Starity

Ciara lefújta az esküvőt?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 16. 09:19 #21
sztárszandra
sztárszandra
 
Státusz"You can't go back to how things were. All you really have...is now."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.20.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 1
Azonosító: 194369
Offline offline
Ha tényleg igaz, akkor nem csodálom, hogy lemondta az esküvőt, én is ezt tettem volna, de hát manapság már alig vannak tartós kapcsolatok......sajnos! sad.gif
A kisfiukat én is nagyon sajnálom!
2014. augusztus 16. 13:57 #22
- törölt felhasználó -    
nagyon sajnálom! sad.gif
2014. augusztus 16. 14:16 #23
Vilcsi
Vilcsi
skrrrt
 
Státuszhi guys :) I'm back :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 1124
Csatolások: 0
Azonosító: 202950
Offline offline
sajnálom sad.gif
2014. augusztus 16. 14:44 #24
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Ha igaz, elég szívás. Sajnálom Ciarat és a kicsit... :/
2014. augusztus 17. 09:39 #25
- törölt felhasználó -    
Sajnálom Ciarat...
2014. augusztus 20. 12:55 #26
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Idézet (hellorl @ 2014.08.15. 16:44)
Nos, az, hogy valaki hajlamos a megcsalásra, az szerintem nem "ránézésre" állapítható meg. De ez csak az én véleményem, that's okay. 
Mivel nem ismered a részleteket, én meg nagyon is szeretem mindkettőjüket, én valamennyire tájékozottabb vagyok a dologban. Szóval, a látszat azt mutatta, hogy boldogok és szerelmesek, tehát CiCi-nek nem kellett a babával visszatartania Future-t. Ciara nagyon is régóta szeretett volna egy kisbabát, tehát ezt valószínűleg így tervezték.
Úgy tűnik, hogy az eljegyzés, meg a baba ellenére sem volt minden rendben. Undorító dolog a hűtlenség, mindenesetre, ezt egyetlen nő (ill. férfi) sem érdemli meg. Biztos nehéz lehet Ciarának, nemcsak a megalázottság miatt, hanem egyedül kell nevelnie a három hónapos (!) kisbabáját. Szörnyű lehet ez neki.
Természetesen ez csakis akkor, ha igazak a pletykák.


Tetszik, amit írtál, mert nagyon igazad van sok mindenben, de nekem akkor is az a bajom ezzel, hogy az élet teljesen más, mint a látszat. Legyünk őszinték. Erről a fazonról még én is (aki aztán tényleg még egy számot se hallottam tőle) hébe, hóba hallottam olyanokat, hogy ettől a csajtól van valami gyereke, aztán attól a csajtól van gyereke, aztán ő azt mondta, hogy de nem az ő gyereke, utána kiderült, hogy mégis, mert a DNS bebizonyította.. Tudnám kikhez hasonlítani, de inkább nem teszem, mert biztos sokan rossz néven vennék. Azért ne haragudj, de ha egy értelmes nő összejön egy ilyen trógerrel, akkor minimum ezerszer meggondolja, hogy ilyen előélet után vajon tényleg van-e értelme neki gyereket szülni. Ciara se 20 éves. Nyilván ismerte az előéletét, sőt, még annál is többet. Ha ő ezek után azt hitte vagy remélte, hogy vele másképp lesz, akkor nagyon, nagyon naív nő lehet és akkor még finoman is fogalmaztam. Én nem ismerem ezt majmot, nem ismerem a zenéjét, de számomra ő csak egy koszos, primitív rapper. Lesz még neki ilyen esete, nem Ciara az utolsó, aki meg üti vele a bokáját. Sajnos az ilyenek szaporodnak, mint a nyulak, a sok hülye nő, meg be is dől nekik, utána meg szomorkodnak, meg mit tudom én. Remélem nem bántottam meg senkit a véleményemmel, nem ez volt a célom és már szeretném előre jelezni, a véleményemmel nem akarok általánosítani vagy ilyesmi.
1 felhasználónak tetszik: hellorl
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Ciara Ciara 378.