Starity

Katy Perry kiakadt az ausztrál paparazzókra

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 23. 16:52 #1
- törölt felhasználó -    
Az énekesnő a Twitteren fakadt ki és osztotta meg véleményét a lesifotósokról, akikben szerinte cseppnyi tisztelet sincs.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. november 23. 16:55 #2
- törölt felhasználó -    
-.-"" szegény Katy tongue.gif
2014. november 23. 16:56 #3
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
teljesen igaza van nem értem miért nem tudjék békén hagyni
2014. november 23. 16:57 #4
- törölt felhasználó -    
Teljesen egyet értek Katy-vel. Senkinek sem esne jól, ha kiszeretne kapcsolódni kicsit, és közben követnék a paparazzók. De sajnos ilyen a hírnév, ez ellen nincs mit tenni. rolleyes.gif
2014. november 23. 16:57 #5
- törölt felhasználó -    
Katynek teljesen igaza van , gusztustalan perverz néhány ember !! A paparazzókról ne is beszéljünk mad.gif sad.gif
2014. november 23. 16:58 #6
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
szegény Katy, nagyon is igaza van
2014. november 23. 16:58 #7
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Szegény Katy, egy nyugodt sétát akart, de ezt se kapta meg.
2014. november 23. 17:00 #8
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem csak hozzáállás kérdése a dolog egyébként. Fel lehet fogni negatívan is, és át tudom érezni Katy helyzetét, hiszen én magam sem lennék boldog, hogyha idegenek kattintgatnák folyamatosan a gépeiket, csak azért, hogy csináljanak rólam ezer képet, amit el tudnak adni különböző magazinoknak. De, ha belegondolok, akkor csupán csak azt tudom mondani, hogy a munkájukat végzik. Elvégre a lesifotósok pont, hogy az olykor szaftos paparazzo képeket eladván keresik meg a kenyérre valót. Ha jól emlékszem anno Demi Lovato nyilatkozta azt, hogy igen is el lehet tűnni a világ elől és be lehet olvadni a környezetedbe, hogyha nem tudatod boldog-boldogtalannal tartózkodási helyeidet. Osztom az ő véleményét ezzel kapcsolatban.
2014. november 23. 17:02 #9
Freni
Freni
visszatérő vendég
 
StátuszSziasztok! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.06.
Hozzászólás: 267
Csatolások: 98
Azonosító: 228910
Offline offline
Szegény Katy sad.gif
2014. november 23. 17:06 #10
- törölt felhasználó -    
Mindenféleképpen fel lehet ezt fogni.Negatívan s pozitívan is egyaránt!Ezek nek akarnak rosszat csak kell a pénz!S a pénzért sajnos ezek mindent megetnnének!Persze, zavaró lehet ez meg minden csak ez is a sztárság vele járója.S lehet,hogy most sokaknak az jön le,hogy Katyt hibáztatod pedig nem mert teljesen egyetértek vele és a Twitter üzenetével!
2014. november 23. 17:15 #11
- törölt felhasználó -    
Ebből is látszik,hogy a hírességeknek is vannak gondjaik. Én is pofátlanságnak tartom,hogy többszöri kérés után sem hagyták békén, sőt a szemébe röhögtek! Szemét állatok! Katy csak sétálni akart, erre még ott is zaklatják...bár, ezzel jár, ha híres az ember. Teljes egészében igazat adok Katy-nek. Remélem ezek a retardált lesifotósok nem akarnak többé 'alkudozni' se Katy-vel, se pedig mással! Ez annyira perverz,gusztustalan és pofátlan!!!
2014. november 23. 17:21 #12
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2066
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Engem is idegesítene.
2014. november 23. 17:26 #13
- törölt felhasználó -    
Igazán bizalomgerjesztő alakoknak tűnnek... Én nem lennék képes őket elviselni, mert ahogy Katy és sok más híresség is mondta, semmi tisztelet nincs bennük. Megértem, hogy ez a "munkájuk", és ezzel keresik a pénzt, de azért van egy bizonyos határ. Persze tisztelet a kivételnek, mert akadnak normálisak is, de sajnos belőlük kevés van. A promociós vagy turnés tevékenységeik alatt az adott híresség nem nagyon tudja megoldani, hogy elkerülje őket, viszont a magánéletükben az aki akarja, tényleg távol tudja magát tartani tőlük, persze ha nem direkt olyan helyeket választ, amiről tudja jól, hogy hemzseg a paparazzóktól. [Erre kitűnő példa Selena Gomez, akit valahogy mindig "sikerül" megtalálniuk.]
2014. november 23. 17:35 #14
pappluca69
pappluca69
visszatérő vendég
 
StátuszAhol akarat van, ott út is van.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.28.
Hozzászólás: 140
Csatolások: 0
Azonosító: 233889
Offline offline
hát ilyen ez a pop-szakma , ezzel jár ezt is számításba kell venni:)
2014. november 23. 17:50 #15
- törölt felhasználó -    
ohmy.gif Mindig is tudtuk,hogy ezek nem normálisak,na de hogy ennyire..aztán azt hiszik ezzel el is értnek valamit?!Sajnálom Katy-t,de ez a hírnévvel jár-írják sokan.NEM nem ez jár a hírnévvel,hanem az,hogy ha az utcán sétálsz,mert mész a stúdióba,vagy boltba,vagy csak a barátaiddal,akkor odamegy hozzád egy csoport fan,a nagy rendezvényeken meg jönnek a paparazzók.A durvább már az utcákon is követ,de ez azért nem.mi az hogy nem hagy nyugodtan?!Örüljön,hogy Katy közelébe került,lőjön róla pár képet,aztán cső,az is több mint a semmi,nehogy már más a szabadidejében nekik ugráljon..túlzás rohog.gif
2014. november 23. 18:07 #16
- törölt felhasználó -    
Teljesen igaza van. Jogosan akadt ki.
2014. november 23. 18:19 #17
TianaBlack
TianaBlack
 
StátuszYou'll only win if you don't give up. Cause love is war and war is love.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.28.
Hozzászólás: 672
Csatolások: 36
Azonosító: 212599
Offline offline
Oké, oké, most sokan mondhatják, hogy tisztában kellett volna lennie vele, hogy mindennek megvan a maga hátránya, de ez azért szörnyen undorító. Jó, hogy nem kérték meg, hogy vetkőzzön le. Szánalmas...
2014. november 23. 18:22 #18
- törölt felhasználó -    
Hát ez undorító!! ohmy.gif Én Katy helyében inkább jól szétvertem volna oket az egész megvédoimmel és akkor már nem bántották volna ot!!
2014. november 23. 18:27 #19
- törölt felhasználó -    
Az egy dolog, hogy ez a hírnévvel jár, de könyörgöm ezek az emberek már elég erősen túllépték azt a bizonyos határt. Teljes mértékben megértem Katy felháborodását, jogosan fakadt ki.
2014. november 23. 18:30 #20
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Én szájbarúgtam volna egy-kettőt, vagy legalább a drága kameráikat vertem volna ki a kezükből. Aztán próbáljon meg beperelni rongálásért vagy testisértésért én meg beperlem szexuális zaklatásért. Vajon ki nyerne, a paparazzi, vagy a sztár?
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok