Starity

Együtt nyomult Justin Bieber és Kendall Jenner

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 05. 09:11 #61
Livuy
Livuy
visszatérő vendég
 
Státusz'Nem félek, le tudom győzni a démonjaimat...'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 0
Azonosító: 218979
Offline offline
Örülök, ha az egyik kedvenc sztáromról híreket olvasgatok. De ez mi már??? OKés, írjatok róluk, de valami érdekeset, nem olyat, amit már kisujjunkból rázunk ki. Mert ma mikor feljöttem már gondoltam, hogy lesz egy ilyen cikk. És tessék! Meg a legelgondolkodtatóbb, hogy szerintem köztük fele ennyi szakítás volt, mint amennyit írtak róluk, ugyanis ilyen kis dolgokat is, ennyire nagy dobra tudnak venni!
2014. október 05. 09:12 #62
- törölt felhasználó -    
Ch...Eddig ez a Jenner leány még Ashton Irwinnel kavart, most pedig Justin hülyegyerekkel...Nos ezeket hívják r*bancnak rolleyes.gif
2014. október 05. 09:15 #63
- törölt felhasználó -    
Hűha, megint drámai fordulatok Jelena ügyében... mellow.gif
2014. október 05. 09:18 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez 199 @ 2014.10.04. 18:49)
Mit kerestek ezek Párizsban...
Amúgy mi köze lenne Sel képeinek Justin-hoz? Nem a cikk írót akarom hibáztatni de kb mindig olvasok valamit Justinról és mindig bele van keverve Sel, mikor semmi köze sincs Justinhoz a tetteinek, de most komolyan...Ennek az egész Jelena drámának már rég vége lenne ha itt egyesek nem kreálnának folyton újabb sztorikat...Most is hogy jön ide Sel? Nem posztolhat képet mert akkor annak is köze van Bieber-hez? Ez akkora hülyeség, a média meg ti kreáltok új sztorikat, de akkor ne nyafogjatok hogy már unalmas.


Neked teljesen igazad van!! Mindig Selenát keverik bele, minden Justinkásos cikkbe, mikor nem csinált semmit!! De most komolyan: Hogy a francba került ide újra Selena??!! Feltett egy képet, és a válasz, hogy: "Ó biztos Justin miatt tette fel!!" Pedig egyáltalán nem dry.gif
2014. október 05. 09:57 #65
Rocket
Rocket
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.07.
Hozzászólás: 644
Csatolások: 0
Azonosító: 223869
Offline offline
A cikkben a legérdekesebbnek Selena ékszereit találtam. Én is elfogadnék egy olyan fülbevalót. biggrin.gif
2014. október 05. 09:59 #66
- törölt felhasználó -    
"Ha nincs ló, jó a szamár is!" - milyen igaz... Hát, kutyából nem lesz szalonna. rolleyes.gif
2014. október 05. 10:25 #67
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Gamora, egyetértek. biggrin.gif
2014. október 05. 10:35 #68
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Idézet (Miss.Vicious @ 2014.10.04. 14:36)
Hailia95 Szerintem ez azért más mert Palvin Barbi nem minden héten más-más sztárokkal lóg mint Kendall. Amúgy is Barbi sokkal régebb óta modelkedik és szerintem nem népszerűsíti magát ilyen olcsó trükkel.. smileeee.gif Kendallt meg negyed annyian sem ismerik mint Barbit szal ezt csak ő teszi (na meg szerintem Barbi meg dolgozott a sikerért mivel mikor ki ment modelkedni nem voltak híres szülők ott mellete és magának kellett meg tennie ezt az utat amíg ilyen híres lett nem mint a kis kendallkának aki egyet csatit az újával és már supermodel lehet hála az annyának meg a Kardashian névnek közben Kendall semmit sem tett érte csak a szülei ellenben Barbival ő meg dolgozott érte smileeee.gif ) De mindjárt jön szarana és  féltékenységi rohamot fog folytatni az instagramon vagy a Twitteren volt már rá példa nem is egy xd


Ott a pont! blush.gif meghajolo.gif
2014. október 05. 10:53 #69
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
róluk szól a fél média... sleep.gif
2014. október 05. 12:01 #70
- törölt felhasználó -    
Istenem, akármennyire is szeretem Justint, döntse már el, hogy kivel akar lenni! Tiszteletben tartom a döntését, de mindig olyanokat szúr ki, akikhez az én véleményem szerint egyátalán nem illik!
2014. október 05. 13:21 #71
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Jaj, Istenem, annyira unalmasak ezek a pletykák -.- Gratulálok nekik, összeillenek... dry.gif
2014. október 05. 15:44 #72
- törölt felhasználó -    
Basszus....azt hittem együtt vannak...Most mi ez?Előző nap még együtt vannak,majd utána már Justin egy másik lánnyal van?Vagy nem is voltak együtt?
Selena próbálkozása már szánalmas...Én szerettem őt,de mióta idén megint megy az a se veled-se nélküled kapcsolat,elegem van belőle..Miért nem érti meg,hogy neki jobb való?Ha?
Bakker,még egy gyereknek is több esze van ezeknél...
2014. október 05. 16:28 #73
BebeQueen
BebeQueen
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 201657
Offline offline
Na, azért Palvin Barbit se lehet isteníteni, nekem ne mondja senki, hogy tisztességes úton került ebbe a szakmába, álljon meg a nászmenet:D Folyamatosan a hírességek képei által próbálja fenntartani magát a topon, amúgy meg elveszne a süllyesztőben, ezt ti is nagyon jól tudjátok, és különben is, síkhülye a lány, azt mondja, jogi szakra szeretne menni, aztán még megkérdezi, hogy "így kell mondani, ugye?" :DDD Elvileg a "színészi karrierjét" is tovább szeretné vinni, ami összesen öt másodperces bambulás egy filmben... hagyjuk már:D Selena és Justin meg még kisgyerekek, az ilyen viselkedéseik alapján.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. október 05. 16:46 #74
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Selena gyönyörű! Justin és Kendall megérdemlik egymást. Palvin Barbit nem tudom, hogy keverték ide.. xdd de a lényeg, hogy sehol sincs ő se.. Attól még, hogy néha megszánja egy-egy sztár a képig attól még nem valaki.. Rajongónak is nézhetik akár. xd
2014. október 05. 19:01 #75
- törölt felhasználó -    
szánalom szánalom hátán reklamalo.gif mega_shok.gif fool.gif shout.gif justin úgy néz ki az első képen mint valami idióta. ja, hát mert az is rolleyes.gif pardon.gif kendall-ra meg azt hittem, hogy kylie az. szelena meg...mint valami rossz r_banc. mondjuk ő az, szóval laugh.gif cool.gif én kezdetben amúgy úgy olvastam, hogy: együtt nyomorult _nevet.gif kendall j. és justin b. hááááát biggrin.gif de amúgy ehhez én már inkább nem szólok semmit, nem is lenne érdemes dry.gif ezért a hozzászólásért tuti sokan megfognak utálni, de nem érdekel. mindenki elmehet a francba smokin.gif további szép napot! rohog.gif
2014. október 05. 19:49 #76
Nelia
Nelia
gasoline
 
StátuszI forgive, but I never forget!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.10.
Hozzászólás: 5151
Csatolások: 1554
Azonosító: 233172
Offline offline
Őszintén,már nincs is kedvem olvasni ezek a cikkeket.Már szinte szánalmas (szánalmas? Eddig is az volt.), az egész kapcsolat.Nem értem Justint,mit akar Kendalltól?Selenával sokkal jobban összeilletek.Viszont,már az a kapcsolat is egy szánalmas kapcsolat volt.Mivel,egyszer együtt,másszor meg nem.A szerelem vak. xDDD
2014. október 05. 20:44 #77
Lauruska9
Lauruska9
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 615
Csatolások: 431
Azonosító: 231574
Offline offline
Hú a cikket el se olvastam az első kép mér magáról beszél.Hogy néz ki?
2014. október 05. 22:49 #78
- törölt felhasználó -    
cow.gif cow.gif wub3.gif
2014. október 06. 09:29 #79
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez már nagyon szánalmas!!!
2014. október 06. 13:53 #80
aiche
aiche
új tag
 
StátuszNézz a fénybe mikor hív a sötétség
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 1
Azonosító: 158795
Offline offline
Selena amit művel ez már vicc....
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok