Starity

Within Temptation: előzetes érkezett az új DVD-hez

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 08. 12:40 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Tegnapelőtt mutatta be új DVD-jének első beharangozó élőfelvételes tételét a Within Temptation.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. november 08. 12:44 #2
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
jó cik lett
2014. november 08. 12:52 #3
Loreena0
Loreena0
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.11.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 229263
Offline offline
Nagyon sajnálom a borzalmas stílusváltását a zenekarnak, de főleg Sharon Den Adel-től nem vártam volna ezt. A kezdetek óta rajongtam értük, misztikus, egyedi szimfónikus/gót metál hangzás világ egy angyallal az élen, akinek a saját tervezésű, varázslatos ruháin csak úgy ámultam, a mély tartalommal rendelkező dalszövegekről nem is beszélve. Egyszerű volt de rendkívűl egyedi minden tekintetben!

Most meg! Egy selfi vagy mi a franc mániás, az egyéntelen, pláza divatot megszállottan követő,diszkó zenét játszó, borzalmas ruhákban és ököl vastagságú divat feliratos szar láncokban és ruhákban pózoló új Sharonnal az élen teljesen meghazudtolta magát az egész WT! Undorító volt az Elements koncert, ahogy a pop/rock stílusú dal közben 3 pláza cafka rángatózott a színpadon Sharon előtt, háttértáncosként!! Nagyot csalódtam bennük!! Nem csoda, hogy egyre népszerűbbeka csipőnacis hülyék között!
Nagyon sajnálom! Kár értük! sad.gif
2014. november 08. 13:19 #4
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (Becka73 @ 2014.11.08. 12:44)
jó cik lett


bájos, ugyanakkor idegesítő amikor a tudatlanok kommentálnak

ON: nekem semmi bajom az "új" Within Temptationnel, sem Sharonnal. Szeretem a régebbi dalaikat is, ugyanakkor a Hydra is nagyon a szívemhez nőtt. Kétlem, hogy ezt a DVD - t egyhamar be tudnám szerezni (nagy sajnálatomra), abban viszont reménykedem, hogy karácsonyra valaki meglep egy WT albummal (elég régóta könyörgök már érte biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: JBT1
2014. november 08. 17:42 #5
- törölt felhasználó -    
Várom, remélem olyan jó lesz mint a Black Symphony!
2014. november 09. 15:38 #6
- törölt felhasználó -    
Már nagyon várom a jövő heti megjelenést smileeee.gif Igen ez valóban nem olyan lesz, mint a Black Symphony, hisz azóta sok év eltelt. Új dalok, új hangzásvilág, ami nekem bejön. A régi WT-vel sem volt bajom, de a mostani sem színvonalon aluli, sőt. A Hydra első hallás után belopta magát a szívembe, úgyhogy a legjobbakat remélem ettől a DVD-től.
2014. november 10. 20:02 #7
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom!Nekem a Hydra nem jött be.Régen olyan jó számaik voltak most meg... sad.gif Remélem majd visszatérnek a régi stílusukhoz.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!