Starity

The Neighbourhood

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 20. 10:49 #1
- törölt felhasználó -    
The Neighbourhood:
Egy kaliforniai alternative-rock banda, 2011-ben alakultak meg. Eddig 2 EP-jük jelent meg (I'm Sorry és Thank You), valamint 2013-ban kiadták első nagy albumukat I Love You címmel.
Nagyon szeretném, ha Magyarországon is felfigyelnének rájuk, mert sajnos itt nagyon kevés rajongójuk van. Tagok: Jesse Rutherford, Mikey Margott, Bryan Sammis, Zach Abels, Jeremy Freedman beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Nina 10, Konvektor, Nelia
2014. szeptember 21. 17:20 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (sound of silence. @ 2014.09.20. 10:49)
The Neighbourhood:
Egy kaliforniai alternative-rock banda, 2011-ben alakultak meg. Eddig 2 EP-jük jelent meg (I'm Sorry és Thank You), valamint 2013-ban kiadták első nagy albumukat I Love You címmel. 
Nagyon szeretném, ha Magyarországon is felfigyelnének rájuk, mert sajnos itt nagyon kevés rajongójuk van.  Tagok: Jesse Rutherford, Mikey Margott, Bryan Sammis, Zach Abels, Jeremy Freedman beer.gif

+ pár fotó, amint mindannyian rajta vannak
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Konvektor
2014. december 26. 19:36 #3
- törölt felhasználó -    
Néhány, nem olyan régi Instagramos/Twitteres fénykép beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 13. 17:52 #4
- törölt felhasználó -    
Nem ismerik sokan a The NBHD-t, azonban nem is értem miért, mert aki egyszer meghallgatja bármelyik számukat, elfogja egy hullám, egy őrület, amitől nem fog tudni szabadulni. Éjjel nappal a számaikat hallgata, és már csk az fog neki feltünni, hogy eltelt egy hét. Velük nem lehet betelni, ahogy a dalaikkal, szövegeikkel sem!!
2 felhasználónak tetszik: healy., Konvektor
2015. április 14. 17:21 #5
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Hujuj, hogy hogy én csak most szabadultam ebbe a topikba? :'D
Leírhatatlan hogy pontosan mennyire magával ragadott az egész banda, a dalszövegek, az egész album felépítése, jahaj de nagyon. Szeressük őket, nagyon. Tényleg. Jesse meg egy vadállat, persze jó értelemben - nálam ez azt jelenti, hogy kiskutyus, vagy valami olyan állat ami nem vérengző, hanem csak kiharap egy darabot a lelkedből. De komolyan, hol volt eddig ez a topik *-*
És színesben még jobbak a srácok wink.gif
u.i.: én speciel örülök hogy nem olyanok mint az 1D legalábbis hírességmérőn, tökéletes így hogy van egy kis meghittség és intimség így köztünk és köztük, hiszen a sok kis divatrajongó megszállná ezeket az angyalokat, jó így hogy csak az igazi fanok vannak náluk.
remélem kifejtettem mit akartam :'DD
plusz: jesse háttérképek beer.gif
1 felhasználónak tetszik: healy.
2015. április 14. 17:46 #6
- törölt felhasználó -    
Csodálkozom magamon, hogy csak nem rég ismertem meg őket,de egyből a kedvenceim lettek. Egyetértek az előttem kommentelőkkel, és lehet ,hogy nem olyan ismertek ,de legalább normális a rajongókörül részemről. Nem pedig valami egy hétig menő-aztán már nem banda. Mert tényleg tehetségesek, és imádom wub.gif
2 felhasználónak tetszik: healy., Konvektor
2015. április 14. 19:42 #7
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Ha már így kezd feléledni a topik, hát miért ne írjak ide én is? smileeee.gif A zenéjükkel abszolút a szívembe férkőztek még nyár elején, azóta is ott vannak. A személyiségük pedig elragadó, annyira imádom őket. ♥ Szerintem is jobb, hogy nem annyira nagy a hype körülöttük, így még családiasabb az egész. laugh.gif Negatívat nem is tudnék mondani róluk, de ez nem csoda. Jesse hangja fantasztikus, a hangszereket pedig zseniálisan használják. Bármilyen hangulatban vagyok, ha meghallom őket, mindig elgondolkozom egy kicsit nagyon a dalszövegeken, nem semmi mondanivalójuk van. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 16. 17:45 #8
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Idézet
http://40.media.tumblr.com/6b5de6479c4ecda5822a52f718b75a2b/tumblr_nm5y7wMwOJ1r1uv0ao1_400.jpg
new album cummin


ezt betudhatjuk egy új, csodálatos, jövőbeli korongnak vajon? c:
a képet a hivatalos oldalunkon találtam - ezzel a kommentárral, és ez idén áprilisban került feltöltésre, kerestem interjúkat/cikkeket, saját maguk még nem erősítették meg :/
és ha már topik éledés, melyikek a kedvenc dalaitok, vagy ha egy nem is megy, akkor top 5-6 (:

a francért sem turnéznának a szomszédban o-o
1 felhasználónak tetszik: healy.
2015. április 17. 14:18 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Konvektor @ 2015.04.16. 17:45)
ezt betudhatjuk egy új, csodálatos, jövőbeli korongnak vajon? c:
a képet a hivatalos oldalunkon találtam - ezzel a kommentárral, és ez idén áprilisban került feltöltésre, kerestem interjúkat/cikkeket, saját maguk még nem erősítették meg :/
és ha már topik éledés, melyikek a kedvenc dalaitok, vagy ha egy nem is megy, akkor top 5-6 (:

a francért sem turnéznának a szomszédban o-o

remélem a kép alapján tényleg várható tőlük valami wub.gif mivel még mindig április van remélem valami interjú vagy bejegyzésben majd lesz róla szó rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 17. 17:40 #10
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Idézet (Konvektor @ 2015.04.16. 17:45)
ezt betudhatjuk egy új, csodálatos, jövőbeli korongnak vajon? c:
a képet a hivatalos oldalunkon találtam - ezzel a kommentárral, és ez idén áprilisban került feltöltésre, kerestem interjúkat/cikkeket, saját maguk még nem erősítették meg :/
és ha már topik éledés, melyikek a kedvenc dalaitok, vagy ha egy nem is megy, akkor top 5-6 (:

a francért sem turnéznának a szomszédban o-o

Az I Love You is csodálatos album, ez is az lesz a srácokat ismerve. Mostanában rappel együtt kápráztatnak el minket, és szerintem valamennyire más lesz a stílusa, mint az előző korongnak, de csalódni azt biztosan nem fogunk. smileeee.gif
Biztos, hogy lesz róla szó, csak még gondolom friss. biggrin.gif
Ah, nagyon sok van. Sorrendbe nem szeretek tenni, de imádom a Wires-t, a Baby Came Home-ot, a Let It Go-t, és persze a Sweater Weather, azzal ismertem meg őket. laugh.gif A Staying Up-ot pedig a szövege miatt életmentőnek könyveltem el.
Nem, nem akarnak, pedig milyen jó is lenne. Ha jönnek is majd egyszer (remélem!), jó lenne, ha nem a Szigetre, oda annyira nem mennék... Mondjuk miattuk megérné. ^^
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 17. 17:55 #11
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Ez a kép valami iszonyú aranyos. laugh.gif

https://41.media.tumblr.com/156218dc6c54d3d7988ebaf0d0dc4792/tumblr_nhscwgoCDA1u0wpl3o1_500.jpg
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. április 17. 19:17 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (healy. @ 2015.04.17. 17:40)
Az I Love You is csodálatos album, ez is az lesz a srácokat ismerve. Mostanában rappel együtt kápráztatnak el minket, és szerintem valamennyire más lesz a stílusa, mint az előző korongnak, de csalódni azt biztosan nem fogunk. smileeee.gif
Biztos, hogy lesz róla szó, csak még gondolom friss. biggrin.gif
Ah, nagyon sok van. Sorrendbe nem szeretek tenni, de imádom a Wires-t, a Baby Came Home-ot, a Let It Go-t, és persze a Sweater Weather, azzal ismertem meg őket.  laugh.gif A Staying Up-ot pedig a szövege miatt életmentőnek könyveltem el.
Nem, nem akarnak, pedig milyen jó is lenne. Ha jönnek is majd egyszer (remélem!), jó lenne, ha nem a Szigetre, oda annyira nem mennék... Mondjuk miattuk megérné. ^^

A Let It Go nekem is nagy kedvenc, bár meg kell mondjam annak a Sweater Weather már nem a szívem csücske, mert annyira rossz, hogy vannak ismerőseim akik azt mondják ismerik a bandát és csak ezt az egy számot ismerik amikor ott van még a Fawles vagy épp a Female Robbery.
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, healy.
2015. augusztus 21. 08:38 #13
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Hát nem tudom, ki figyeli erre a banda facebook-oldalát, de mostanában elég sok dolog derült ki arrafelé. Tegnap este kiadtak egy új számot "Rip 2 My Youth" címen. Aztán kiderült, hogy az új album (amelynek címe Wiped Out, ha jól értelmeztem) nem októberben, hanem ma jelenik meg. Engem elég rendesen lesokkoltak. biggrin.gif
2015. augusztus 21. 19:27 #14
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Idézet (healy. @ 2015.08.21. 08:38)
Hát nem tudom, ki figyeli erre a banda facebook-oldalát, de mostanában elég sok dolog derült ki arrafelé. Tegnap este kiadtak egy új számot "Rip 2 My Youth" címen. Aztán kiderült, hogy az új album (amelynek címe Wiped Out, ha jól értelmeztem) nem októberben, hanem ma jelenik meg. Engem elég rendesen lesokkoltak. :D

Jaj, nem, félreértettem. :D Mondjuk sokan rajtam kívül. Októberben fog megjelenni, vagy nem tudom most már. :D
Amúgy Jesse ma 24 éves. :') Oly büszke vagyok.
2015. szeptember 18. 15:58 #15
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
én még a saját szülinapomat is elfelejtem, szóval hagyom másokét. vannak még rajongók x)

ÉS EZ. ANYÁM. az a Haj. (én miért maradtam ki a HajEvolúcióból.)

pár hónapja felhagytam velük, aztán badumm, az új albummal sétálnak vissza hozzám :s nem tudtam kiszeretni belőlük.
tényleg, új vagy régi, vagy régirégi jesse? (tudom, balfszság, de a többiek nem zavarnak a bandában. szomorútények.)
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok