Starity

Selena Gomez már anyuka szeretne lenni

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 12. 16:55 #21
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Irhatjatok sokan hogy hulye ez a no de annak gratulalok.Az jobb hogy 15 eves lenne a gyereke o meg 55eves lenne? Gondolkozzatok mar konyorgom.A Justinos dolgot biztos nemfogja egyhamar elfelejteni hiszen az elso szerelme volt.Sajnalom hogy ezt tette vele Justin nem erdemelte meg Selenat akkor mikor kapott egy 2.eselyt..Sok sikert neki hogy ratalaljon az igazi es egy babara heart.gif smileeee.gif
2015. január 12. 16:55 #22
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Én nem gondoltam volna Selenáról, hogy gyereken gondolkozik, mert elég fiatal (bár sokan még fiatalabban vágnak bele), de ha így van, akkor csak támogatni tudom ebben is, szerintem aranyos, jó anyuka lesz. smileeee.gif a lényeg, hogy Justin végleg szambázzon ki a képből, és akkor minden rendben lesz. smileeee.gif
2015. január 12. 16:56 #23
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Ja! És kívánom, hogy megtalálja az igazit. smileeee.gif
2015. január 12. 16:59 #24
- törölt felhasználó -    
Azt akartam írni, hogy -good for her- de biztos azért akar babát mert baba húga van és az most aranyos, de a cikket olvasva... ordít róla, hogy nem igaz. .. sztem
2015. január 12. 17:02 #25
caturday
caturday
visszatérő vendég
 
Státuszholy chimichanga!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 221365
Offline offline
Gyerek helyett próbálja ki, hogy befogad egy halom 5 hetes kiskutyát, aztán majd lehet kicsit átgondolja ezt a gyerekvállalás dolgot (saját tapasztalat, bár én gyerekvállaláson nem gondolkoztam amúgy sem).
Bár ezek a "bennfentesek" szerintem inkább az adott újság szerkesztőségének "pallérozott elméi", mintsem egy valódi ismerős.
2015. január 12. 17:04 #26
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Jó anyuka lesz belőle.smileeee.gif
2015. január 12. 17:04 #27
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
De én azt hallottam, hogy először növényt kell venni. Ha életben tudod tartani, jöhet a kutya. Ha azzal is rendben mennek a dolgok, jöhet a baba. smileeee.gif
2015. január 12. 17:07 #28
Nikóla1213
Nikóla1213
új tag
 
Státuszhttp://ask.fm/FallenAngeeels Írjatok Ask-on! :)))))) :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.06.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 238644
Offline offline
szerintem jó anyuka lesz smileeee.gif
2015. január 12. 17:11 #29
- törölt felhasználó -    
Szeleníta egy kész vicc, ennyi év alatt már én is túllennék az exemen, mert már vagy 200x szakítottak. Igen van mellette egy csaj egy kampányfotón, hihetetlen-gyengébbek kedvéért szarkazmus. De ez az egész CK dolog egy üzlet volt, nem tennék rá Justint, ha ne lenne híres és jó teste, mert azért valljuk be, még photoshop nélkül is, a CK nem alkalmazna valakit viccből. A csajszi igazán tisztában lehetne Hollywood szabályaival, ha már ő maga is sztárnak nevezhető, mégse tud semmit arról, hogy mi zajlik egy fotózás keretein belül, vagyis, miért van ott a márka exkluzív modellje. Másrészt meg mindenkinek itt rinyál, hogy Justin ilyen rossz meg olyan...nem mintha ő nem lenne egy hipokrita hisztigép, de mind1... pardon.gif A cikkhez hozzészólva, én nem vállalnék gyereket ennyi idősen, és ki a fene mondta, hogy ő meg JB szülők lennének, hát elszáll az agyam, egyikük sincs olyan mentális szinten...
2015. január 12. 17:14 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (AvrilSmile @ 2015.01.12. 17:04)
De én azt hallottam, hogy először növényt kell venni. Ha életben tudod tartani, jöhet a kutya. Ha azzal is rendben mennek a dolgok, jöhet a baba. smileeee.gif

hát ez jó rohog.gif
2015. január 12. 17:16 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lexurious @ 2015.01.12. 17:11)
Szeleníta egy kész vicc, ennyi év alatt már én is túllennék az exemen, mert már vagy 200x szakítottak. Igen van mellette egy csaj egy kampányfotón, hihetetlen-gyengébbek kedvéért szarkazmus. De ez az egész CK dolog egy üzlet volt, nem tennék rá Justint, ha ne lenne híres és jó teste, mert azért valljuk be, még photoshop nélkül is, a CK nem alkalmazna valakit viccből. A csajszi igazán tisztában lehetne Hollywood szabályaival, ha már ő maga is sztárnak nevezhető, mégse tud semmit arról, hogy mi zajlik egy fotózás keretein belül, vagyis, miért van ott a márka exkluzív modellje. Másrészt meg mindenkinek itt rinyál, hogy Justin ilyen rossz meg olyan...nem mintha ő nem lenne egy hipokrita hisztigép, de mind1... pardon.gif  A cikkhez hozzészólva, én nem vállalnék gyereket ennyi idősen, és ki a fene mondta, hogy ő meg JB szülők lennének, hát elszáll az agyam, egyikük sincs olyan mentális szinten...

