Starity

Jennifer Love Hewitt babát vár!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 09. 13:25 #41
Lexi01
Lexi01
 
StátuszNot all the girl wants to be princess
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.23.
Hozzászólás: 521
Csatolások: 0
Azonosító: 237645
Offline offline
Gratulálok neki! smileeee.gif
2015. január 09. 13:53 #42
sarga_rozsa
sarga_rozsa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.25.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 178634
Offline offline
gratulálok Neki
2015. január 09. 15:41 #43
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (NoBigDeal @ 2015.01.09. 02:18)
Mert ő letett valamit az asztalra. Már 4 éve a sorozatban volt amikor terhes lett. JLH 4 hónap "munka" után így keresztbetesz az íróknak (mondjuk értem, hogy öreg és még gyereket akar és sietnie kell de becsülhetné más munkáját, gondolom nem egyszerű megalkotni egy karaktert.) Mindegy, így csak jó mindenkinek. A mindenkit úgy értem, hogy abbahagytam a CM fb oldal követését miután ő betette magát a sorozatba mert ott a kommentek csak negatívak voltak és csak felhúzott mégjobban, hogy a sorozatban van/volt. Szóval a mindenki = minden Gyilkos Elmék rajongó  beer.gif 
Mármint ha kiteszik  unsure.gif Ha nem teszik ki akkor szerintem az azért lesz mert fenyegetéssel (kirúgatok mindenkit) vagy szájjal kényeztetéssel eléri amit akar... már bocsánat. (de tényleg "bocsánat", megpróbáltam nem bunkó lenni...)

Bőven elég, ha elvonatkoztatsz a keserű gyűlöletedtől és megnézed a filmóját. Lehet, hogy utálod és legszívesebben megfojtanád, de azt nem mondhatod, hogy a szakmájában nem tett le eleget az asztalra, mert ez nem így van. Jennek ez a munka alapból is szerintem átmeneti lett volna, hiszen Jeanne is feladta két évad után. Én ugyan még nem kezdtem bele a 10.-dik évadba, és sajnálom, hogyha Jennyt csak egy évadra szerződtették. Egy karaktert megalkotni nem nagy was ist, hiszen ott volt már Elle, Emily, Seaver és Blake, szóval az írókért nem kell aggódni - ők ezért kapják a pénzüket. laugh.gif Megnevettet Love iránti erős gyűlöleted. laugh.gif Értem, hogy neked nincsen jobb dolgod, de, ha valakit ennyire gyűlölsz (még akár úgy is, hogy nem is ismered, ami egyébiránt nevetséges és nonszensz), akkor miért foglalkozol vele? Miért törődsz azzal, hogy neki hol, mikor, miként van munkája, vagy egyáltalán mikor, mit csinál? Önmagadat minősíted ezzel, hogy mocskolódsz egy olyan cikk alatt, ami babavárásról szól és nem az állítólagos "tehetségtelenségéről". Erre lehetőséged van az adatlapjánál a Véleményt írók róla gomb alatt.
2015. január 09. 16:05 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2015.01.09. 15:41)
Bőven elég, ha elvonatkoztatsz a keserű gyűlöletedtől és megnézed a filmóját. Lehet, hogy utálod és legszívesebben megfojtanád, de azt nem mondhatod, hogy a szakmájában nem tett le eleget az asztalra, mert ez nem így van. Jennek ez a munka alapból is szerintem átmeneti lett volna, hiszen Jeanne is feladta két évad után. Én ugyan még nem kezdtem bele a 10.-dik évadba, és sajnálom, hogyha Jennyt csak egy évadra szerződtették. Egy karaktert megalkotni nem nagy was ist, hiszen ott volt már Elle, Emily, Seaver és Blake, szóval az írókért nem kell aggódni - ők ezért kapják a pénzüket. laugh.gif Megnevettet Love iránti erős gyűlöleted. laugh.gif Annyit tudok mosolyogni azokon az embereken, akik konkrétan úgy beszélnek egy híres emberről, mintha közeli ismerősök lennének. Ennél már csak azaz ijesztőbb, amikor úgy gyűlölnek valakit teljes szívükből, hogy azt sem tudják, mi egyáltalán a kedvenc színe. Én értem, hogy te rühelled és jó dolgodban már nem tudsz mit csinálni, de fel nem foghatom, hogyan tudsz egy olyan ember iránt ennyire negatív érzelmeket táplálni, akivel soha egy szót sem váltottál...

Úgy értettem az első mondatom, hogy a sorozatban AJ letett valamit az asztalra, ő meg -NEM.
Hiába nevetsz a "gyűlölködésen", teljesen jogos kritizálni őt mivel közszereplő. Az, hogy betette magát ebbe a minden téren erős alkotásba (azért a Criminal Minds egy lapon sem említhető az előző "munkásság"aival) szerintem nagyon aljas húzás volt tőle. Minden sorozatát elkaszálták eddig, mégis mit képzel magáról, ki látja szívesen itt? Vagy lehet, hogy az a célja hogy ezt a sorozatot is elkaszálják?, mert ha neki nem jutott siker akkor tönkreteszi más munkáját. dry.gif

Amúgy vicces, én vagyok ijesztő de te nevezed Jennek meg Love-nak őt, mintha a barátnőd lenne rohog.gif Mindegy, nem kötekedek, nem akarom népszerűvé tenni itt ezt a nőt veszekedéssel vagy ilyesmi xd kapott tőlem kb 15 perc figyelmet összesen, érje be ennyivel. d3.gif


Amúgy meg asszem csak a tv-s jelenlétét kritizáltam nagyrészt, szóval nem képzelem azt, hogy ismerem csak sejtem, hogy mivel kap munkát, biztos nem a tehetsége miatt. think.gif
2015. január 09. 17:01 #45
- törölt felhasználó -    
Gratulálok , ideje volt már egy picinek wub.gif
2015. január 09. 18:47 #46
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Grat neki!!!
2015. január 09. 22:16 #47
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Gratulálok!
2015. január 11. 13:06 #48
- törölt felhasználó -    
Nem igazán ismerem őt, a sorozatot, a Gyilkos elméket nem láttam még. smileeee.gif Elvonatkoztatva néhány hosszas kommenttől, gratulálok neki! smileeee.gif
2015. február 14. 15:33 #49
- törölt felhasználó -    
Szelem csaj smileeee.gif
2015. május 05. 16:38 #50
- törölt felhasználó -    
Gratulálok sok boldogsagot:)
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok