Starity

Violetta új évad a Disney Csatornán

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 14. 14:59 #21
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Emberek! Senkit nem kötöznek la a tv elé, hogy kötelező nézni... Mi értelme van ennek az egésznek? Ha annyira hulladék sorozat, akkor még is mért kattintottál rá a cikkre? Hogy növeld a hozzászólásaid számát? Well Done :* De mindent félretéve, alig várom már, hogy kezdődjön smileeee.gif Violetta<3 ♥
2014. október 14. 15:03 #22
ibbi427
ibbi427
 
Státusz,,Wer kämpft, kann verlieren, aber wer nicht kämpft, hat schon verloren!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.09.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 233100
Offline offline
jujj... de várom!
2014. október 14. 15:10 #23
- törölt felhasználó -    
én már izgatott vagyok, és kíváncsi hogy milyen lez az új évad, de amúgy ebből minek kellett cikket írni?? hiszen már mindenhol reklámozzák, na mind1,
2014. október 14. 15:11 #24
Annapolisz
Annapolisz
visszatérő vendég
 
StátuszLove you Michael! But I won't forget, that you love me more!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.30.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 162908
Offline offline
Elképesztő, hogy valakiknek ez a legnayobb problámájuk. Az, hogy milyen borzalmas, hogy ilyeneket vetítenek. És akkor itt fújolnak. Ebből is látszik a szellemi érettségük, ami úgy tűnik, nem túl nagyfokú.
Bezzeg az ilyen NCIS baromságokat, meg a horrorfilmeket, meg az akciófilmeket nem szidják, pedig szerintem az egy hányinger, ami azokban történik. És mégsem kezdek el odairogatni egy cikkhe, hogy "Fúj, ez milyen gáz, meg undorító".
Nem mondom, hogy engem nem dühít mikor Violetta elkezdni, hogy fogalma sincs, melyik fiút szereti, mert persze, hogy idegesíti az embert, hogy van egy ilyen kis hülye, aki világéletében megkapott mindent (persze meghalt az anyja, de talán ez az egyetlen dolog, amiben hiányt szenvedett) igy kényeskedik, a szúnyoglábaival. Engem is idegesít, de hálás vagyok ennek a sorozatnak, mert a dalaiból olyan sokat tanultam spanyolul, hogy egész jó lett a kiejtésem, és nem vagyok hót tudatlan ebben a nyelvben, valamint visszarepít kicsit abba a korszkba, mikor még kicsi voltam, és ez olyan jó érzés.
És nem tudom milyen problémái vannak azoknak, akik szidják, de szerintem ey hét éhezés, és mostoha életkörülmények után megváltozna a nézőpontuk, hogy mi az igazi nagy probléma.
2014. október 14. 15:11 #25
- törölt felhasználó -    
ja és nehogy azt higgyétek hogy énis ilyen hülye violetta rajongó vagyok, én nem vagyok az, csak szeretem a sorozatot, a jó zenék, és a vicces poénok miatt biggrin.gif ennyi:D
(és bocsi violetta rajongók) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2014. október 14. 15:16 #26
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Istenem, nem tudom Vilu mit szenved, egyértelműen Leon illik hozzá! biggrin.gif
2014. október 14. 15:22 #27
- törölt felhasználó -    
Csak Jorge Blanco miatt nézném !! Olyan aranyos heart.gif
2014. október 14. 15:23 #28
- törölt felhasználó -    
A sok szenvedés elég irritáló tud lenni, meg a történet is sokszor elég bugyuta, de azt nem tagadom, hogy még így 22 éves fejjel is szeretem a dalait hallgatni, van benne valami szerethető, amiben szerintem számomra hatalmas szerepe van a spanyol nyelvnek. És hát khmm, Jorge Blanco. wub.gif laugh.gif
2014. október 14. 15:32 #29
csakegycsajszi
csakegycsajszi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 1
Azonosító: 208723
Offline offline
én nem rajongok érte és vannak elég bugyuta részek, de vannak benne jó dolgok is
2014. október 14. 15:40 #30
Noémi Kaulitz
Noémi Kaulitz
új tag
 
Státuszvégy 1 nagy levegőt,ez csak rossz nap,nem rossz élet..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.01.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 204915
Offline offline
dikk ma mein??? ohmy.gif tongue.gif
2014. október 14. 15:42 #31
- törölt felhasználó -    
OFF: emberek, az egész sori arról szól, hogy ki kit csal meg és kivel fog összejönni... most kajakra lesüllyed a korosztályom háromnegyede egy ovis szintjére és Vilut (omgezabecenév...) nézi nap mint nap?! inkább leülök és megnézem tízmilliószor a Horrorra akadvát mint ezt az agybutító valamit, mert legalább azon lehet röhögni és miközben nézem nem érzem magam 6 évesnek.
1 felhasználónak tetszik: Ariana000
2014. október 14. 15:46 #32
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Istenem mekkora gyökérség. Meg ez a Violetta is mekkora izetlen xddddd
2014. október 14. 15:46 #33
- törölt felhasználó -    
Én a dalok és a spanyol nyelv miatt nézem. Bár a történet is jó, érdekes azért a főszereplő állandó szenvedése és döntésképtelensége néha a falra visz.
2014. október 14. 15:52 #34
- törölt felhasználó -    
Képtelenek elhagyni ezt a sztorit ? smileeee.gif
Számomra már iszonyat unalmas,ez az egész.Egyszer néztem meg belőle egy részt...életem leghosszabb két perce volt.Ez akkora egy sablonos dolog ,,Vajon melyiket válasszam ?'' . . . Semmi érdekes nincs ebben a sorozatban.Tipikus spanyol sorozat,amit agyon tömtek drámázással.Ugyan emberek . . .
Violettáról egyenlőre nem alkotnék véleményt.Legyen elég annyi,hogy azt a ,,táncot'' elhagyhatná.Hasonló mozdulatai vannak egy zerge kecskének.
1 felhasználónak tetszik: MUCI1985
2014. október 14. 15:59 #35
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (Annapolisz @ 2014.10.14. 15:11)
Elképesztő, hogy valakiknek ez a legnayobb problámájuk. Az, hogy milyen borzalmas, hogy ilyeneket vetítenek. És akkor itt fújolnak. Ebből is látszik a szellemi érettségük, ami úgy tűnik, nem túl nagyfokú.
Bezzeg az ilyen NCIS baromságokat, meg a horrorfilmeket, meg az akciófilmeket nem szidják, pedig szerintem az egy hányinger, ami azokban történik. És mégsem kezdek el odairogatni egy cikkhe, hogy "Fúj, ez milyen gáz, meg undorító".
Nem mondom, hogy engem nem dühít mikor Violetta elkezdni, hogy fogalma sincs, melyik fiút szereti, mert persze, hogy idegesíti az embert, hogy van egy ilyen kis hülye, aki világéletében megkapott mindent (persze meghalt az anyja, de talán ez az egyetlen dolog, amiben hiányt szenvedett) igy kényeskedik, a szúnyoglábaival. Engem is idegesít, de hálás vagyok ennek a sorozatnak, mert a dalaiból olyan sokat tanultam spanyolul, hogy egész jó lett a kiejtésem, és nem vagyok hót tudatlan ebben a nyelvben, valamint visszarepít kicsit abba a korszkba, mikor még kicsi voltam, és ez olyan jó érzés.
És nem tudom milyen problémái vannak azoknak, akik szidják, de szerintem ey hét éhezés, és mostoha életkörülmények után megváltozna a nézőpontuk, hogy mi az igazi nagy probléma.

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2014. október 14. 16:07 #36
Ewanon96
Ewanon96
visszatérő vendég
 
Státusz> szeretnék visszamenni a kifinomult, pestises kis századomba ~ Benedict ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.23.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 84
Azonosító: 232071
Offline offline
Na, most jön a tévedések nagy része; én nem Violetta rajongó vagyok, hogy Ruggista, a két dolog között eléggé hatalmas különbség van. Az egész sorozatot Federico betoppanása miatt néztem, amikor megláttam, hevesebben vert a szívem. Tudtam, hogy írni kell neki olaszul, hogy felfogja, kivel áll szemben. Nem gondolom, hogy az értelmes sorozatok közé sorolnám, de csakis Fede, or Fedemila miatt nézem az egészet. Alig várom, hogy Ludmilára rátaláljon a szerelem Fede személyében... *o*

És hát természetesen Ruggero Pasquarelli forever. <3
2014. október 14. 16:22 #37
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
De ronda a csaj cipője, hogy tudta ezt felhúzni.
2014. október 14. 16:23 #38
LeonettaZsófi
LeonettaZsófi
új tag
 
StátuszÉn Amig Csak Élek Jorgista Lélek Leszek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.22.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 226429
Offline offline
ÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!! de várom smileeee.gif biggrin.gif <3
2014. október 14. 16:25 #39
- törölt felhasználó -    
hű de nem várom
2014. október 14. 16:27 #40
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Egy újabb felesleges dolog az életben...
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok