Starity

Angelina Jolie-nak nem lehet több gyereke

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 24. 17:41 #41
nelli29
nelli29
 
StátuszEngem csak néztél,de sosem láttál...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.24.
Hozzászólás: 708
Csatolások: 41
Azonosító: 236410
Offline offline
Pipi:igen,ki lehet gyógyulni de így sokkal könnyebb neki.Amúgy se rád van bízva!
2015. március 24. 17:46 #42
CeCeLove
CeCeLove
visszatérő vendég
 
StátuszYou need to be cold to be a Queen ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 241240
Offline offline
Igen, nos Pipi, szerintem ez egy szép cselekedet, és gondolom te sem akarnád átélni, hogy a gyerekeid előtt halj meg.
2015. március 24. 17:59 #43
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
pipikém, kicsit nézz utána a dolgoknak, mielőtt ítélkezel. a mellráknak ugyanis két fajtája létezik. az egyik az, amiből ki lehet gyógyulni. ez az elterjedtebb. a másik, a ritkább, az öröklődő, az agresszívebb, amibe a betegek kb 90-95 százaléka belehal. amint olvashattad a cikkben, Angelinának a nagymamája, anyukája és nagynénje is belehalt. nagyon is helyesen tette amit tett. nem akar fiatalon meghalni, szeretné felnevelni a gyerekeit, és urambocsá' látni az unokáit. ha te ezért elítéled, akkor te vagy bolond.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. március 24. 18:05 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pipi @ 2015.03.24. 17:39)
Ne haragudjatok, de ez a nő bolond. A rákból is ki lehet gyógyulni (nehezen, de nem lehetetlen)

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Javasolnám, hogy látogass el egyszer az onkológiára, vagy akkor legalább gondolkodj már, mielőtt kinyitod a szád és szemrehányást teszel valakinek, amiért inkább nem vállalná be a rákot. Nem, valóban nem biztos, hogy kialakul Jolienál, csak épp nagy rá az esély.

Idézet
Jolie-nak komoly problémái lehetnek a saját nőiességével kapcsolatban, hogy kivágatta magából a nőiességet jelképező szerveit.

Nőiesség = egy pár petefészek? Ezt most teljesen komolyan gondoltad?

Idézet
Szerintem az ostoba orvosok helyett valaki végre felvilágosíthatná Angelina Jolie-t, hogy rákos sejtei MINDEN embernek vannak, és lesznek, mert termelődnek, DE az immunrendszer ezeket nap, mint nap legyőzi, és nem okoznak problémát.

De okos vagy! rolleyes.gif Szerintem holnap már kezdhetnél is, mint főorvos.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jolie_77
2015. március 24. 18:08 #45
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Pipi, amit leírtál az mind szép és jó, és igen, van az a megoldás is, de had szóljak most én, akinek az édesanyja a daganatos osztályon dolgozik és nap mint nap szembesül a rák "erejével".

Valóban kilehet belőle gyógyulni, DE, mi van ha nem? Tegyük fel, nem távolíttatja el a méhét, beteg lesz és nem tud meggyógyulni. Mi lesz a hat gyerekkel? Három a vér szerinti anyját veszíti el, három pedig ismét átéli, milyen, ha meghal az anyja. Emellett Brad elveszti a feleségét, akit szeret. Megérte a kockáztatás?
Ha túl is éli, a rákkal való harc megterheli a szervezetét és akár több évig is tarthat a "harc". Gondolj bele, min mehetnének át a gyerekei, ha látnák milyen ramaty állapotban van az anyjuk. Nem hinném, hogy egy fiatal szervezetnek erre lenne szüksége, hogy így lássa az anyját.

Egy gyulladás pedig igen is lehet komoly, ha a családban már több ember halt bele a rákba. Az én dédim rákban halt meg, a mamámnál (lányánál) ugyanott diagnosztizáltak egy gyulladást, amivel először nem foglalkozott komolyan, de később kiderült, hogy elrákosodott. Anyám már erre jobban figyelt, és amint a gyulladás elkezdődött, máris orvoshoz fordult és kezeltette, most mégis műtétre fekszik be, mert daganata van, igaz jó indulatú, de akkor is. Látom min megy keresztül minden nap és senkinek nem kívánom ezt. Látom a gyerekeket, akiket anyukám ápolt anno, látom min mennek keresztül és sajnos nem egyszer volt már példa, hogy egy kicsi, akivel jóban voltam majdnem a szemem láttára halt meg.

Néha jobb korábban cselekedni, mint hogy megtörténjen a baj. Én elhiszem, hogy nem ez az egyetlen megoldás, de néha könnyebb. Néha, ha figyelik is az embert, akkor is lehet rákos. Élő példa az anyám, akit most áprilisban operálnak majd. Az orvosok pedig nem ostobák, csak megelőzik a bajt.

Ne érts félre, nem akartalak megbántani, se kioktatni, csak elmeséltem az én álláspontomat. Amennyiben megbántottalak, elnézést, nem állt szándékomban smileeee.gif
2015. március 24. 18:08 #46
niktuka
niktuka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.10.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 161930
Offline offline
En teljesen egyetértek Angelinaval. Egy nagyon eros no, aki megtesz mindent, h minel tovabb legyen a családjával. Valamennyire at is tudom érezni a helyzetet mivel nekem is vannak daganataim a mellemben igaz joundulatuak, de nem egy esetről hallottam, hogy berakosodtak. Nekem kozolte az orvosom, hogy ezt nem lehet sehogy megakadályozni nem tudjak az okát miert jonnek. 4 ev alatt 2 műtétem volt es most van jelenleg 7 daganatom. Egyszer lehet én is eljutok oda, h le kell vetetnem a melleimet es igazabol jobb elobb, mint utóbb.

Sokan irjatok minek meg tobb gyerek. Arra nem gondoltok, h ha orokbefogadnak meg tobb gyereket azzal eleteket mentenek? Nekik van annyi pénzük, h meg egy tucat gyereknek segítsenek. Ha gazdag lennek én is ezt tenném segiteni minel tobb gyereken egy szebb, jobb jovoert.
2015. március 24. 18:11 #47
- törölt felhasználó -    
Le a kalappal Angelina előtt. meghajolo.gif
2015. március 24. 18:44 #48
- törölt felhasználó -    
Respect.smileeee.gif
2015. március 24. 19:16 #49
- törölt felhasználó -    
Megértem őt miért csinálta.. meghajolo.gif
2015. március 24. 19:31 #50
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Teljesen megértem Angelinát.
2015. március 24. 19:36 #51
- törölt felhasználó -    
minden tiszteletem az övé! nagyon erős nő! heart.gif
2015. március 24. 19:38 #52
OneDirectionlover1D
OneDirectionlover1D
 
Státusz„Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz.” – Harry Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.10.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 235813
Offline offline
sajnálom hogy ilyen problémái vannak
de azért 6 gyereke van így se kevés biggrin.gif
2015. március 24. 20:00 #53
antiparadicsom
antiparadicsom
új tag
 
Státusz"If we burn, you burn whit us"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.29.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 228444
Offline offline
Annyira szeretem ezt a nőt. Minden tiszteletem az övé
2015. március 24. 20:21 #54
Csillámpóni_
Csillámpóni_
 
StátuszRitkán használom, szóval sry ha nem válaszolok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.29.
Hozzászólás: 715
Csatolások: 2
Azonosító: 225146
Offline offline
lavonn teljesen igazad van smileeee.gif
2015. március 24. 20:25 #55
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy így alakult. sad.gif
2015. március 24. 20:34 #56
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nem tudom, hogy tudtok e róla, de Magyarországon indokolt esetben (ilyen pl. a mellek eltávolítása az emlődaganat vagy valamilyen baleset miatt) a TB ingyen állja a mellplasztikát. Szóval, ha ne adj Isten levágják a cicijeidet a helyéről, mert rosszindulatú daganatot vélnek felfedezni, nem kell mellek nélkül élni. Nem tudom honnan vettétek ezt a baromságot. Ha már okoskodni szeretnétek, legalább nézzetek utána. unsure.gif

Idézet (Pipi @ 2015.03.24. 17:39)
Ne haragudjatok, de ez a nő bolond. A rákból is ki lehet gyógyulni (nehezen, de nem lehetetlen), igaz nagy lelki erő és elszántság kell, és családi támogatás. Jolie-nak komoly problémái lehetnek a saját nőiességével kapcsolatban, hogy kivágatta magából a nőiességet jelképező szerveit. A ráktól való félelem, és a gyerekeivel való burkolózás számomra elég pitiáner kifogás. Teljesen normális, ha gyulladás jelenik meg a vérképben, de nem minden effajta elváltozás jelent rákos megbetegedést.
"Felhívtam az akkor épp Franciaországban lévő férjemet, aki rögtön repülőre ült és néhány órán belül meg is érkezett." - csak nem ezzel akarta volna magához "bolondítani" a férjét? Szerencsétlen Brad már nem tudja mivel bizonyítani, hogy összatartoznak, és ilyenekkel manipulálja. Persze lehet, hogy én gondolom rosszul. rolleyes.gif 
"Az én esetemben az orvosok egyetértettek velem abban, hogy a legjobb megoldás az lenne számomra, ha eltávolíttatnám a petefészkeimet és a petevezetékeket..." -- szerintem ha az olcsó kifogása helyett a laboreredményeit osztotta volna meg, a szakértők, orvosok mást mondanának. Én nem hiszem. Egy petefészekeltávolítás akkor javasolt, ha menthetetlenül gyulladt, és felborítja a szervezet normális működését. Ez egy olyan beavatkozás, ami hormonálisan is borítja a szervezetet, és a gyógyszerek sem tudják teljes mértékben pótolni a természetes funkciókat (a meddőségről nem beszélve).
Szerintem az ostoba orvosok helyett valaki végre felvilágosíthatná Angelina Jolie-t, hogy rákos sejtei MINDEN embernek vannak, és lesznek, mert termelődnek, DE az immunrendszer ezeket nap, mint nap legyőzi, és nem okoznak problémát.

Az emelkedett fehérvérsejt szám nem feltétlenül jelent gyulladást. Ilyenkor alaposabb kivizsgálásnak vetik alá a beteget. Abban igazad van, hogy "rákos sejtjei mindenkinek vannak", ám kijavítanálak annyiban, hogy azok a sejtek normális testi sejtek, amelyek a mutagén anyagok hatására elkezdenek mutálódni. Ennek válaszára az immunrendszer termel egy anyagot, amely megakadályozza a mutálódás folytatódását - tehát ez egy teljesen reverzibilis folyamat. Amikor ennek az anyagnak a termelése megszűnik, akkor kezdenek el a mutálódott sejtek egyre jobban szaporodni. Így alakul ki a rosszindulatú tumor. Pluszban nem tudom, hogy az USA-ban mi a törvény, de Magyarországon nem lehet randomban labor eredményeket megosztogatni mindenkivel, ráadásul arról is csak a kezelő orvos adhat felvilágosítást. Nem kívánom neked soha azt, hogy legyen ilyesfajta megbetegedésed, de annyit azért had tanácsoljak, ha elkapnak egy 1-es vagy 2-es stádiumú rákot, akkor műttesd ki magadból! Ugyanis, ha nem szedik ki, akkor áttéteket képez, utána pedig nem lesz orvos a Földön, aki téged megmentene. Elég sok butaságot írtál le. Nézz utána részletesebben ennek a dolognak. Szerintem nem szabad ennyire félvállról venni.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. március 24. 20:54 #57
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Pipi @ 2015.03.24. 17:39)
Ne haragudjatok, de ez a nő bolond. A rákból is ki lehet gyógyulni (nehezen, de nem lehetetlen), igaz nagy lelki erő és elszántság kell, és családi támogatás. Jolie-nak komoly problémái lehetnek a saját nőiességével kapcsolatban, hogy kivágatta magából a nőiességet jelképező szerveit. A ráktól való félelem, és a gyerekeivel való burkolózás számomra elég pitiáner kifogás.

Mondod ezt egy olyan emberre, akinek a családjában már két haláleset történt a petefészekrák miatt. Valóban bolond, amiért ki merte vetetni, hogy szinte nullára redukálja a rák esélyét és ezáltal láthassa felnőni a gyerekeit. Angie egy vérbeli gonosz d*g, vessük azonnal börtönbe! rolleyes.gif Egyébként attól, hogy már nincs petefészke, semmivel sem nézem nőietlenebbnek... a nőiesség forrása nem csak a petefészek. rolleyes.gif
Igazán bátor döntés volt a részérők és mélyen megérint, hogy ő még most is azokat sajnálja, akik azelőtt kényszerülnek ilyen műtétre, hogy megadatott volna nekik a gyermekáldás lehetősége. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2015. március 24. 20:59 #58
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Nagyon erős nő, remélem, hogy ennél rosszabb dolog már nem fog történni vele smileeee.gif
2015. március 24. 21:03 #59
ffruzsina
ffruzsina
új tag
 
Státusz"A szeretet megfoszt bennünket a választási lehetőségtől."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.08.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 241245
Offline offline
"Ne haragudjatok, de ez a nő bolond. A rákból is ki lehet gyógyulni (nehezen, de nem lehetetlen), igaz nagy lelki erő és elszántság kell, és családi támogatás. Jolie-nak komoly problémái lehetnek a saját nőiességével kapcsolatban, hogy kivágatta magából a nőiességet jelképező szerveit."
Ne haragudj meg kedves PIPI de te vagy a bolond, hogy ilyet mondasz. Ha te több gyerekes anyuka lennél, nem hiszem, hogy egy percig is gondolkoznál, hogy eltávolítod a melled, és a méhed de nem alakul ki a méh/mell rák nálad, vagy megmaradnak a "nőiességedet jelképező szerveid" , de lehet belehalsz a rákba. Igazad van !A melled meg a méhed fontosabb mint az életed. Tényleg ki lehet belőle gyógyulni, az igaz, de én nem hagynám ezen múlni az életem, addig jó amíg van rá lehetőség, hogy az ember megelőzze. Egyesek nők levágatják a mellüket maguktól, mert ők úgy érzik férfiak igazából, csak rossz testbe születtek le. (Nekem nincs gondom velük). Az rendbe van, de ha valaki ugyan ezt teszi, hogy egészséges maradjon az bolond?? El se hiszem, hogy ilyen világban élünk.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jolie_77
2015. március 24. 21:17 #60
flóranekem8
flóranekem8
 
Státusz160408
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 2
Azonosító: 187732
Offline offline
Riszpekt, már sok mindenen túltette magát.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok