MoLo, Te miert nem dogozo vazze?
kimicsinalmost? II.
2007. szeptember 03. 11:00
#303
|
|
Daxy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.19. Hozzászólás: 879 Csatolások: 20 Azonosító: 37310 offline
|
nah évnyito felénk is megvolt...
szerencsére a minden évben "szokásos" szövegektöl eltenkintettü
ugyis mki tudja a "dolgokat" uncsee évröl évre végig halgatni 
slusz poén holnap 0.órára lehet bemenni
szerencsére a minden évben "szokásos" szövegektöl eltenkintettü
slusz poén holnap 0.órára lehet bemenni
2007. szeptember 03. 15:59
#304
Szomorkodok
Vége a nyárnak, jöhetnek a szürke iskolai hétköznapok
Lassan már megint sötétben megyek suliba és sötétben jövök haza.(5-kor indulok és 5-re érkezem
)
Lassan már megint sötétben megyek suliba és sötétben jövök haza.(5-kor indulok és 5-re érkezem
2007. szeptember 04. 12:01
#310
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet(NetBoszi @ 2007. September 4. - 09:46)
készülõdök, aztán irány dolgozni, csak ne lenne ilyen nyamvatt esõs idõ.. 
aki 10-re jár dolgozni az ne ilyedjen meg egy kis esõtõl
2007. szeptember 04. 13:26
#312
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
party-k nélkül képek sincsenek, igy dolgom se nagyon.
2007. szeptember 04. 16:14
#316
lelkiekben próbálok felkészülni az edzésre, ami nemsoká kezdõdik, és irtókemény lesz!!!!!!
2007. szeptember 04. 16:58
#317
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(Dido @ 2007. September 4. - 08:12)
megvettem a Lost 1-2 évadot díszdobozban és most nekifogok lesni az extrákat

Hát olyat meg honnan szereztél? Külföld?
2007. szeptember 04. 17:20
#319
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(Dido @ 2007. September 4. - 17:18)
a 2. évadhoz vannak extrák
és nem külföld...
..
Ja ok, csak én felmérgeltem magam még annak idején, hogy nálunk semmi extrát nem nyomtak az 1. évadhoz és gondoltam akkor a másodikhoz se.
2007. szeptember 04. 18:19
#320
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
nosztalgikus hangulatom van, úgyhogy elõvettem pár régi zenét
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



