Starity

Párjának köszönhető Demi Joe Jonasszal való újraegyesülése

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 10. 15:16 #1
- törölt felhasználó -    
Szerdán került megrendezésre az első Vevo Certified SuperFanFest, amelynek egyik fellépője Demi Lovato volt, akivel az Acces Hollywood beszélgetett a vörös szőnyegen.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. október 10. 15:17 #2
- törölt felhasználó -    
gyönyörű szép Demi heart.gif
2014. október 10. 15:28 #3
anci2001
anci2001
 
StátuszNe bízz senkeben, csakis magadban...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.27.
Hozzászólás: 1648
Csatolások: 0
Azonosító: 164487
Offline offline
Gratulálok, bár az a képsorozateléggé furcsa Joe-ról. Demi, te még mindig nagyon szép vagy!!! smileeee.gif
2014. október 10. 15:31 #4
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Demi szerintem nagyon szép ezen a második képen, de úristen. Nick valami borzasztóan gáz. Azok a képek. Atya isten.
2014. október 10. 15:45 #5
Norix6
Norix6
 
StátuszNem vagyok flegma sem bunkó, egyszerűen csak nincs kedvem hozzád.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.02.
Hozzászólás: 1174
Csatolások: 0
Azonosító: 220435
Offline offline
Háth öö izé szóval....Nick gratulálok hivatalosan hibringyó vagy.....ami Demit illeti (még) mindig szép mint mindig
2014. október 10. 15:54 #6
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1423
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Demi még mingig szép!
2014. október 10. 15:57 #7
- törölt felhasználó -    
nick de .........
demi meg egyre szebb
2014. október 10. 16:13 #8
- törölt felhasználó -    
Ez a hajszín meg a kis csíkok, ott oldalt annyira jó!! w00t.gif thumbup2.gif
2014. október 10. 16:19 #9
- törölt felhasználó -    
OMG!
Nick Jonas beléd mi ütött?
ohmy.gif
2014. október 10. 16:25 #10
- törölt felhasználó -    
Demi nagyon jól néz ki smileeee.gif
Nick Jonas hasa elég izmos, de hogy így kirakja mindenét? ohmy.gif
2014. október 10. 16:29 #11
AnnaF2001
AnnaF2001
új tag
 
StátuszAz élet mindig gyorsabban fut, mint aki fut előle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.28.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 233918
Offline offline
Deminek szinte minden hajszín jó áll. <3 biggrin.gif
Nick képszorozatai...OMG! -.-
2014. október 10. 16:35 #12
- törölt felhasználó -    
Nickről inkább nem mondok semmit... Viszont Wilmertől nagyon jó ötlet volt, hogy Demi és Joe duettezzenek... és végül Demi haja valami elképesztő, mindig nagyon jó ötletei vannak és persze jól is állnak neki. smileeee.gif
2014. október 10. 17:12 #13
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy újra jóban vannak Joe-val! smileeee.gif
Nick nagyon mélyre süllyedt, pedig régen mindenki -köztük én is- azt hitte, hogy egy ártatlan fiú :\
2014. október 10. 17:27 #14
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet
...majd hozzátette, hogy párjának hatalmas érdeme van abban, hogy egykori rocktáboros kollégájával, Joe Jonasszal az évek során újra baráti kapcsolatot tudtak kialakítani, sőt, az is Valderrama ötlete volt, hogy szeptember 27-én a Staples Centerben énekeljék el együtt a This Is Me -t.

Ez a pasi vagy iszonyatosan bátor vagy annyira bízik a párjában, hogy semmilyen rosszindulatú gondolat nem fordult meg a fejében. Bár én is bízok a páromban ennyi év együttlét után, mégis borzasztóan elöntene a féltékenység, ha az exével énekelne el egy szerelmes dalt, pláne egy olyat, amihez közös emlékek kötik. Anno nekem az volt a sanda gyanúm egyébként, hogy Demi és Joe a Camp rock második részének reklámozása miatt alkottak egy párt. Bár aztán ki tudja, hogy kettejük között mi történt akkoriban.

Egyébként ebben a lányban mindig is csodáltam azt, hogy teljes mértékben úgy rajong kollégákért vagy éppen színészekért, mint bármely más hétköznapi ember a bolygón. Kellemes ránézni az Iggyvel készített közös fotójára. laugh.gif
2014. október 10. 17:35 #15
Pata Noémi
Pata Noémi
új tag
 
StátuszMinden úgy lesz ahogy én akarom, ha nem tetszik, azt pont leszarom....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.27.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 230273
Offline offline
engem nem különösebben érdekel joe. de, jó hogy megint barátok...( remélem csak BARÁTOK)!
2014. október 10. 17:38 #16
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
Te jó ég!Iggy jó magas demihez képest!Egyébként nagyon aranyos, hogy Demi ugyanúgy rajong egy sztárért mint akár én Demiért. <3 Bebizonyította azt ezzel, hogy egy sztár is rajonghat egy sztárért úgy mint egy "hétköznapi ember". biggrin.gif
2014. október 10. 17:39 #17
- törölt felhasználó -    
Joenak azok a képet borzalmas..
2014. október 10. 17:41 #18
Jack99
Jack99
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=F5hGGYKOle0
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.02.
Hozzászólás: 606
Csatolások: 0
Azonosító: 201240
Offline offline
IMÁDOM DEMIT!!! wub.gif blush.gif ANNYIRA GYÖNYÖRŰ!! heart.gif heart.gif ooo.gif És elismerésem Wilmernek... meghajolo.gif cray.gif Itt is látszik milyen szoros a kapcsolatuk... thumbsup.gif
2014. október 10. 17:46 #19
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Már nem azért,de Demi haja minden,csak nem szép.Milyen ízlése van már a mai fiatalságnak?Tényleg az a trendi,ami gagyi és mű?Nick pedig gusztustalan.Iggy-ről meg inkább nem is írok semmit..
2014. október 10. 18:00 #20
- törölt felhasználó -    
Amikor Demiből előtör a rajongó énje - legtöbb esetben Kelly Clarkson és Kevin Bacon iránt - akkor mindig egész normálisnak érzem magam. rohog.gif Komolyra fordítva a szót, tényleg jó látni, hogy egy híresség is tud úgy rajongani egy másik hírességért, mint egy 'civil' ember, amit nem is szégyell felvállalni. rolleyes.gif

Nickről csupán annyit, hogy egy jobb lemezeladás érdekében mikre nem képes az ember. Tény, hogy a teste, hát hmm... blush.gif De viszont azok a pózok...

A rossz kezdetek ellenére nagyon tisztelem Wilmert. Szerintem nyugodtan kijelenthető, hogy jó hatással vannak egymásra, és jó rájuk nézni egy-egy közös képen. Az sugárzik róluk, hogy nagyon boldogok és tényleg rengeteget jelentenek egymásnak.

Idézet (xXx. Hippy .xXx @ 2014.10.10. 17:39)
Joenak azok a képet borzalmas..


A képeken Nick van.

Idézet (Beyla @ 2014.10.10. 17:27)
Ez a pasi vagy iszonyatosan bátor vagy annyira bízik a párjában, hogy semmilyen rosszindulatú gondolat nem fordult meg a fejében. Bár én is bízok a páromban ennyi év együttlét után, mégis borzasztóan elöntene a féltékenység, ha az exével énekelne el egy szerelmes dalt, pláne egy olyat, amihez közös emlékek kötik. Anno nekem az volt a sanda gyanúm egyébként, hogy Demi és Joe a Camp rock második részének reklámozása miatt alkottak egy párt. Bár aztán ki tudja, hogy kettejük között mi történt akkoriban.
Egyébként ebben a lányban mindig is csodáltam azt, hogy teljes mértékben úgy rajong kollégákért vagy éppen színészekért, mint bármely más hétköznapi ember a bolygón. Kellemes ránézni az Iggyvel készített közös fotójára. laugh.gif


Számomra az még furcsább volt, hogy 2011-től egészen 2013 decemberéig Wilmer és Joe sülve-főve együtt voltak. Nem tudom, de én nem tudnék a barátom exével ilyen szoros viszonyban lenni, főleg úgy, hogy ugye anno nem a legszebben végződött a dolog. Sőt az exemmel sem tudnám tartani a kapcsolatot, de hát ugye nem vagyunk egyformák. laugh.gif [Lehet értelmetlenül fogalmaztam. rohog.gif]
1 felhasználónak tetszik: Beyla
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok