Starity

Maite Perroni - Epizód Magazin (2015. április 1.)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 01. 12:59 #1
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
2 felhasználónak tetszik: katussnagy, Shenayla
2015. április 07. 21:32 #2
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet
Sokan ezt azóta annak tudják be, hogy elhamarkodottan döntöttek az esküvő mellett, s egyáltalán nem tették jól, hogy a nyilvánosság kizárásával, valószínűleg egy hirtelen ötlettől vezérelve mondták ki egymásnak a boldogító igent.

Mivan? Valaki, aki így gondolkodik árulja már el, hogy mi az összefüggés a házasság időtartama és aközött, hogy nyilvánosság előtt esküdtek-e meg, mert én eskü hülye vagyok ehhez. bolond.gif Mert egy hirtelen összedobott esküvő nyilvánosan garancia lett volna arra, hogy együtt maradnak? Vagy jobbat kérdezek, a hosszú évekig tervezett menyegző? Nehogy már a pasi csalárdságának az legyen az oka, hogy korán esküdtek meg... valószínűleg megtette ezt volna később is. wtf.gif Szerintem hülyeség ezért félteni Mait, mert ha lesz is titkos esküvő, az nem garancia arra, hogy úgy jár, mint Ana.
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2015. április 08. 17:38 #3
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Én nagyon sajnálom, hogy Anával így elbánt Alejandro, az ilyen férfiaktól kiráz a hideg. De egyetértek azzal, hogy abszolút nincs összefüggés a házasság időtartama és a közt, hogy titokban házasodnak e.

Amúgy a hazai bulvármagazinoknak nem szabad hinni mert brutális hülyeségeket képesek összeírni, vagy olyan hírt hoznak le szenzációként - külföldi sztárokról - amik már hónapokkal / évekkel ezelőtt lejártak.

Idézet (Szandi0820 @ 2015.04.07. 21:32)
Mivan? Valaki, aki így gondolkodik árulja már el, hogy mi az összefüggés a házasság időtartama és aközött, hogy nyilvánosság előtt esküdtek-e meg, mert én eskü hülye vagyok ehhez. bolond.gif  Mert egy hirtelen összedobott esküvő nyilvánosan garancia lett volna arra, hogy együtt maradnak? Vagy jobbat kérdezek, a hosszú évekig tervezett menyegző? Nehogy már a pasi csalárdságának az legyen az oka, hogy korán esküdtek meg... valószínűleg megtette ezt volna később is. wtf.gif Szerintem hülyeség ezért félteni Mait, mert ha lesz is titkos esküvő, az nem garancia arra, hogy úgy jár, mint Ana.
2 felhasználónak tetszik: Kelsey, Szandi0820
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok