Starity

Dalpremier: Nightwish - Shudder Before The Beautiful

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 14. 11:57 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Heteken belül debütál a zenekar új albuma, amelyről ma ismét megosztottak egy dalt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. március 14. 14:16 #2
- törölt felhasználó -    
Szerintem jó szám, de van egy olyan érzésem, hogy Tuomas picit fáradt volt amikor ezt szerezte.
Olyan Nightwisht meg már felesleges, butaság várni, mint amilyen régen volt.
Floornak jó hangja van.
Legalább több arca van a Nightwishnak.
2015. március 14. 15:38 #3
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Engem megnyert a dal(de ettől függetlenül tartom az előbbi véleményeimet). Nekem egy kicsit hajaz néhány régebbi NW-S dalra- amit most nem fogok bővebben kifejteni- pont, mint a Yours Is An Empty Hope a Dark Chest Of Wonders-re.A két dal kisértetiesen hasonlít- már amennyiben alaposabban megfigyeljük.Nekem ez a dal bejött pattogós,fejrázós és Floor drágám hangjában sem csalódtam,csak a végén picit nagyon ordít, de tök mindegy.Remélem a stílusa is változott és kevesebbet fog vonaglani. biggrin.gif Mindezek ellenére szerintem ez a lemez még Nettie-nek lett szánva, akármennyire is Floor volt az énekes amikor Tuomi ezt megírta. Azért már kíváncsi vagyok a többire is, mivel azt már tudni lehet, hogy ez a dal nagyon nyerő, az Élan altató, a Yours Is An Empty Hope pedig egy kicsikét szokatlan és a Dark Chest Of Wonders távoli kisőccse,ráadásul Padlóci is egy kicsit megszenved vele,de legalább hallani Marcot hörögni a refrénbe - IGEN Marcot, NEM Floort!!!!!
2015. március 14. 23:09 #4
Leonetta48
Leonetta48
#ASHTAG
 
StátuszA szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem szűnik meg SOHA![...]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 237848
Offline offline
Nem lett rossz
2015. március 14. 23:10 #5
- törölt felhasználó -    
A zenei része nem rossz, sőt 3:10 körül a gitártéma nagyon tetszik meg utána nem sokkal a kórus rész az el van találva. Elnézést a Floor rajongóktól, de nekem nem megy ennek a csajnak a megszokása. A hideg futkos a hátamon ettől az "ordibálástól", amit itt levág.
2015. március 15. 10:46 #6
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Szerintem jó lett, olyan kemény okés smileeee.gif Nagyon sokat változtak, és ez nem lesz egy kemény album (Sajnos. Én imádnám), de nem muszáj örökké keménykedni...nagyon várom már az albumot (nagyonnagyonnagyon), és ott leszek a Hegyalján is ofkorsz biggrin.gif Aztán meglátjuk milyen lesz smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kai Hahto Kai Hahto 8028.