Néhány dologban igazad van,de szerintem mindketten jó szülők lennének,jól bánnak a gyerekkel. Selena meg ha egyedül vállal gyereket lesz 2 millió 2 ember aki segíteni fog neki.
2015. január 12. 17:20 #32
- törölt felhasználó -    
Én nem szimpatizálok Selenával, de ha örökbe akar vállalni egy gyereket, szerintem aranyos dolog lenne tőle. Csak azt el is kell tartani, meg gondoskodni kellene róla. Szerintem ez még egy kicsit korai neki.
2015. január 12. 17:23 #33
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Igaz nem olvastam végig a cikket, meg egy hozzászólást se de először szerintem nőjön fel, meg tegye rendbe a magánéletét és csak utána fogadjon örökbe/szüljön hiszen egy gyereknek stabil családi háttér kell, nem egy egyedülálló fiatal lány aki koncertről koncertre,díjátadókra jár. Nem is lenne sok ideje a gyerekre, meg hiába lennének dadusai az még is más mikor az embert nem szülei hanem egy idegen neveli.
2015. január 12. 17:27 #34
Cat10
Cat10
angel in black
 
StátuszIf you keep shutting me out, it's gonna haunt you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 975
Csatolások: 65
Azonosító: 229424
Offline offline
Elnezem anyanak biztos nagyon kedves lehet.
2015. január 12. 17:31 #35
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Evelin6816 @ 2015.01.12. 17:16)
Néhány dologban igazad van,de szerintem mindketten jó szülők lennének,jól bánnak a gyerekkel. Selena meg ha egyedül vállal gyereket lesz  2 millió 2 ember aki segíteni fog neki.

A szülőség nem csak abból áll, hogy jól kell bánnod a gyerekeddel. Egy gyermeket első sorban nevelni kell - segíteni abban, hogy kialakuljon az a bizonyos énképe, amit te a legjobban preferálsz. Nem árt, ha tanítod az élet nagy dolgaira (pláne, hogyha már nagyobb gyermekről van szó), elmagyarázni neki, hogy valamiért rossz, miért nem szabad csinálni és mi lesz vele akkor, hogyha mégis csak csinálja. A kisebbek (0-10 éves korig) igénylik a 0-24-es foglalkozást. Egy gyereket nem csak szeretgetni kell, meg elővenni, amikor kedved van hozzá. Ahhoz akkor is fel kell kelned az éjszaka kellős közepén, hogyha csak negyed órát aludtál. Pluszban félelem érzetük sincsen, nem tudják felmérni sem a terepeket, sem a helyzeteket, így nagyon könnyen - akár halálos kimenetelű - balesetek is előfordulhatnak. (legalább a fél szemedet minden másodpercben rajta kell tartanod, hogy a tragédiát megelőzd) És, akkor még nem is említettem a beszédkészség fejlesztését, ami iszonyatosan sok időt vesz igénybe. (olvasás, éneklés, mondókázás stb.) A gyerek nem egy háziállat, amit beadsz a menhelyre, hogyha meguntad. És Isten bocsássa meg bűnömet, de én úgy gondolom, hogy nem nőttek még fel ahhoz, hogy egy saját gyermekért felelősséget vállaljanak, mikor sokszor még önmagukért sem tudnak.
4 felhasználónak tetszik: Beckie, olsenfan.., itsjustme, AFCfan
2015. január 12. 17:37 #36
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Úristen.. Megint leragadt már Justinnal? Nem tudom, hányszor, kb 100x összejöttek majd szakítottak. És tuti, hogy a cikkezés miatt csinálja. Igazán tovább léphetne már. Justin jó szülő? Drogozik, tojásokat dob másik házára, majd 4 milliós kárt okoz nekik.... Ugyanmár .
2015. január 12. 17:40 #37
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Lejlus: mar ugy 4 eve nem lepett tul Justinon. Elso szerelme volt?? A noverem mar szinte a nevere sem emlekszik. Igen, az elso szakitas a legrosszabb.. tudom. De szerintem 4 ev alatt az ember siman kiheveri. Mellesleg Szalonka mindenkit megkaphat.
2015. január 12. 17:41 #38
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2066
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Nem iagz,hogy nem tudnak megállapodni.
2015. január 12. 17:44 #39
- törölt felhasználó -    
Selena sosem volt nagy kedvencem és ezt az örökbefogadósdit sem erőltetném.Fiatal és most van a "karrierje" csúcsán.Szerintem ezzel várhatna még pár évet,de ő tudja,ha ez őt boldoggá teszi akkor egészségére.
2015. január 12. 17:52 #40
Gaálbogi
Gaálbogi
visszatérő vendég
 
Státusz"Valójában,csak azt lehet leírni ami fáj."-Móricz Zsigmond
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 209583
Offline offline
Bármennyire is nem kedvelem Selenát de ehez a lépéshez még nagyon fiatal.Am szerintem kamu!!!ezek a benfentesek mindnet jobban tudnak?
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok