Épp ebédelek...
kimicsinalmost? II.
2008. január 07. 16:28
#1304
Idézet(Kata159 @ 2008. January 7. - 11:43)
Reggel szépen eltanyáltam a jégen, a derekam szétment, úgyhogy most itthon pihizek...
(de azért fáááj
)
ez nagyon durva
Jobbulást, Kata
2008. január 07. 16:34
#1306
|
|
Kata159 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.27. Hozzászólás: 10398 Csatolások: 130295 Azonosító: 23738 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. January 7. - 16:28)
ez nagyon durva
Jobbulást, Kata
Jobbulást, Kata
köszi, bár már egy picit jobb... egy nagyon picit
am engem most épp szétvet az ideg, ha ez foglalatosságnak számít..
2008. január 07. 16:38
#1307
Én nem estem el
itt nem volt csúszós az út, legalábbis amikor én mentem.
Én épp dühöngök, mert a volt barim irogat ilyen értelmetlenségeket. A barátnõmet is nyúzza mióta szakítottunk, nem tom mit akar. Én befejeztem vele.
Én épp dühöngök, mert a volt barim irogat ilyen értelmetlenségeket. A barátnõmet is nyúzza mióta szakítottunk, nem tom mit akar. Én befejeztem vele.
2008. január 07. 16:41
#1308
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Salátát vacsizok... de finom...
2008. január 07. 16:42
#1309
|
|
Mia |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 06.04.23. Hozzászólás: 2575 Csatolások: 2322 Azonosító: 15188 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. January 7. - 16:38)
Én nem estem el
itt nem volt csúszós az út, legalábbis amikor én mentem.
Én épp dühöngök, mert a volt barim irogat ilyen értelmetlenségeket. A barátnõmet is nyúzza mióta szakítottunk, nem tom mit akar. Én befejeztem vele.
Én épp dühöngök, mert a volt barim irogat ilyen értelmetlenségeket. A barátnõmet is nyúzza mióta szakítottunk, nem tom mit akar. Én befejeztem vele.
Ne haragudj, de ez a "volt bari" ez hatalmas...
Igazad is van. Pasik...
2008. január 07. 16:47
#1310
Idézet(Mia @ 2008. January 7. - 16:42)
Ne haragudj, de ez a "volt bari" ez hatalmas...
Igazad is van. Pasik...
Mi olyan vicces rajta?
2008. január 07. 16:52
#1312
Idézet(Mia @ 2008. January 7. - 16:49)
Nekem rögtön egy birka jutott eszembe. 
2008. január 07. 18:23
#1316
Idézet(joe_r @ 2008. January 7. - 18:14)
De jó neked...
Már majdnem leestem a székrõl az elõbb. Már a hasam is fáj
2008. január 07. 19:39
#1320
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet(Ginnie @ 2008. January 7. - 19:37)
Joe:miért van rossz kedved?
Nincs rossz kedvem, de ok nélkül nem szoktam mosolyogni...
... javíthatatlan vagyok, tudom jól.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline