriarty? Melyik hangzik jobban? smileeee.gif
2014. augusztus 08. 18:09 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (darwing @ 2014.08.08. 17:58)
Én is örvendeztem egy sort a "Did you miss me?" résznél biggrin.gif És én is shippelem őket. Nem tudom, hogy miért, szerintem ez nem beteges. Egyszerűen ők egymás végzetei, szükségük van egymásra, és ezért vannak, akik shippelik őket. Jimlock 4 ever  heart.gif 
Vagy Sheriarty? Melyik hangzik jobban? smileeee.gif

Olyan szomorú voltam amikor azt mondták nem jön vissza. De jól átvertek. rohog.gif
Én a Sheriartyt használom. biggrin.gif
2014. augusztus 08. 19:15 #6
darwing
darwing
új tag
 
StátuszEast Wind is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 229949
Offline offline
Idézet (Candies @ 2014.08.08. 18:09)
Olyan szomorú voltam amikor azt mondták nem jön vissza. De jól átvertek.  rohog.gif 
Én a Sheriartyt használom. biggrin.gif


Én is... úgy már nem is érdekelt volna annyira a sorozat (persze megnéztem volna, mert a Sherlock mindenképpen baromi jó sorozat, de Moriarty a kedvencem (kedvencünk biggrin.gif), és nélküle nem lenne ugyanaz). Nagyon kíváncsi vagyok, hogy élte túl! Most megette azt a golyót vagy nem? biggrin.gif Remélem, impozáns visszatérője lesz a 4. évadban smileeee.gif Amúgy ismered ezt az oldalt? http://jimlocked.tumblr.com/ Egy Jimlock fan működteti, ha tudsz angolul (értő olvasás szinten), akkor ajánlom, én is elszórakoztam a posztokon egy darabig smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok