Starity

Magángépet kapott karácsonyra Justin Bieber

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 27. 10:30 #81
sandorreka2000
sandorreka2000
 
StátuszA tánc érzés nélkül csak üres mozdulat az érzés tánc nélkül palackba zártszellem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.23.
Hozzászólás: 670
Csatolások: 233
Azonosító: 236388
Offline offline
Nincs bajom Justinnal..de ez szerintem egy "kicsit" nagy ajándék még neki is...én megértem azt, hogy megteheti/megtehetik, de azért kisebb ajándékkal is beérte volna..én szerintem.
2014. december 27. 10:35 #82
varganna
varganna
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 0
Azonosító: 185623
Offline offline
Ömm.... szerintem ehhez még nem elég érett és úgyis csak elszáll tőle, szerintem felesleges ilyen nagy dolgokat kapnia, mikor nem tiszteli a rajongóit se meg egy beképzelt .....
2014. december 27. 10:36 #83
- törölt felhasználó -    
Ha megteheti...ha nekem annyi pénzem lenne,mint Biebernek én is vennék magamnak egy repülőt...de nem az lenne az első dolgom,hogy elbőcsködöm az instagrammon...
2014. december 27. 10:52 #84
Becca26
Becca26
visszatérő vendég
 
StátuszMost mutasd meg, mit tudsz!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.16.
Hozzászólás: 393
Csatolások: 1
Azonosító: 209447
Offline offline
Öhmmmmm....azért ez egy kicsit nagy ajándék, nem? biggrin.gif de ha megteheti....
2014. december 27. 10:58 #85
- törölt felhasználó -    
Hát ha megteheti hát tegye. De remélem hogy egy hónap múlva nem töri össze...
Amúgy szerintem attól hogy valaki utálkozik még nem fog lezuhanni repülőstől (bár ki tudja...) és szerintem ha másnak lenne annyi pénze ugyanúgy elverné ilyenekre. (tisztelet a kivételnek)
De ez a haj. omg.gif Ezt minek kellett??
2014. december 27. 11:11 #86
kdbrnty
kdbrnty
új tag
 
StátuszDON'T WORRY, DON'T CRY, DRINK KANNÁSBOR & FLY
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.23.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 237685
Offline offline
Hátha egyszer megteheti... Valószínüleg nem a tehetségével szerezte meg rá a pénzt.... Úgy értem, nem nagyon dolgozott meg a sikerért, csak az anyja talált egy szar lemezkiadót aztán már csak a hülye tinilányok kellettek, és máris milliomos lett...
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2014. december 27. 11:12 #87
vivi100
vivi100
 
StátuszMiért csinálod ezt velem??!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.21.
Hozzászólás: 799
Csatolások: 74
Azonosító: 219671
Offline offline
az jó!! ilyen nagy ajándékot ??? smileeee.gif
2014. december 27. 11:17 #88
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
gratulálok hozzá...komolyan nem tudom megérteni ezt a luxus mániát dry.gif
2014. december 27. 11:18 #89
- törölt felhasználó -    
Már megint csak a merő rosszindulat. Hogy süllyedhetnek odáig egyesek, hogy képesek olyanokat leírni, mint a 'd*göljön meg' vagy a 'remélem lezuhan a gépe'. Döbbenetes. Én sem vagyok a srác rajongója, de ha megengedheti magának, hogy ilyeneket vásároljon, akkor egészségére. Nem leszek álszent, és elismerem, ha meglenne az anyagi keretem, én sem sajnálnám magamat meglepni alkalomadtán egy-egy drágább dologgal. Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy pont Bieber az, akinél nem lehet szóvá tenni, hogy ne jótékonykodna; sőt nem is akármennyit. Csak ezt ugye az elvakult gyűlölettől nehéz észrevenni.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, An_d_a, dorii02
2014. december 27. 11:20 #90
- törölt felhasználó -    
nkem is jöhetne ilyen aándék
2014. december 27. 11:24 #91
- törölt felhasználó -    
Szerintem ha valakinek van pénze,akkor költse is. Hiszen így vagy úgy de Justin megdolgozik a saját pénzéért. Végtére is azért lehet ennyi sok szart össze-vissza hallani róla,mert ő mer élni. Kipróbálja azokat a dolgokat,amiket más nem tehetne meg.Kihasználja a sikerét,a hírnevét és azt is,hogy van pénze. Aki meg írogatja,hogy "luxus mánia" az gondoljon bele,hogy ha annyi pénze lenne mint neki,akkor mit tenne vele? Berakná a bankba?Akkor nem sok öröme van az egésznek.
2014. december 27. 11:24 #92
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Na jó tényleg hülyeség volt azt mondanom/inkább írnom, hogy zuhajon le a repülője, de mellé írtam, hogy elvetemült volt biggrin.gif
2014. december 27. 11:25 #93
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.12.27. 11:18)
Már megint csak a merő rosszindulat. Hogy süllyedhetnek odáig egyesek, hogy képesek olyanokat leírni, mint a 'd*göljön meg' vagy a 'remélem lezuhan a gépe'. Döbbenetes. Én sem vagyok a srác rajongója, de ha megengedheti magának, hogy ilyeneket vásároljon, akkor egészségére. Nem leszek álszent, és elismerem, ha meglenne az anyagi keretem, én sem sajnálnám magamat meglepni alkalomadtán egy-egy drágább dologgal. Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy pont Bieber az, akinél nem lehet szóvá tenni, hogy ne jótékonykodna; sőt nem is akármennyit. Csak ezt ugye az elvakult gyűlölettől nehéz észrevenni.

ha egy sztár jótékonykodik valamit annál nem lehet megmondani, hogy önszántából tette vagy pedig a menedzserei kényszerítették rá, mert már ígyis túl rossz híre van és, hogy tegyen valami jót is. nem hiszem, hogy annyit jótékonykodott, hogy ellehetne nézni neki milyen beképzelt és, hogy igazából mennyire szórja a pénzt. dícsérni Biebert és megvédeni, mert ő igazán jó ember... hűha. szerintem néhány embernek az agyára ment a sz*r zene amit hallgat tőle. már bocsánat... majd, ha milliárdosból milliomos lett a jótékonykodásából, mint J.K.Rowling akkor majd leakalappal előtte, de addig csak ugyanaz a felkapott, tehetségtelen marad.. sorry not sorry pardon.gif
2014. december 27. 11:29 #94
- törölt felhasználó -    
Evelin6816: "Aki meg írogatja,hogy "luxus mánia" az gondoljon bele,hogy ha annyi pénze lenne mint neki,akkor mit tenne vele? Berakná a bankba?Akkor nem sok öröme van az egésznek."
Jótékonykodás, családtagokon, ismerősökön segítés, ajándékozás, befektetés a jövőre...wink.gif
2014. december 27. 11:33 #95
- törölt felhasználó -    
Justin egyre és egyre mélyebbre süllyed az önteltségével.
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2014. december 27. 11:37 #96
lilienns
lilienns
új tag
 
Státuszlilienns beállította a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.28.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 221945
Offline offline
Komolyan mondom néhány Dzsásztinka rajongó annyira nevetséges. Ha nem bírod a srácot és elmondod róla a véleményed,egyből azzal kell jönni,hogy biztos féltékeny vagyok. Mire legyek féltékeny? Arra,hogy van pénze? Hát azzal kitörölheti a seggét (már bocsánat),mert nem attól lesz ő boldog. Ránézel a gyerek fejére és sugárzik belőle,hogy elvan szállva magától. Másik kedvencem mikor leírod róla, ez esetben negatív véleményed és egyből betámadnak azzal,hogy "minek írsz róla vélményt,ha utálod?" Hát pont azért,mert mindenkinek joga van leírnia a véleményét. Legyen az negatív vagy pozitív. Én sem szeretem ha a kedvenc sztáromat szapulják,de nem írom oda,hogy "jaj rohadj meg stb. Biztos féltékeny vagy." Mert nem mindenki szeretheti. Szóval néhány ember kész vicc ezen az oldalon..
2014. december 27. 11:37 #97
Gaálbogi
Gaálbogi
visszatérő vendég
 
Státusz"Valójában,csak azt lehet leírni ami fáj."-Móricz Zsigmond
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 209583
Offline offline
Igazábol én sajnálom őt.Mert szerintem áltatgatja magát ezzel a sok ajándékka. azért mert Pl:Nem volt nagyon gyerek kora,alig találkozik a szüleivel.Tehát ez a srác egy érzelmi sérült és beképzelt szerencsétlen köcsög. Ez van...
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2014. december 27. 11:43 #98
- törölt felhasználó -    
Idézet (awwparadise @ 2014.12.27. 11:25)
ha egy sztár jótékonykodik valamit annál nem lehet megmondani, hogy önszántából tette vagy pedig a menedzserei kényszerítették rá, mert már ígyis túl rossz híre van és, hogy tegyen valami jót is. nem hiszem, hogy annyit jótékonykodott, hogy ellehetne nézni neki milyen beképzelt és, hogy igazából mennyire szórja a pénzt. dícsérni Biebert és megvédeni, mert ő igazán jó ember... hűha. szerintem néhány embernek az agyára ment a sz*r zene amit hallgat tőle. már bocsánat... majd, ha milliárdosból milliomos lett a jótékonykodásából, mint J.K.Rowling akkor majd leakalappal előtte, de addig csak ugyanaz a felkapott, tehetségtelen marad.. sorry not sorry  pardon.gif


A gyerek már azelőtt is rengeteget jótékonykodott, mielőtt 'elzüllött' volna, sőt, abban az időben még többet. Engem pedig az totál hidegen hagy, hogy melyik híresség teszi önszántából és melyik nem, a lényegen nem változtat: rengeteg szegény emberen segít az az összeg, vagy pedig okoz boldog pillanatot egy haldokló kisgyerek életében szimplán az, ha meglátogatják. Én ezzel részemről lezártnak tekintem a dolgot, mert nem vagyok Bieber védőügyvédje, az a rajongók reszortja. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, An_d_a, dorii02
2014. december 27. 11:48 #99
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.12.27. 11:43)
A gyerek már azelőtt is rengeteget jótékonykodott, mielőtt 'elzüllött' volna, sőt, abban az időben még többet. Engem pedig az totál hidegen hagy, hogy melyik híresség teszi önszántából és melyik nem, a lényegen nem változtat: rengeteg szegény emberen segít az az összeg, vagy pedig okoz boldog pillanatot egy haldokló kisgyerek életében szimplán az, ha meglátogatják. Én ezzel részemről lezártnak tekintem a dolgot, mert nem vagyok Bieber védőügyvédje, az a rajongók reszortja. beer.gif

nem kellene hidegen hagyjon. mert az nem Bieber érdeme, hogy rákényszerítik, mert magától sose tenné. sokan nem tudják megkülönböztetni, hogy melyik sztár érdemli meg a hírnevet és melyik nem... ez sajnos azért van, mert nem a tehetség számít.
2014. december 27. 11:51 #100
szjg love forever
szjg love forever
visszatérő vendég
 
Státuszsounds live feels live W/bests
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 449
Csatolások: 0
Azonosító: 200702
Offline offline
Gondoljatok csak bele ti mit tennétek ha annyi pénzetek lenne.Nyilván ugyanazt mint ő.Nem vagyok belieber de le lehet szállni Justinról
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok