kimicsinalmost? II.
2007. november 27. 18:16
#983
|
|
Gereba szabalyzat is monnyonle |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.11. Hozzászólás: 9134 Csatolások: 28411 Azonosító: 135 offline
|
vegeztem elmem tovabb pallerozasaval, mar tiszta paller, jajj, most meg ulok 1 iskola tanari dohanyzojaban es varom, h elteljen 1 ora, ugyhogy offolok, na!
2007. november 29. 11:13
#985
te figyimán, ez most itt az atomfizikus blog vagy mi ? 
2007. november 29. 11:14
#986
|
|
Gereba szabalyzat is monnyonle |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.11. Hozzászólás: 9134 Csatolások: 28411 Azonosító: 135 offline
|
Idézet(Billy Costigan @ 2007. November 29. - 11:13)
te figyimán, ez most itt az atomfizikus blog vagy mi ? 

lenne, csak egy ###bolond belepofazik folyton!
2007. november 29. 11:17
#987
Idézet(Gereb @ 2007. November 29. - 11:14)
lenne, csak egy ###bolond belepofazik folyton!

a gyenkéknek 1 kis értelmezés, mert nincs mindenki isten atomfizikus 5. szííínten ...
### = aranyoskedvesgyerekescica
2007. november 29. 11:29
#988
|
|
Gereba szabalyzat is monnyonle |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.11. Hozzászólás: 9134 Csatolások: 28411 Azonosító: 135 offline
|
Idézet(Billy Costigan @ 2007. November 29. - 11:17)
a gyenkéknek 1 kis értelmezés, mert nincs mindenki isten atomfizikus 5. szííínten ...
### = aranyoskedvesgyerekescica

### = aranyoskedvesgyerekescica
megint rossz szotarat vettel le a polcrol?
2007. november 29. 21:09
#991
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
nosztalgia 1000rel
2007. november 30. 19:30
#994
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
majdnem csúnyán végzõdött a napom: itt délután leesett egy szép mennyiségû hó, a jármûvek szépen letaposták + egy kicsit fagyott is, szóval az út olyan majdnem mint a jég. Hazefelé jöttünk 30KM/H-al amikor az autó hátulja elcsúszott, a tehetetlenség áldozatai lettünk, a kocsi pörgött az úton, majd a másik oldalon az árok irányába háttal csúsztunk, szerencsére az árok elõtt egy fél méterrel megállt a kocsi és a másik nagy szerencse, hogy abban a pillanatban nem jött semmi szemben.
most még egy kicsit a dolog hatása alatta állok, kemény volt.
most még egy kicsit a dolog hatása alatta állok, kemény volt.
2007. november 30. 19:42
#995
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(Sunset Lover @ 2007. November 30. - 19:30)
most még egy kicsit a dolog hatása alatta állok, kemény volt.
Én is kicsit ideges vagyok, az oka azért nem ilyen komoly, de azt hiszem bontok 1 sört, szerintem csatlakozz.
2007. november 30. 22:58
#996
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
Idézet(ML @ 2007. November 30. - 19:42)
azt hiszem bontok 1 sört, szerintem csatlakozz.

köszi
csatlakoznék de nincs itthon sör
így marad a tea, szóval jól beteázok
2007. november 30. 22:59
#997
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(Sunset Lover @ 2007. November 30. - 22:58)
köszi
csatlakoznék de nincs itthon sör
így marad a tea, szóval jól beteázok
csatlakoznék de nincs itthon sör
így marad a tea, szóval jól beteázok
Azt hiszem ittam eddig helyetted is.
2007. november 30. 23:07
#998
Idézet(ML @ 2007. November 30. - 22:59)
Azt hiszem ittam eddig helyetted is.

ezt alátámasztóóóm!
2007. december 01. 00:59
#999
|
nofene |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.01. Hozzászólás: 2831 Csatolások: 996 Azonosító: 920 offline
|
Akartam beirni erdekes dolgokat a ma esterol, de igazabol mindegy, Technical Itch es Rene a Black Sun Empirebol kb. 5 meterre alszik tolem, lehet, h megint kihagyok egy felevet, ellenben holnap megyek Londonba onnan kedden tovabb Amszterdamba.
Ja es nemi alkohol utan felvettuk az atlagmagyart, konnyitettunk magunkon egy nagy magyar part szekhazanal. Talaltunk macskakoveket is de rajottunk, h ez az akcionagyik es a nemezsapkas idiotak dolga. Talalkoztunk egy emberrel is aki fennhangon koveltelte az uj rszvaltast, es hogy a kormany ne irja ala a trianoni szerzodest. Szegeny bolond azt hitte most kell alairni.
Jo ejt!
Ja es nemi alkohol utan felvettuk az atlagmagyart, konnyitettunk magunkon egy nagy magyar part szekhazanal. Talaltunk macskakoveket is de rajottunk, h ez az akcionagyik es a nemezsapkas idiotak dolga. Talalkoztunk egy emberrel is aki fennhangon koveltelte az uj rszvaltast, es hogy a kormany ne irja ala a trianoni szerzodest. Szegeny bolond azt hitte most kell alairni.
Jo ejt!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


