Starity

Blogergereknek

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 21. 17:43 #1
tamcica
tamcica
 
Státuszkhiphop & chill
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 69
Azonosító: 204490
Offline offline
Sziasztok!
Kéne egy kis segitsék a tapasztalt blog íróktól. Jó magam is gondolkodom egy blog inditásában, de nem vagyok benne biztos, hogy az emberek miket olvasnak szívesen, milyen témák érdeklik őket. sad.gif kérlek segítsetek nekem! Előre is köszönöm!
2014. december 27. 22:38 #2
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Szia!
Beleolvastam a profilodon írt szövegbe és szerintem neked lenne tehetséged hozzá. Nem tartom magam tapasztalt blogírónak. Van egy blogom 3 éve, de nem tudom mennyire számítok annak. Szerintem ez hülyeség így megkérdezni, hogy az emberek miről olvasnának. Minden ember más és minden embert más érdekel. Mindegyikük másról szeret olvasni. A lényeg, hogy te arról írj, amiről szeretnél, ami foglalkoztat és ami tényleg érdekel, különben nincs értelme a blognak, ha csak arra megy ki, hogy az embereknek felelj meg vele. Írj arról, amit szeretsz és - nem mondom, hogy azonnal, mert nem így megy, de - hidd el, lesz akit megfogsz majd az írásaiddal.
Sok sikert! smileeee.gif
2014. december 30. 13:15 #3
tamcica
tamcica
 
Státuszkhiphop & chill
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 69
Azonosító: 204490
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2014.12.27. 22:38)
Szia!
Beleolvastam a profilodon írt szövegbe és szerintem neked lenne tehetséged hozzá. Nem tartom magam tapasztalt blogírónak. Van egy blogom 3 éve, de nem tudom mennyire számítok annak. Szerintem ez hülyeség így megkérdezni, hogy az emberek miről olvasnának. Minden ember más és minden embert más érdekel. Mindegyikük másról szeret olvasni. A lényeg, hogy te arról írj, amiről szeretnél, ami foglalkoztat és ami tényleg érdekel, különben nincs értelme a blognak, ha csak arra megy ki, hogy az embereknek felelj meg vele. Írj arról, amit szeretsz és - nem mondom, hogy azonnal, mert nem így megy, de - hidd el, lesz akit megfogsz majd az írásaiddal.
Sok sikert! smileeee.gif

Szia! Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! smileeee.gif Persze tudom, nem is akarok megfelelni nekik, csak gondoltam hátha van valami ami ihletet ad vagy ilyesmi. Még egyszer köszönöm szépen! smileeee.gif
2015. január 03. 12:58 #4
aknalb30
aknalb30
visszatérő vendég
 
Státusz( ⚆ _ ⚆ )
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.05.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 48
Azonosító: 228805
Offline offline
Idézet (tamcica @ 2014.12.21. 17:43)
Sziasztok!
Kéne egy kis segitsék a tapasztalt blog íróktól. Jó magam is gondolkodom egy blog inditásában, de nem vagyok benne biztos, hogy az emberek miket olvasnak szívesen, milyen témák érdeklik őket. sad.gif  kérlek segítsetek nekem! Előre is köszönöm!

Szia! Nekem is van blogom, és még ha nem is nézik olyan sokan, jó írni. Én (mivel nyáron sokat unatkoztam) egy unaloműző blogot készítettem, abban bármi benne lehet. De ha van valami téma, ami különösebben érdekel (pl. állatok, egy ország stb.) Akkor nyugodtan írj arról. happy.gif
2015. január 11. 19:53 #5
tamcica
tamcica
 
Státuszkhiphop & chill
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 69
Azonosító: 204490
Offline offline
Idézet (aknalb30 @ 2015.01.03. 12:58)
Szia! Nekem is van blogom, és még ha nem is nézik olyan sokan, jó írni. Én (mivel nyáron sokat unatkoztam) egy unaloműző blogot készítettem, abban bármi benne lehet. De ha van valami téma, ami különösebben érdekel (pl. állatok, egy ország stb.) Akkor nyugodtan írj arról. happy.gif

Huha, neked is köszönöm szépen!!! smileeee.gif egy országról tudnék mit írni wink.gif köszi a tippet! laugh.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!