MoLo, Te miert nem dogozo vazze?
kimicsinalmost? II.
2007. szeptember 03. 11:00
#303
|
|
Daxy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.19. Hozzászólás: 879 Csatolások: 20 Azonosító: 37310 offline
|
nah évnyito felénk is megvolt...
szerencsére a minden évben "szokásos" szövegektöl eltenkintettü
ugyis mki tudja a "dolgokat" uncsee évröl évre végig halgatni 
slusz poén holnap 0.órára lehet bemenni
szerencsére a minden évben "szokásos" szövegektöl eltenkintettü
slusz poén holnap 0.órára lehet bemenni
2007. szeptember 03. 15:59
#304
Szomorkodok
Vége a nyárnak, jöhetnek a szürke iskolai hétköznapok
Lassan már megint sötétben megyek suliba és sötétben jövök haza.(5-kor indulok és 5-re érkezem
)
Lassan már megint sötétben megyek suliba és sötétben jövök haza.(5-kor indulok és 5-re érkezem
2007. szeptember 04. 12:01
#310
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet(NetBoszi @ 2007. September 4. - 09:46)
készülõdök, aztán irány dolgozni, csak ne lenne ilyen nyamvatt esõs idõ.. 
aki 10-re jár dolgozni az ne ilyedjen meg egy kis esõtõl
2007. szeptember 04. 13:26
#312
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
party-k nélkül képek sincsenek, igy dolgom se nagyon.
2007. szeptember 04. 16:14
#316
lelkiekben próbálok felkészülni az edzésre, ami nemsoká kezdõdik, és irtókemény lesz!!!!!!
2007. szeptember 04. 16:58
#317
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(Dido @ 2007. September 4. - 08:12)
megvettem a Lost 1-2 évadot díszdobozban és most nekifogok lesni az extrákat

Hát olyat meg honnan szereztél? Külföld?
2007. szeptember 04. 17:20
#319
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(Dido @ 2007. September 4. - 17:18)
a 2. évadhoz vannak extrák
és nem külföld...
..
Ja ok, csak én felmérgeltem magam még annak idején, hogy nálunk semmi extrát nem nyomtak az 1. évadhoz és gondoltam akkor a másodikhoz se.
2007. szeptember 04. 18:19
#320
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
nosztalgikus hangulatom van, úgyhogy elõvettem pár régi zenét
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:




