Starity

Fear The Walking Dead (2015-)

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 24. 17:43 #21
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Volt ma szerencsém megnézni és hát GYEREKEK jó lesz ez csak be kell indulnia.És szerintem a szinkronnal sincs semmi probléma. cool.gif

+ Frank Dillane nagyon jól játszik smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2015. augusztus 26. 20:13 #22
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
nekem is tetszik. Szépen lassan indul, hogy mindenki reakcióját láthassuk. Habár volt 1-2 érdekes párbeszéd ami szerintem nem volt odaillő, de ettől eltekintve pofás volt. Ha jól olvastam 6,3 millió volt a nézettsége biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Cintii
2015. augusztus 30. 10:56 #23
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Már megint én leszek az ünneprontó. Nekem egyáltalán nem jött be az első epizód. blink.gif A 15 éves unokaöcsém hívta fel rá a figyelmemet, hogy elkezdődött a TWD. Ő tévesen azt hitte, hogy az eredeti sorozat az, erre felvilágosítottam, hogy az eredeti csak októberben kezdődik, ez csak egy spinoff. Aztán csak megnéztem a pilotot. Nem volt jó. blink.gif A színészek abszolút gyengécskék. Ilyen semmilyen reakciókat a feltámadó holtak láttán még az életbe nem láttam. mellow.gif Hol van a pánik? A sikoltozás, a kiakadás? Ezek csak állnak és fapofával kérdezgetik egymást, hogy "mi történik?" és a másik fapofával: "nem tudom". Hát köszi. _nevet.gif Az biztos, ha a szomszéd egyszer csak jönne furán és megpróbálna belezabálni a húsomba, és hiába ütlegelném, szúrnám le, lőném le, ütném el háromszor is az autóval, csak jönne tovább, bizony igencsak bepánikolnék. A szó legszorosabb értelmében. Még a legjobb a fiatal drogos srác ilyen szempontból, az ő arcán néha a nagy értetlenkedés mellett megjelenik a félelem és az irtózat is. A többiek egészen nullák. Ott hever előttük egy valaki, akinek rég nem kéne mozdulni és még mindig mozog, és még a nő se kap sikítófrászt, csak áll ott mint bálám szamara. Álljunk már meg egy percre és gondolkozzunk. Egy ilyen látványtól nem akadnátok ki annyira, hogy kinézzen a zártosztály meg a kényszerzubbony egy kis időre? blink.gif Oké, értem én, hogy ez még csak a kezdet, és az igazi roham, a nagy pánik, az elterjedés majd ezután jön, de basszus, ezek az emberek akkor is olyasmiket látnak, amitől a legépeszűbb, legkeményebb, legdörzsöltebb gazember is a gatyájába csinálna, főhőseink meg oly ultra f@szányosak, hogy ez nekik jóformán meg se kottyan. Na ne már... blink.gif Tiszta rambo mindegyik... Na mindegy, még egy epizódot megnézek, mert a sorozat eltervezett koncepciója felkeltette az érdeklődésem, de ha az sem jön be, azt hiszem kukázom a spinoffot. Mondjuk nem lep meg az eredmény, mindenből mindig az eredeti a legjobb. smileeee.gif
2015. augusztus 30. 19:56 #24
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Igen pont az ilyen párbeszédekre gondoltam. Viszont ha egy szomszédom hirtelen elkezdene hirtelen Hannibál módjára viselkedni, én nem sikítoznék, inkább simán elszaladnék, elbújnék, stb... viszont igen ha nem lehetne kinyírni nyilván én is betojnék és nem lennék ilyen nyugodt.
2016. január 09. 14:19 #25
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Április 15-én startol a második évad ami 15 részes lesz laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2016. március 12. 18:01 #26
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
Season 2 Cast Promotional Photos (HQ)
8 felhasználónak tetszik: katussnagy, Toxic, Bessie, Cintii, Lilah McMurphy, missdaisy, LDreamP, alexahemingway
2016. március 12. 18:34 #27
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
"2x01 - No Safe Harbor" episode stills (HQ)
6 felhasználónak tetszik: Toxic, Bessie, Cintii, missdaisy, LDreamP, alexahemingway
2016. április 28. 20:06 #28
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Berendelték a HARMADIK ÉVADOT laugh.gif

Szőke nő nagyon idegesítő, akárcsak Lori...
3 felhasználónak tetszik: Cintii, katussnagy, missdaisy
2016. május 02. 21:15 #29
- törölt felhasználó -    
Komolyan már nem lehet úgy elkészíteni egy sorozatot hogy ne rakjanak bele b*zulást? rolleyes.gif mindenhol csak a melegek szőrnyű.. rolleyes.gif lassan már a sorozatokban egy férfi a férfinek nem is lehet csak a barátja mert rögtön meleggé kell őket tenni mert így jaaajjj sokkal mélyebbek a karakterek! pffff baxxmegg.. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. május 04. 00:36 #30
Leila46
Leila46
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.20.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 29
Azonosító: 255808
Offline offline
Nagyon jó sorozat.
2016. május 05. 02:32 #31
Stannis
Stannis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.02.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 9
Azonosító: 256047
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2016.05.0én szerete 21:15)
Komolyan már nem lehet úgy elkészíteni egy sorozatot hogy ne rakjanak bele b*zulást?  rolleyes.gif  mindenhol csak a melegek szőrnyű.. rolleyes.gif lassan már a sorozatokban egy férfi a férfinek nem is lehet csak a barátja mert rögtön meleggé kell őket tenni mert így jaaajjj sokkal mélyebbek a karakterek! pffff baxxmegg.. rolleyes.gif


Az értelem árad a kommentedből bravó.

A sorozat jó, bár azt hittem,tovább fogják húzni hogyan uralkodott el a káosz.
Megjelentek a flashbackek,én szeretem,mert jobban el lehet mélyíteni a karaktereket.
Sajnos a The Walking Deadnek nagyon hullámzó a minősége,persze nézem, reméljük itt nem lesz hasonló.
2016. május 05. 21:55 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Stannis @ 2016.05.05. 02:32)
Az értelem árad a kommentedből bravó. 
A sorozat jó, bár azt hittem,tovább fogják húzni hogyan uralkodott el a káosz. 
Megjelentek a flashbackek,én szeretem,mert jobban el lehet mélyíteni a karaktereket. 
Sajnos a The Walking Deadnek nagyon hullámzó a minősége,persze nézem, reméljük itt nem lesz hasonló.


OFF

Akkor is tartom hozzá magam hogy egy sorozat vagy film esetében semmi pluszt nem ad hozzá se a cselekményhez se egy karakter fejlődéshez ha kiderűl valakiről hogy meleg. Nem érdekel hogy kinek milyen a sexuális beállítottsága az két emberre tartozik és maradjon ez a hálószobában. Nekem ne keljen már egy zombi apokalipszisről szóló sorozatban azt néznem hogy két férfi szerelmes lesz egymásba ez engem nem érdekel és nagyon zavar már. Ez semmit nem ad hozzá a cselekményhez ez egyszerűen egy felesleges hatásvadász politikai korretség ami már lassan meghatározó az Amerikai sorozatok esetében. Sokáig voltam már türelmes ezzel a dologgal kapcsolatban de tavaly ugyanezt eljátszották a Black Sails című kalózos sorozatban is 4-részt építettek fel egy titokra ami az volt hogy a főhős bisexuális és ez engem miért kellene hogy érdekeljen egy Kincses Sziget eredet történetében? Amikor Stevenson Kincses sziget regénye ráadásul ifijúsági regény amin több generáció nőtt fel és imádja. és ehhezt nem kellett az hogy Flint kapitány vagy Long John Silver a fiúkat is szeresse NEM ettől nem válik mélyebbé a karakter mivel ez lényegtelen az események és a karakterek szempontjából. Aztán érdekes mód a következő évadban ez a téma már elő se került többet!Akkor minek kellett??? rolleyes.gif De most csak gondolj bele ha az Egri Csillagokat elővennék és valami agyament elgondolásból Bornemissza Gergely és Török János szerelmes lenne egymásba és nem csak barátok lennének és csak azért mert ezt a politikai korrektség megkivánná mert a melegeket mindenki utálja ezért belecsempészik indokolatlanul filmekbe és sorozatokba eggyaránt. Nos én nem utálom őket nagyon szeretem Ian Mckellen-t vagy Queen Latifah-t. és Meleg karaktereket is szeretek Job-ot a Banshee-ből és az Orphan Black-ből Félix-et. Nem zavar és nem érdekel ki milyen párt választ magának De ez hogy ilyen furmányosan mindig erre hegyeznek ki dolgokat és sorozat fordulatokat hogy jaaajj x és y-lon meleg ez igenis a Black Sails-ben is zavart és itt is A Fear the Walking Dead-ben is zavar. Mert pl. itt van a friss film Amerika kapitány A polgárháború ott mennyire jól és szépen van ábrázolva két felnőtt férfi barátsága Steve Rodgers-é és Bucky Barnse-é akik meghalnának egymásért de ehhez nem kell hogy egyik a másik ágyába bújjon. Ha pedig így is lenne az miért kellene hogy érdekeljen engem és miért lenne ettől mélyebb a történet és a karakter. Egyszerűen csak hatásvadász lenne. Én elfogadom ha indokolt de Strand esetében én ezt nem éreztem annak mert ez egy tök jó karakter de attól hogy meleg nem válik többé vagy különlegessé és mindig ezt érzem hogy ez egy különleges dolog és ezért nekem kéne xarul éreznem magam mert én ezt nem tartom annak egyszerűen csak létezik és elfogadom. Nahh mindegy... Ha a stílusom pedig nem tetszik háááá szokj hozzá. smileeee.gif Abban mindenképp igazad van hogy egy flashback-el lehet mélyíteni storyt és karaktereket eggyaránt de ha ez arra megy ki hogy egy karakter meleg az zavar mert ez nem érdekel!

Off vége!
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2016. május 06. 03:40 #33
Stannis
Stannis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.02.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 9
Azonosító: 256047
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2016.05.05. 21:55)
OFF
Akkor is tartom hozzá magam hogy egy sorozat vagy film esetében semmi pluszt nem ad hozzá se a cselekményhez se egy karakter fejlődéshez ha kiderűl valakiről hogy meleg. Nem érdekel hogy kinek milyen a sexuális beállítottsága  az két emberre tartozik és maradjon  ez a hálószobában. Nekem ne keljen már egy zombi apokalipszisről szóló sorozatban azt néznem hogy két férfi szerelmes lesz egymásba ez engem nem érdekel és nagyon zavar már. Ez semmit nem ad hozzá a cselekményhez ez egyszerűen egy felesleges hatásvadász politikai korretség ami már lassan meghatározó az Amerikai sorozatok esetében. Sokáig voltam már türelmes ezzel a dologgal kapcsolatban de tavaly ugyanezt eljátszották a Black Sails című kalózos sorozatban is 4-részt építettek fel egy titokra ami az volt hogy a főhős bisexuális és ez engem miért kellene hogy érdekeljen egy Kincses Sziget eredet történetében? Amikor Stevenson Kincses sziget regénye ráadásul ifijúsági regény amin több generáció nőtt fel és imádja. és ehhezt nem kellett az hogy Flint kapitány vagy Long John Silver a fiúkat is szeresse NEM ettől nem válik mélyebbé a karakter mivel ez lényegtelen az események és a karakterek szempontjából. Aztán érdekes mód a következő évadban ez a téma már elő se került többet!Akkor minek kellett??? rolleyes.gif De most csak gondolj bele ha az Egri Csillagokat elővennék és valami agyament elgondolásból Bornemissza Gergely és Török János szerelmes lenne egymásba és nem csak barátok lennének és csak azért mert ezt a politikai korrektség megkivánná mert a melegeket mindenki utálja ezért belecsempészik indokolatlanul filmekbe és sorozatokba eggyaránt. Nos én nem utálom őket nagyon szeretem Ian Mckellen-t vagy Queen Latifah-t. és Meleg karaktereket is szeretek Job-ot a Banshee-ből és az Orphan Black-ből Félix-et. Nem zavar és nem érdekel ki milyen párt választ magának De ez hogy ilyen furmányosan mindig erre hegyeznek ki dolgokat és sorozat fordulatokat hogy jaaajj x és y-lon meleg ez igenis a Black Sails-ben is zavart és itt is A Fear the Walking Dead-ben is zavar. Mert pl. itt van a friss film Amerika kapitány A polgárháború ott mennyire jól és szépen van ábrázolva két felnőtt férfi barátsága Steve Rodgers-é és Bucky Barnse-é akik meghalnának egymásért de ehhez nem kell hogy egyik a másik ágyába bújjon. Ha pedig így is lenne az miért kellene hogy érdekeljen engem és miért lenne ettől mélyebb a történet és a karakter. Egyszerűen csak hatásvadász lenne. Én elfogadom ha indokolt de Strand esetében én ezt nem éreztem annak mert ez egy tök jó karakter de attól hogy meleg nem válik többé vagy különlegessé és mindig ezt érzem hogy ez egy különleges dolog és ezért nekem kéne xarul éreznem magam mert én ezt nem tartom annak egyszerűen csak létezik és elfogadom. Nahh mindegy...  Ha a stílusom pedig nem tetszik háááá szokj hozzá. smileeee.gif Abban mindenképp igazad van hogy egy flashback-el lehet mélyíteni storyt és karaktereket eggyaránt de ha ez arra megy ki hogy egy karakter meleg az zavar mert ez nem érdekel!
Off vége!



