Starity

Infinite F - Love Sign

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 02. 21:40 #1
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Véégre Sungyeol is nagyobb teret kap, bár nem tudom akik nincsenek benne egy alcsapatban sem azokkal mi lesz
2 felhasználónak tetszik: standoffan, Sellőgirl
2014. november 03. 13:14 #2
- törölt felhasználó -    
heart.gif L heart.gif
Lényegében már mindenkinek meg van így a külön élete, hisz az Infinite H Dong Woo-ról és Hoya-ról gondoskodik, Sung Gyu szóló életét egyengeti (ráadásul már musical téren is kezd teret hódítani). Woo Hyun-nak meg ott van a Key-el közöse, ráadásul állandóan kapja a sorozat dalok felől a felkéréseket és persze a Hi School-al azért a színészi énjét is kiélheti.
Nem mellesleg alapból szinte csak Sung Gyu-t és Woo Hyunt hallani a csapat számaiban szóval ők már így is előre vannak tolva. rolleyes.gif

Én viszont nagyon megörültem ennek az F formációnak mert dalok terén lényegében ők hárman vannak piszkosul elnyomva. Persze Myung Soo-nak ott van a színészi élete, de pl Seung Yeol és Sung Jong még csak most érvényesülnek először igazán. Igaz Seung Yeol-nak is mintha kezdene beindulni a színészi élete, de akkor is örülök ennek az újabb alegységnek. Évek óta mattuk szomorú a lelkem, de végre a Wollim nekik is biztosít némi különállóságot (ami a zenét illeti) wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Betti90, Sellőgirl
2014. november 21. 17:43 #3
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Közeledik az album thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: standoffan, Sellőgirl, Selenna
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok