Én éppen sorozatkat írok ki dvdre
kimicsinalmost? II.
2007. augusztus 09. 07:59
#121
|
|
dragon1986új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.02.02. Hozzászólás: 94 Csatolások: 1 Azonosító: 3317 offline
|
Látom itt jó a hangulat , összeszokott a csapat stb. 
Én éppen sorozatkat írok ki dvdre
Én éppen sorozatkat írok ki dvdre
2007. augusztus 09. 09:13
#122
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
Idézet(Gereb @ 2007. August 9. - 07:28)
beertem melohelyre... sikerult ~2-2,5h-t aludni, so, nem tervezek tul nagy aktivitast 
don't be pussy
Idézet
Látom itt jó a hangulat , összeszokott a csapat stb.
még jó, hogy jó
2007. augusztus 09. 09:25
#123
Idézet(White Bull @ 2007. August 9. - 08:13)
... nincs kockázat 
Max ha tesó elkezd beszélni ... + Gereb iszik és hülyegyerek ... + ML önmagát adja ... + Nofene kedveskedik a hölgyeknek ... nem is mondom tovább ...
2007. augusztus 09. 09:35
#124
|
|
Gereba szabalyzat is monnyonle |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.11. Hozzászólás: 9134 Csatolások: 28411 Azonosító: 135 offline
|
Idézet(White Bull @ 2007. August 9. - 09:13)
don't be pussy
még jó, hogy jó
jó hely jó képek jó emberek, nincs kockázat 
még jó, hogy jó
es mint tudjuk, sok jo ember kis helyen is elfer (hamvasztva)
Idézet(Billy Costigan @ 2007. August 9. - 09:25)
Gereb iszik és hülyegyerek ...
egy peldat mutass sunyigecc, ne csak vagdalkozz! sose volt olyan
ON:
talaltam egy uj macat, raktam rola parat, de hulye munka feltart
2007. augusztus 09. 09:46
#125
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
Idézet(Billy Costigan @ 2007. August 9. - 09:25)
Max ha tesó elkezd beszélni ... + Gereb iszik és hülyegyerek ... + ML önmagát adja ... + Nofene kedveskedik a hölgyeknek ... nem is mondom tovább ... 
pont ezért nincs
2007. augusztus 09. 10:28
#126
Most valamit kéne ide raknom, mert megaszondták a frankót, miért is kell a zenetopikba 2 percenként írni ... de mán öreg vagyok és nem teszem ... Gereb nem röhög, mert pöcsön rúúúúgom!
2007. augusztus 09. 11:07
#127
|
|
Ginnie |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.11. Hozzászólás: 658 Csatolások: 33 Azonosító: 32031 offline
|
Na itt vagyok én is,mindenki nagy örömére.
Nofene,Szívem
miiijjjaz,hogy te itt legénybúcsút tartassz,mi?!!
Legalább szóltál volna,hogy tartsam meg én is a leánybúcsúmat.
Az pedig fõleg mi,hogy utolsó ivászat??Együtt nem is fogunk inni?
Hát ez esetben nagyon át kell még gondolnom a dolgokat...
Arról nem is beszélve,hogy nem is hiányoltál engem...
Amúgy éppen takarítok.
Nofene,Szívem
Az pedig fõleg mi,hogy utolsó ivászat??Együtt nem is fogunk inni?
Arról nem is beszélve,hogy nem is hiányoltál engem...
Amúgy éppen takarítok.
2007. augusztus 09. 11:40
#130
|
|
Gereba szabalyzat is monnyonle |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.11. Hozzászólás: 9134 Csatolások: 28411 Azonosító: 135 offline
|
Idézet(Ginnie @ 2007. August 9. - 11:36)
Ezzel most hihetetlenül megsértettél.

majd a ferjurad elegtetelt vesz ezert... iszunk 1 parbajt
2007. augusztus 09. 12:30
#133
|
nofene |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.01. Hozzászólás: 2831 Csatolások: 996 Azonosító: 920 offline
|
Ó Aranyom, hát már hogyne hiányoztál volna!! Csak sosem gondoltam, h lehet veled is inni, így már túl tökéletes vagy 
Látod Gereb mondtam én ,h megfogtam az Isten lábát, de azért ihatunk egy párbajt, halál a májadra!

Látod Gereb mondtam én ,h megfogtam az Isten lábát, de azért ihatunk egy párbajt, halál a májadra!
2007. augusztus 09. 13:00
#134
|
|
Ginnie |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.11. Hozzászólás: 658 Csatolások: 33 Azonosító: 32031 offline
|
Idézet(nofene @ 2007. August 9. - 11:30)
Ó Aranyom, hát már hogyne hiányoztál volna!! Csak sosem gondoltam, h lehet veled is inni, így már túl tökéletes vagy 
Na azért!
2007. augusztus 09. 13:51
#139
|
|
Gereba szabalyzat is monnyonle |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.11. Hozzászólás: 9134 Csatolások: 28411 Azonosító: 135 offline
|
Idézet(Billy Costigan @ 2007. August 9. - 10:28)
Gereb nem röhög, mert pöcsön rúúúúgom! 
Sir, yes Sir!
Idézet(nofene @ 2007. August 9. - 12:30)
Látod Gereb mondtam én ,h megfogtam az Isten lábát, de azért ihatunk egy párbajt, halál a májadra!

Jovo szerdan edzes akkor
Idézet(Ginnie @ 2007. August 9. - 13:00)
Na azért!
Ha valamit nem tudsz,akkor pedig kérdezz!

ezt elkurtad, nem kicsit, naon! egesz nap kerdezgetni fog...
2007. augusztus 09. 13:53
#140
Idézet(Gereb @ 2007. August 9. - 12:51)
Jovo szerdan edzes akkor
Gizi Kosztigen, MoLo, Sztivoooo, mindenki a regebe 15/08 17:00, diszizenordor! 
Bukta ... du-s leszek jövõ héten
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