Látom nem igazán sikerült az előző kommentem értelmezned.
Nem magával a meleg kérdéssel,hanem a flashbackekkel mélyítik a karaktereket.
Értem, amit írsz.
Valaki fegyvernek látszó tárggyal kényszerít,hogy nézd ezeket a sorozatokat? biggrin.gif
Nem hinném.
Ha ennyire zavarnak a melegek,menj szervezz tüntetést miattuk... én ettől még jól alszom.
Arról,hogy valaki meleg,nem tehet.
Az is ugyanolyan ember,mint te vagy én.
Szemellenzővel mondjuk nehéz.
Ja,mielőtt valaki félreértene,hetero vagyok biggrin.gif
2016. május 07. 07:58 #34
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
OFF Látom, itt is megy a vita. dry.gif Stannis, minden jóindulatommal azt tudnám mondani, hogy kérlek valóban olvasd el és értelmezd gonzales7 hozzászólását, mielőtt vagdalkoznál. sad.gif Nem a melegek zavarják, sőt, hanem az, hogy ilyen hatásvadász módon próbálnak mélységet csempészni a karakterekbe. Nem attól lesz egy karakter mély és szerethető, mert meleg. Szexuális beállítottságtól függetlenül mindenki ugyanolyan ember és egyforma bánásmódot érdemel. Nem attól lesz valaki különleges, hogy meleg, vagy legalábbis nagyon remélem. blink.gif OFF VÉGE

Ja, igen, még mindig nézem a sorozatot. rohog.gif Egyáltalán nem fekszik annyira, mint az eredeti, de zombis. pardon.gif Egyelőre az egyetlen értékelhető karakter Nick. Se nem jóképű, se nem hős, de rendkívül jól alkalmazkodik és okos. Kedvelem. A másik srác, nem jut eszembe a neve, is kezd érdekes lenni. Olyan dolgot tett meg, amire lehet sokan nem lettek volna képesek. Az öreg mexikóit is bírom, van benne spiritusz. De a többiek tényleg mehetnek a levesbe is akár. blink.gif Azért kíváncsi leszek mit hoznak ki ebből. Elég gyors tempóban haladnak. Nagyon hamar megtapasztalták az emberi gonoszságot a káoszban. Viszont számomra Alicia és Jack "románca" kiszámítható és előre borítékolható volt. Nagyon remélem, hogy Alicia csak megjátsza a dolgokat, és végül odavág a srácnak, vagy valami. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Lilah McMurphy
2016. május 07. 09:46 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2016.05.07. 07:58)
OFF Látom, itt is megy a vita.  dry.gif Stannis, minden jóindulatommal azt tudnám mondani, hogy kérlek valóban olvasd el és értelmezd gonzales7 hozzászólását, mielőtt vagdalkoznál. sad.gif Nem a melegek zavarják, sőt, hanem az, hogy ilyen hatásvadász módon próbálnak mélységet csempészni a karakterekbe. Nem attól lesz egy karakter mély és szerethető, mert meleg. Szexuális beállítottságtól függetlenül mindenki ugyanolyan ember és egyforma bánásmódot érdemel. Nem attól lesz valaki különleges, hogy meleg, vagy legalábbis nagyon remélem.  blink.gif OFF VÉGE
Ja, igen, még mindig nézem a sorozatot.  rohog.gif Egyáltalán nem fekszik annyira, mint az eredeti, de zombis. pardon.gif Egyelőre az egyetlen értékelhető karakter Nick. Se nem jóképű, se nem hős, de rendkívül jól alkalmazkodik és okos. Kedvelem. A másik srác, nem jut eszembe a neve, is kezd érdekes lenni. Olyan dolgot tett meg, amire lehet sokan nem lettek volna képesek. Az öreg mexikóit is bírom, van benne spiritusz. De a többiek tényleg mehetnek a levesbe is akár.  blink.gif Azért kíváncsi leszek mit hoznak ki ebből. Elég gyors tempóban haladnak. Nagyon hamar megtapasztalták az emberi gonoszságot a káoszban. Viszont számomra Alicia és Jack "románca" kiszámítható és előre borítékolható volt. Nagyon remélem, hogy Alicia csak megjátsza a dolgokat, és végül odavág a srácnak, vagy valami. pardon.gif


Nyugi Grace nem kell ezt most már! wink.gif Volt egy kis nézet különbség Stannis-al ő is elmondta a magáét én is elmondtam és abban igaza volt hogy kettővel ezelötti hozzászólásomban túl nyeresen fogalmaztam. De hááá mindig ez van amikor a friss negatív élményt próbálom feldolgozni olyankor nem tudom visszafogni magam. pardon.gif És ez a jövőben sem lesz másként! smileeee.gif
De amit utána írtam abból nem engedek nem szeretem ha hülyének néznek a sorozat készítők ha már annyi időt eltöltök a sorozataikkal smileeee.gif Nahh részemről itt a vége ennek a "vitának"! biggrin.gif

Az viszont mindhármunkban közös hogy nézzük a Fear the Walking dead-et és szeretjük is valamilyen szinten! biggrin.gif
Amúgy szerintem is nagyon gyorsan halad a sorozat. Az különösen érdekel hogy ki lesz az első igazi hősi halott én igazából egyenlőre az összes karaktert kedvelem de ez még így volt a Walking Dead-nél is az elején! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2016. május 07. 15:11 #36
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Mostanság annyira kötelezően rátukmálják az emberekbe a meleg témát, mint régen a vicces néger srácokat. Mondjuk a legtöbb sorozat, film klisés szereplőkön alapszik. rolleyes.gif És hogy ne csak offoljak, bevallom, az első pár rész után én jegeltem a szériát, és most is azért kukkantottam bele a topikba, hátha olvasok valamit, amitől újra kedvet kapnék a folytatáshoz. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2016. május 18. 19:00 #37
Stannis
Stannis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.02.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 9
Azonosító: 256047
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2016.05.07. 09:46)
Nyugi Grace nem kell ezt most már! wink.gif  Volt egy kis nézet különbség Stannis-al ő is elmondta a magáét én is elmondtam és abban igaza volt hogy kettővel ezelötti hozzászólásomban túl nyeresen fogalmaztam. De hááá mindig ez van amikor a friss negatív élményt próbálom feldolgozni olyankor nem tudom visszafogni magam. pardon.gif És ez a jövőben sem lesz másként! smileeee.gif 
De amit utána írtam abból nem engedek nem szeretem ha hülyének néznek a sorozat készítők ha már annyi időt eltöltök a sorozataikkal  smileeee.gif  Nahh részemről itt a vége ennek a "vitának"! biggrin.gif 
Az viszont mindhármunkban közös hogy nézzük a Fear the Walking dead-et és szeretjük is valamilyen szinten! biggrin.gif 
Amúgy szerintem is nagyon gyorsan halad a sorozat. Az különösen érdekel hogy ki lesz az első igazi hősi halott én igazából egyenlőre az összes karaktert kedvelem de ez még így volt a Walking Dead-nél is az elején! rohog.gif


Ámen. biggrin.gif
2017. június 29. 18:52 #38
- törölt felhasználó -    
Visszatértem a sorozathoz és egy levegővel ledaráltam a 2.évadot. Azt kell mondjam annak ellenére hogy tele van a sorozat hülyeségekkel és néhány idegesítő szereplővel de még így is engem sokkal jobban szórakoztat ez a Walking Dead mint a másik. biggrin.gif Szerintem ez azért lehet így mert legyenek akármilyen bénák ebben a sorozatban a szereplők akkor is valahogy képes vagyok izgulni értük szorítani nekik hogy túléljék. smileeee.gif Míg a nagytestvér The Walking Dead-ben Rick-en kívül nagy ívben tojok mindenkire nem hat meg hogy kivel mi történik ott. dry.gif
A Fear the Walking Dead-ben a központi főszereplő családnak valahogy képes vagyok drukkolni még akkor is ha sokszor furán viselkednek és idióta döntéseket hoznak de egyébként valahogy szerintem ez a sorozat sokkal jobban kezeli ezt az apokaliptikus hangulatot meg berendezkedést. Tetszik hogy mindig központi probléma a víz és a gyógyszer hiány valamint az autók megállnak az üzemanyag hiány miatt és benzint is mindig úgy kell szerezni szóval folyamatos lootolás megy a sorozatban. Hihetőbbnek tünik az egész helyzet. Míg a másik sorozatban mindig jön egy önjelölt hadúr megfingatja Rick-éket közben leölnek pár zombit és erről szól a sorozat már vagy 5 éve. rolleyes.gif
Mindenesetre kiváncsi vagyok a 3.évadr hogy fogja e magát nézetni. Magyar szinkronnal nézem a sorozatot és kiváló a szinkron egyébként. smileeee.gif
2017. július 02. 14:51 #39
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24939
Csatolások: 2315611
Azonosító: 180890
Offline offline
1x01 - Pilot
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, Toxic, alexahemingway
2017. július 02. 14:54 #40
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24939
Csatolások: 2315611
Azonosító: 180890
Offline offline
1x02 - So Close, Yet So Far
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, Toxic, alexahemingway
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!