Starity

Segítség, elraboltak a földönkívüliek!

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 13. 15:57 #41
- törölt felhasználó -    
Le a kalappal a cikk írója előtt! *-*
Bár ėn nem hiszek ilyenekben wink.gif
2015. február 13. 20:10 #42
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2278
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Nagyon jó cikk lett...gratula smileeee.gif
2015. február 13. 21:28 #43
fdboris
fdboris
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 79
Azonosító: 204384
Offline offline
Szerintem vannak földönkívüliek, de nem hinném, hogy velünk emberekkel foglalkoznának. Lehetséges, hogy egy ugyanilyen élet van ugyanilyen föld az univerzum másik részén. Nekik is olyan a gondolkodásuk, mint nekünk, ugyanolyan emberek, csak máshol élnek. Szerintem ez valószínűbb, mint eltorzult szürke lények rabolgatnak embereket.
Amúgy nagyon tetszett a cikk.
2015. február 14. 09:06 #44
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
Érdekes cikk lett
2015. február 14. 09:47 #45
- törölt felhasználó -    
Valahogy mindig is megfordult bennem az a gondolat, hogy léteznek rajtunk kívül is más intelligensebb, vagy kevésbé intelligens élőlények is. Igen - ahogy ennek a bámulatos cikknek az írója is mondta - a világegyetem hatalmas, és egyre - jelenleg is - csak tágul, így elképzelhető, hogy van(nak) még olyan bolygók, melyen a Földhöz hasonló élet létrejöhetne.^^ Számtalan jó, és kevésbé jó sci-fi filmben is láthattuk smileeee.gif Lehet szabadjára engedni a képzeletünket, de azért tudni kell hol a határ.
Akik pedig szentül hiszik, hogy elrabolták őket az űrlények, biztosra veszem, hogy csak álmodták az egészet. Hiszen nekem is előfordult már, hogy álmodtam és mikor felkeltem, teljesen biztos voltam benne, hogy valóságban megtörtént esemény volt amit álmodtam....(el is mondom biggrin.gif)
Álmom: Azt álmodtam, hogy anyukámmal elmentünk vásárolni, tavaszra, és rengeteg ruhát tudtam venni, amennyit eddig elképzelni sem tudtam.
Mikor felkeltem: Nagyon boldog voltam és rögvest kinyitottam a ruhásszekrényemet biggrin.gif És persze nem volt benne semmi új darab ^^
Úgyhogy szerintem nem akadt még olyan eset, és nem is bizonyították, hogy a Földre érkeztek földönkívüliek és szerintem nem is fognak smileeee.gif
2015. február 14. 09:49 #46
- törölt felhasználó -    
Amúgy brilliáns cikk lett, nagyon köszönöm, öröm volt olvasni, és érkezzen még sok ilyen! smileeee.gif
2015. február 14. 10:23 #47
nelli29
nelli29
 
StátuszEngem csak néztél,de sosem láttál...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.24.
Hozzászólás: 708
Csatolások: 41
Azonosító: 236410
Offline offline
Nagyon édekes cikk!!!!!!!
De......nem is tudom léteznek.....???????
2015. február 14. 16:39 #48
Selli gomez fan.
Selli gomez fan.
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.16.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 17
Azonosító: 196175
Offline offline
Gratula az írónak, igazán érdekes cikk lett!
2015. február 14. 19:26 #49
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett!
2015. február 15. 13:41 #50
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
na kösz most nem fogok tudni aludni:)!
UI:nagyon király cikk lett!
2015. február 15. 20:13 #51
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hiszek abban, hogy nem vagyunk egyedül az univerzumban, hiszen miért lenne lehetetlen az, hogy máshol is kialakult már az élet? Viszont ezekben az elrablásos UFO-s sztorikban valahogy sosem láttam meg a logikát és a rációt. Persze, mert az idegenek idejönnek, elrabolnak minket egyéb kísérletek céljából és utána visszaraknak csak úgy, mintha mi sem történt volna. Számomra ez abszurd és túlságosan is a sci-fi világát idézi fel, pedig megjegyzem nem a szkeptikusok táborát erősítem ezzel a témával kapcsolatban. Nagy eséllyel kialakult máshol is élet, hiszen az univerzum eléggé nagy, ám nem tudnak meggyőzni azok a szemtanúk, akik zöld, nyújtott fejű, hatalmas szemű lényekről beszélnek. Az 51-es körzetet is elég sok misztifikáció övezi, viszont személyes véleményem szerint, ott sokkal inkább génmanipulációval foglalkozó titkos projektekkel foglalkoznak, amik megmagyaráznák azt a nem is kevés, torz holttestet, amiket földönkívülinek titulálnak az emberek.

Egyébiránt nekem pár hónappal ezelőtt volt részem az alvás paralízis kellemetlen élményében. Először dunsztom sem volt arról, hogy mi volt az, csak azt tudtam, hogy ez baromi kellemetlen volt. Utána napokig nem mertem aludni. Ráadásul a bénulás egy nagyon erős, egész testre kiterjedő fájdalom érzettel járt. Párom természetes hisz a spiritualitásban, így az ő első ötlete a szellemek voltak, amit nem tartok lehetetlennek, ám utána inkább rágugliztam a tünetekre, hiszen tudtam, hogy valamilyen tudományos magyarázata van a dolognak. UFO-kat és egyéb felismerhetetlen fényeket ugyan nem láttam, de borzasztóan kétségbe estem, amikor rájöttem, hogy a testemet nem tudom mozgatni és még a fájdalom érzetével is meg kell küzdenem. Nem tartozik életem legkellemesebb élményei közé, habár a huszonhárom évem alatt most fordult elő velem először, ami a nagyokosok szerint még egyáltalán nem kóros.
2015. február 16. 18:15 #52
Gurs
Gurs
 
Státusz10 years ago
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 8137
Azonosító: 193043
Offline offline
Talán egy éve, hogy egy bácsi a halála hetében mesélt az addig 50 éve titkolt eljárásról, miszerint az USA-ban valóban megvizsgáltak két UFÓ-t. Az egyiket felboncolták, a másikat kihallgatták. Ők a gondolataikkal kommunikálnak, és kinézetre pont olyanok, ahogyan itt áll; szürkék és nagy szeműek. És az embereknél százszorta okosabbak és intelligensebbek.
Passz, hogy mi igaz ebből, mindenesetre hiszem, hogy igaz.
2015. február 16. 18:56 #53
Baybee
Baybee
Fly, fly dragonfly.
 
StátuszI chose to love you in silence, for in silence I found no rejection
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1081
Csatolások: 0
Azonosító: 144550
Offline offline
Idézet (Agüero10 @ 2015.02.12. 22:08)
Én ilyen cikket el sem olvasok,mert óriási hülyeségnek tartom ezt az egészet.Én soha nem hittem az ilyen dolgokban!


Csak azt nem igazán értem, hogy akkor mit is keresel itt. Főleg mivel a cikk roppant érdekes!
2015. február 16. 19:00 #54
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Nagyon tetszett a cikk! Én hiszek a füldöntúli életben, miért ne?
2015. február 17. 06:27 #55
torpiesatobbiek
torpiesatobbiek
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.17.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 224389
Offline offline
Érdekes cikk:)
2015. február 18. 06:54 #56
- törölt felhasználó -    
Emlékszem,hogy amikor még a nagyapáim éltek mennyit foglalkoztunk ezzel a témával.Sose jutottunk dűlőre,de mindig nagyon érdekes dolgokat meséltek...még most is jó visszagondolni rájuk...Na,mindegy.Szóval az utolsó kérdés az volt,hogy vajon egyedül vagyunk-e a világűrben...szerintem nem!Sokat gondolkozok ezen s szerintem vannak rajtunk kívül is élőlények valahol...messze...
Amúgy érdekes cikk volt!
2015. február 18. 17:32 #57
Csillagoség
Csillagoség
visszatérő vendég
 
StátuszAll You Need Is Love~Beatles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.23.
Hozzászólás: 272
Csatolások: 0
Azonosító: 217280
Offline offline
Hiszek az UFO-k ban. A cikk pedig..........érdekes lett smileeee.gif
2015. február 18. 20:15 #58
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Pár embert igazán elvihetnének a földönkívüliek, de úgy hogy vissza se hozzák őket...Írok nekik listát ha kell. rohog.gif
Amúgy a cikkhez visszatérve, én hiszek bennük teljes mértékig. biggrin.gif
2015. február 18. 23:42 #59
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
A tudományos tény állásokat nézzük akkor jelenleg nincs élet rajtunk kívül. Így aztán kihalóban és védet faj vagyunk!! De ahogy mindig az emberek szeretnek fantáziálni és amit nem tudnak meg magyarázni arra azt mondják UFÓ. De szerintem minden meg nem magyarázott jelenségnél ott áll a magyarázat is. Csak jól kel utána járni. Nem hiába vannak olyan emberek akik kutatják ezeknek az értelmét hogy valós-e amit látnak az emberek hogy tényleg UFÓ-e vagy (kacsa az egész). (De többnyire mindig kacsa az egész)
2015. február 19. 12:50 #60
Sung-Ra
Sung-Ra
visszatérő vendég
 
StátuszKérlek kelts fel ebből a rémálomból,amit te valóságnak hívsz!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.14.
Hozzászólás: 316
Csatolások: 0
Azonosító: 216809
Offline offline
Hiszek az idegenekben,szerintem lehetetlen az,hogy ne éljenek rajtunk kívül a galaxysban más értelmes létformák.
De pár embert igazán elvihetnének :'D senki nem bánná x')
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!