Starity

A Tha Shudrasnak kellett távoznia az X-Faktorból

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 13. 23:09 #1
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
A héten Tóth Gabi utolsó csapata esett ki a 2014-es X-Faktorból, így a mentor versenyzők nélkül maradt. A fiúk a képzeletbeli dobogó ötödik helyén végeztek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. december 13. 23:13 #2
- törölt felhasználó -    
A két kedvencem párbajozott sad.gif sajnálom nagyon , hogy ők estek ki sad.gif
2014. december 13. 23:16 #3
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Az egyik kedvenc voltak, nagyon sajnálom, hogy az emberek az átlagos mellett döntöttek a különleges helyett...
2014. december 13. 23:17 #4
LiveLoveLife
LiveLoveLife
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.26.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 232245
Offline offline
IMÁDOM a Shudrast! Sajnálom, hogy kiestek, de remélem sokat hallunk még felőlük. Köszönöm, hogy megismerhettem őket:)
2014. december 13. 23:18 #5
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
És itt döntöttem el, hogy nem nézem a többi adást... na jó, azért azt a 2-t már kibírom xD Eleve a két kedvencem: Benji és a Tha Shudras voltak, erre nem ők párbajoznak? sleep.gif" Ebből látszik, hogy az ország a fülén ül, és magasról tesznek rá, hogy ki tehetséges és kinek van jó hangja. Én a Shudras-al nyerettem volna meg, szerintem ők érdemelték volna meg a legjobban a győzelmet, ők melóztak a hetek alatt a legtöbbet, és közben a legminőségibb előadásokat nyújtották, amellett pedig a legnagyobb egyéniségek is voltak. Benjié meg egyszerűen a mezőny legjobb hangja, szóval azért persze, neki is örülök, hogy még bent van, és egyértelműen neki szurkolok már, hogy nyerje meg, hajrá Benji, a Tha Shudras-t meg szerintem ezentúl sem fogom figyelmen kívül hagyni wink.gif
3 felhasználónak tetszik: janet7, JBT1, CandUs
2014. december 13. 23:18 #6
- törölt felhasználó -    
Sajnálom hogy kiestek de Benji jobb volt!!
2014. december 13. 23:22 #7
pati2626
pati2626
új tag
 
StátuszLeave alone the fear in the dark
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.08.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 1
Azonosító: 227266
Offline offline
Neeeeeeeeeeeee!!! Mi ez? Miért ők? Miért nem a Ricsigyerek?
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2014. december 13. 23:23 #8
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Isten meghallgatta az imaimat. Az elso elo show ota erre a percre vartam, es nem hiaba. Koszonom Istenem!! (Tbh mar reg ki kellett volna esniuk.) Mikor Bence kimondta, hogy ok mennek haza, olyan boldogsag toltott el, amit mar regen ereztem:DD Oromomben sirtam, egyreszt mert kiestek, masreszt pedig mert Benji bent van a finaleban:3 Thank God ^-^
Hajra Benji!! heart.gif
2014. december 13. 23:32 #9
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Ritka alkalmak egyike volt amikor néztem ( vagyis igazából csak háttérzajnak ment), és rájöttem hogy Tóth Andin meg a Tha Shudrason kívül mennyire nincs egyéniségük a versenyzőknek. Illetve évről évre egyre szürkébbek lesznek, nem véletlen hogy a műsorban feltűnt énekesek szinte mindegyike eltűnt. Sajnálom hogy ők estek ki, mert Benji bármennyire is tehetséges, csúnyán mondva egyáltalán nem érdekelt amit csinált.
2 felhasználónak tetszik: janet7, CandUs
2014. december 13. 23:33 #10
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Aki akar megkövezhet és beszólhat (nem érdekel).De nekem tetszett,amit csináltak. Ők legalább egyéniségek voltak. Nem beszélve arról,hogy nekik 2x annyi munkájuk volt a prudukciókban,mint a többieknek. Sajnálom,hogy ők és Benji párbajoztak. Benji szerintem a legjobb énekes a mezőnyben,fiatal kora ellenére hihetlen hangja van a srácnak,csak jobban ki kellene nyílnia a színpadon. Szerény véleményem szerint Ricsikének kellett volna már rég kiesnie. Nem értem mi a fenéért hypeolják annyira azt a gyereket,egy idegesítő nyálgép. De sajnos van egy olyan érzésem,hogy vele fogják megnyeretni (bár ne legyen igazam). Mindenesetre szép volt Tha Shudras!
2014. december 13. 23:34 #11
BTR_Rusher
BTR_Rusher
visszatérő vendég
 
StátuszInkább utáljanak azért aki vagyok minthogy szeressenek azért aki nem vagyok ♥ ♥♥ ^_^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.19.
Hozzászólás: 205
Csatolások: 40
Azonosító: 236203
Offline offline
azért nem voltak roszak
2014. december 13. 23:41 #12
- törölt felhasználó -    
Gondoltam, hogy most vagy a következő adásban kiesnek, mert a szavazó réteg ízlése azért nem annyira jó, mégis vágtam egy WTF fejet, amikor kimondták Juli nevét. Hihetetlenül sajnálom, hogy kiestek sad.gif A mezőny nem csak egyik legjobbjai voltak, de színes egyéniségek, akik valami pluszt vittek a műsorba. A sok tucat énekfiúcska és lányocska között annyira üdítő volt a jelenlétük. Arról nem is beszélve, hogy hihetetlen munkáról, alázatról és tehetségről tanúskodik az, amit hétről-hétre bemutattak. Viszont nagyon büszke vagyok arra, hogy eddig eljutottak és hihetetlen hálás azért, hogy megismerhettem őket. heart.gif
3 felhasználónak tetszik: janet7, JBT1, CandUs
2014. december 13. 23:52 #13
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Kami98 persze normális indokot nem tudsz megfogalmazni, miért rühelled őket?

Remélem a Benji gyerek jövőhéten repül, ezzel a beszart tetkintettel az arcán amit minden héten vág és én is azt érzem, amit máshol írtak legszívesebben hagyná a francba az egészet, és húzna haza, az egész ráerőszakolt stílustól irtózik. Nincs rossz hangja, de semmi xtra nincs benne, áll, szorong a színpadon és szerencsétlen ronggyá izguljaés izzadja a reflektoroktól magát! Tucat énekes, akiről tuti nem fogunk hallani!

Sajna a Shudrast meg már múlthéten gondoltam hogy mennek a következő héten, hihetetlen a maszkokon való nyávogás sokaktól és unalmas is! Egyedi stílust képviseltek, de nem hittem hogy ezt megnyerhetik. Az Enough nótájuk hatalmas király volt, persze áthangszerelték, meg lerövidítették. Nem sok énekest, zenekart, szoktam figyelni mikor kiesnek egy ilyen műsorból, de engem megnyertek, mert vmi egészen új világot hoztak ebbe a lagymatag műsorba! Márcsak rock és metál bandákkal kéne felturbózni, hogy végre azok is megtudják mutatni magukat egy ilyen műsorban, mert szinte soha nem jutnak be ilyen kaliberű zenekarok, nyálgépekből, meg jól fésült egoistáktól viszont hemzsegg a műsor. Az meg kész vicc, hogy a kalanak mindössze egy héttel korábban estek mki mint a Shudri, mikor leginkább a 200-500 közé se kellett volna bekerülniük!
4 felhasználónak tetszik: janet7, JBT1, CandUs, AngelFace
2014. december 13. 23:55 #14
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Eleinte nem kedveltem őket, de mostanra egészem megszerettem azt, amit csináltak. Sajnálom, hogy kiestek.
Viszont azóta is azon szörnyülködöm, hogy Juli mit keres a döntőben... A ma esti produkciója is inkább hajazott az ordibálásra, mint az éneklésre. Ezen kívül olyan helyeken vitte fel-le a hangját a dal közben, ahol nagyon nem kellett volna. Mindegy. Valószínűnek tartom, hogy vagy Ricsi vagy a Tóth-kiscsaj nyeri majd meg. Személy szerint az összes döntős közül leginkább Ricsinek szurkolok.
2014. december 13. 23:58 #15
- törölt felhasználó -    
Véleményem szerint Benjinek kellett volna kiesnie. Mert neki a Tha Shudras-szal ellentétben nincs egyénisége (azt azonban sajnos hozzá kell tennem, hogy szerintem nem olyan hűdejó az énekesük hangja, amit viszont kiegyenlít minden egyebe). Horányi Juli véleményem szerint egy Danics Dóra kettő, semmi újat nem tud mutatni. Nagy Ricsi HA tételezzük fel, hogy nyer, nagyon hamar elfog tűnni. Szerintem csak Tóth Andi az, akinél örülnék, hogy nyer. Neki van stílusa, a hangja elképesztő és minden jó benne.
2014. december 13. 23:59 #16
Heidi98
Heidi98
 
Státusz'15, jan 6: Kelly Clarkson a nap sztárja # Norman Reedus's birthday. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.20.
Hozzászólás: 779
Csatolások: 31
Azonosító: 236244
Offline offline
Miért pont ők? Miért nem Benji? Miért nem Ricsike? Miért az esett ki, akiknek egyéniségük volt, színt vittek az egészbe, és nem az, aki tucat? Nevetséges...
2014. december 14. 00:05 #17
lilly008
lilly008
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 227299
Offline offline
Én nem sajnálom őket. Hajrá Benji vagy Ricsi!
2014. december 14. 00:06 #18
Cauu
Cauu
visszatérő vendég
 
StátuszEz egy ócska kocsma, Egy mocskos lokál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.02.
Hozzászólás: 213
Csatolások: 0
Azonosító: 179264
Offline offline
Fene egye. Az egyetlen értelmes banda, akiknek volt stílusa.
2 felhasználónak tetszik: JBT1, janet7
2014. december 14. 00:07 #19
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Ha lassú dalt kell énekelni, mért csak Whitney, Adele stb énekesnők jönnek szóba? Másoknak nincs lassú daluk? Hányszor elsütötték már őket...
Julit sajnálni kéne, hogy betegen állt színpadra, nem teszem, annak ellenére, hogy ajnározva volt, hogy betegen is mennyire odatette magát, nekem nem tetszett. Érdekes, hogy a Ricsi is beteg volt, nála mégsem hozták ezt elő.
Andi nekem most se tetszett. Elismerem, hogy van hangja, de ahogy előadja a számokat, van benne valami, ami elrontja az összképet. De tuti ő fogja megnyerni, valamiért érzem.
Hogy a Tha Shudras esett ki, hatalmas csalódás volt számomra, mert a héten értek el nálam ahhoz a ponthoz, hogy végleg a szívembe zártam őket. A Rihanna feldolgozás olyan szexi volt egyszerűen, nem tudok rá jobb szót találni (és a fangirlködést most abba is hagyom).
Benjit én azért nem vittem volna tovább a döntőbe (nemcsak azért, mert a Shudrast szeretem), hanem mert látszik rajta hetek óta, hogy a pokolba kívánja az egészet. Feszeng, nem bírja elengedni magát, és ez meglátszik a produkcióin is. Ő tipikusan azaz előadó, akinek van hangja, de nem való színpadra, mert nem elég erős hozzá a személyisége. Ezért én mindenképpen a Shudrast vittem volna tovább, mert Benji nem elég erős a döntőhöz, megnyerni meg úgysem fogja. Viszont megdöbbentő, hogy a Shudras kapta a legkevesebb szavazatot, na ezt nekem ne mesélje be senki, hogy tényleg így történt.
3 felhasználónak tetszik: JBT1, janet7, CandUs
2014. december 14. 00:11 #20
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Mondhatni az egyetlen értelmes résztvevő távozott? Még adatlapjuk sincs... hát besz.rás. Nem tolerálom az intoleranciát. Miért van az, hogy a sok kislányka virnyákol, amiért maszkban vannak? Érveik pedig nincsenek, csak hogy csúnyák.
Bár mit is vártunk? A média központjában csak futószalagon gyártott előadók szerepelhetnek.
Remélem még hallhatok róluk.
3 felhasználónak tetszik: janet7, CandUs, AngelFace
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!