Ő az egyik kedvencem a Violettából. Láttam, hogy még nincs neki ilyen topic így létrehoztam egyet.
Szuper színésznő Alba.
Alba Rico
2014. augusztus 08. 17:10
#1
|
|
Direction Rajongo6Őszinte Egyéniség. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.06. Hozzászólás: 2150 Csatolások: 666 Azonosító: 218747 offline
|
2014. augusztus 08. 18:00
#2
Alba egy igen tehetséges csaj csak az a kár hogy nem tudni hogy van e pasija vagy nincs
2014. augusztus 08. 18:08
#3
|
|
Clara Oswin Oswaldúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.05. Hozzászólás: 32 Csatolások: 0 Azonosító: 212946 offline
|
Alba tehetséges és jól játsza Naty szerpét
1 felhasználónak tetszik:
Direction Rajongo6
2014. augusztus 08. 18:50
#4
|
|
ONE DIRECTION20morsa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.29. Hozzászólás: 1999 Csatolások: 8 Azonosító: 210787 offline
|
egyetértek az előttem hozzászólókkal,Alba egy fantasztikus színésznő,és tök hitelesen játtsza Naty-t
1 felhasználónak tetszik:
Direction Rajongo6
2014. augusztus 08. 19:07
#5
Nagyon jól játsza Nati-t. Bírom a karakterét ahogy a rosszból jó lesz.
2014. október 29. 19:56
#6
|
|
Ewanon96visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.08.23. Hozzászólás: 233 Csatolások: 84 Azonosító: 232071 offline
|
Nekem Ruggero és Lodovica mellett ő a kedvencem sorozatból, mindig is imádtam a karakterét, az elejétől fogva. Mechi, illetve Ludmila kiszolgálójaként nem igazán kapott főszerepet szegénykém, de én nagyon örülnék neki, ha indulna sorozat az Ő főszereplésével, mert megérdemli a rivaldafényt. Egy nyílt, barátságos, kedves és aranyos lányról beszélünk, aki bármit megtenne a barátaiért, és akinél szebb, tehetségesebb és aranyosabb lányt keresve is aligha találna az ember. ♥
2015. január 03. 16:17
#8
Idézet (Ewanon96 @ 2014.10.29. 19:56)
Nekem Ruggero és Lodovica mellett ő a kedvencem sorozatból, mindig is imádtam a karakterét, az elejétől fogva. Mechi, illetve Ludmila kiszolgálójaként nem igazán kapott főszerepet szegénykém, de én nagyon örülnék neki, ha indulna sorozat az Ő főszereplésével, mert megérdemli a rivaldafényt. Egy nyílt, barátságos, kedves és aranyos lányról beszélünk, aki bármit megtenne a barátaiért, és akinél szebb, tehetségesebb és aranyosabb lányt keresve is aligha találna az ember. ♥


en is imadom albat nagyon szep lany a csodaszephangja jobban kibontakozhatna a sorozatban
2015. szeptember 01. 14:21
#9
Alba tehetséges,bár nem annyira szimpatizálok vele...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline


