Starity

Demi Lovato beismerő vallomást tett

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 26. 17:35 #41
- törölt felhasználó -    
Álszent, röhejes népség. biggrin.gif Mikor valaki cikket mer írni photoshopos bakikról/szétphotoshopolt celebekről, akkor "szemét cikkíró, hogy a fenébe lehet ilyen rosszindulatú, hogy kritizálja a sztárt", holott az ilyen hozzászólásokat írók kb. 100%-a az égvilágon semmi mást nem csinál a Starityn, csak 24/7 mások felett ítélkezik és másokat fikáz, de magukat az istenért sem veszik észre. xD Görgessetek egy kicsit vissza, itt is van egy ilyen díszpéldány köztünk. biggrin.gif

Szerintem amúgy vannak egy páran, akik elfogadnák ezeket a "csúnya, fesztelen, petyhüdten lógó ciciket". biggrin.gif Mondom ezt azért, hogy még véletlenül se a cikk témájához szóljak hozzá én se, mikor divat Demi utálása az oldalon. biggrin.gif Nyilván t ö k é l e t e s kebleik vannak a (hónapok, évek óta ugyanazzal a semmitmondó hozzászólással) görcsösen becsmérlőknek. meghajolo.gif

Utóirat - a cikkhez hozzászólva: nem is csoda, hogy testképzavarai voltak, mikor a fentiekhez hasonló üzenetek milliót kapta folyamatosan...
6 felhasználónak tetszik: AFCfan, corny4, AndiSalvatore, Midnight Memories, Szandi0820, szenya
2014. augusztus 26. 17:36 #42
- törölt felhasználó -    
Mindig is szép volt..smileeee.gif
2014. augusztus 26. 17:37 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (compromise @ 2014.08.26. 17:35)
Álszent, röhejes népség. biggrin.gif Mikor valaki cikket mer írni photoshopos bakikról/szétphotoshopolt celebekről, akkor "szemét cikkíró, hogy a fenébe lehet ilyen rosszindulatú, hogy kritizálja a sztárt", holott az ilyen hozzászólásokat írók kb. 100%-a az égvilágon semmi mást nem csinál a Starityn, csak 24/7 mások felett ítélkezik és másokat fikáz, de magukat az istenért sem veszik észre. xD Görgessetek egy kicsit vissza, itt is van egy ilyen díszpéldány köztünk. biggrin.gif
Szerintem amúgy vannak egy páran, akik elfogadnák ezeket a "csúnya, fesztelen, petyhüdten lógó ciciket". biggrin.gif Mondom ezt azért, hogy még véletlenül se a cikk témájához szóljak hozzá én se, mikor divat Demi utálása az oldalon. biggrin.gif Nyilván t ö k é l e t e s kebleik vannak a (hónapok, évek óta ugyanazzal a semmitmondó hozzászólással) görcsösen becsmérlőknek. meghajolo.gif
Utóirat - a cikkhez hozzászólva: nem is csoda, hogy testképzavarai voltak, mikor a fentiekhez hasonló üzenetek milliót kapta folyamatosan...


God bless you, drága! meghajolo.gif meghajolo.gif
2014. augusztus 26. 17:44 #44
- törölt felhasználó -    
compromise : teljesen egyet értek! Végre aki észre vette!
2014. augusztus 26. 17:48 #45
- törölt felhasználó -    
Szerintem szép lány,úgy jó,ahogy van. smileeee.gif wub.gif
2014. augusztus 26. 17:49 #46
- törölt felhasználó -    
A szépség belülről fakad smileeee.gif
Demi mindig is gyönyörű volt heart.gif
2014. augusztus 26. 17:51 #47
AcaciaClarkfan
AcaciaClarkfan
új tag
 
StátuszI love Christina perri human ''én is emberből vagyok''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.20.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 231899
Offline offline
Mindig is szép volt szerintem
2014. augusztus 26. 17:54 #48
- törölt felhasználó -    
Nem nyűgöz engem le Demi zenei karrierje (bár úgy gondolom, hogy erős hangja van, csak nem az én ízlésem szerint énekel [ez az én hibám]), de emberként szimpatizálok vele. Mint ember, mentett már meg tinédzsert, ezért fel is nézek rá.
Jó embernek tartom, és sajnálom, hogy régen ilyen fogékony volt a kritikákra (én is ilyen voltam, és sok más ember ilyen). És nagyon örülök, hogy most egészséges és jól érzi magát.
Ha az első képet látom, a médiában elfogadott női test jut róla eszembe, ami valljuk be, nem túl természetes, nem túl egészséges (gondolok itt a leszorított hasra). A többi képen pedig az igazi testet látom, ami tényleg sugárzik, és nem csak a műség látszik meg rajta. Szerintem pedig nincs baj a mellével, testéhez mérten ez 'megfelelő', amin nem csak a plasztika és a push-up mellrészes hatás látszik meg...
1 felhasználónak tetszik: Midnight Memories
2014. augusztus 26. 17:59 #49
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Mindegyik képen szép, bár ez a piros ruha nagyon előnytelen számára.
2014. augusztus 26. 18:00 #50
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Azt hittem bevallja, hogy valójában férfinak született rohog.gif
2014. augusztus 26. 18:00 #51
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Mindenkinek így kéne gondolkodnia smileeee.gif
2014. augusztus 26. 18:09 #52
- törölt felhasználó -    
Belső számít nem a külső!! heart.gif
2014. augusztus 26. 18:13 #53
TamoArva
TamoArva
visszatérő vendég
 
Státusz"Your love makes me strong, your hate makes me unstoppable. ;) '
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 209904
Offline offline
Megérdemli, hogy boldog legyen, gyönyörű és szeretetre méltó imádom!! <3
2014. augusztus 26. 18:18 #54
- törölt felhasználó -    
Nos szerintem sokaknak így kéne gondolkodnia, példamutató..Kezdem megkedvelni.X3
2014. augusztus 26. 18:27 #55
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Azt kell mondjam, valahogy ezek a ruhák nekem nem arra utalnak, hogy a viselőjük annyira, de szégyellte volna a testét. Mindegyik, a most évit leszámítva, rövid, az első kettő vállat se fed, és megint kettőnek meg iszonyat merész a dekoltázsa...
Ha egy zsák lenne rajta, ami bokáig ér, és egy négyzetcenti nem lenne a bőréből kint, elhinném a "de szégyelltem a testemet"-mesét, de így...
Lány vagyok, tudom, mennyi bátorság kell akár egy rövidnadrág viseléséhez, ha hosszú farmerekhez vagy szokva, és ahhoz is, hogy egy rövid, pántnélküli ruhát felvegyél, mikor nem az a stílusod, nem vagy a viseléséhez hozzászokva. Sajnálom, de így nekem ez nem hiteles...

P.S. És merem ezt úgy mondani, hogy én sem vagyok megelégedve az alkatommal, tisztában vagyok vele, hogy elférne még rajtam pár kiló...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 26. 18:43 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (Diala @ 2014.08.26. 18:27)
Azt kell mondjam, valahogy ezek a ruhák nekem nem arra utalnak, hogy a viselőjük annyira, de szégyellte volna a testét...


Csak úgy halkan megsúgom, hogy az első képet leszámítva az összes azután készült, hogy elhagyta a kezelő központot (2011, 2012, 2014, ha nem esett volna le, a VMA evolúcióját mutatja be évről évre 110.gif ), de kérlek folytasd még. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Midnight Memories
2014. augusztus 26. 18:45 #57
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.08.26. 18:43)
Csak úgy halkan megsúgom, hogy az első képet leszámítva az összes azután készült, hogy elhagyta a kezelő központot (2011, 2012, 2014, ha nem esett volna le, a VMA evolúcióját mutatja be évről évre 110.gif ), de kérlek folytasd még. rohog.gif

Láttam már nem egyszer, neked szent küldetésed Demi Lovato érdekét, jogait védeni, de most benézted. Az első képen mi az a 2008?

By the way, mintha direkt keresnéd az ember hozzászólásában a dolgokat, amibe beleköthetsz... Tudomásul lehetne venni, nem mindenki szereti Demit, viszont azoknak az embereknek is van joga ezt kinyilvánítani. Max, ha ez a rajongóknak nem tetszik, figyelmen kívül lehet hagyni! Senki sem kéri, érts velem bármiben is egyet!

Amúgy meg keress nyugodt szívvel rá, még az önsanyargó, öngyűlölő időszakában is kb kivétel nélkül maxmimum térdig érő, vállvillantó ruhákat hordott. Nem érdekel, mit mutogat, azt mond, amit akar... A képek inkább beszélnek helyette.
Ha szeretnéd, linkelek!
2014. augusztus 26. 18:46 #58
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Igazat adok neki. smileeee.gif Én úgy gondolom hogy az összes ex-disney sztár közül ő tett le a legtöbbet az asztalra, sokkal többre vitte mint Selena vagy Miley, mert számomra Demi-ről már rég nem az jut eszembe, hogy Disney, míg az előző kettőről kapásból az jut eszembe. Demi-ről az jut eszembe, hogy ő egy nagyon jó énekesnő, és egy kedves, jó ember. smileeee.gif
2014. augusztus 26. 18:59 #59
Szandííí992
Szandííí992
visszatérő vendég
 
StátuszI guess always isn't forever after all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 208247
Offline offline
Példamutato smileeee.gif smileeee.gif
2014. augusztus 26. 18:59 #60
- törölt felhasználó -    
vörös szőnyegen vörös ruhában rohog.gif bravó!
1 felhasználónak tetszik: Diala
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok