Starity

Camille / A kaméliás hölgy (1984)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 15. 08:35 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
színes, magyarul beszélő, angol-amerikai romantikus dráma, 96 perc

rendező: Desmond Davis
író: Alexandre Dumas
forgatókönyvíró: Blanche Hanalis
zeneszerző: Allyn Ferguson
operatőr: Jean Tournier
vágó: Alan Pattillo

A szereplők:

Greta Scacchi (Marguerite Gautier)
Colin Firth (Armand Duval)
John Gielgud (Charles herceg)
Billie Whitelaw (Prudence Duvorney)
Patrick Ryecart (Gaston Daudet)
Denholm Elliott (Noilly gróf)
Sir Ben Kingsley (Duval)
David Suchet ()

A történetről:

"Marguerita vidékről szökik Párizsba, hogy durva apját maga mögött hagyja. Egy herceg befogadja, lányaként szereti, de Marguerita elvágyódik tőle, mert unatkozik. Kurtizánnak áll, gazdag férfiak karjaiban keres vigaszt, amikor szerelembe esik a fiatal Armand-nal. Kapcsolatukat nem nézi jó szemmel Mr. Duval..."

Forrás: port.hu
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. április 15. 17:42 #2
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Nem is rémlik, hogy szerepelt volna a filmben David Suchet. blink.gif Egyébként nagyon szeretem a filmet, meglepően könyvhű egy-két részlettől eltekintve. smileeee.gif
2015. április 16. 07:30 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2015.04.15. 17:42)
Nem is rémlik, hogy szerepelt volna a filmben David Suchet. blink.gif Egyébként nagyon szeretem a filmet, meglepően könyvhű egy-két részlettől eltekintve. smileeee.gif

Pedig de. biggrin.gif Ahogy néztem, nincs feltüntetve a neve az imdb-n sem a film adatlapján, pedig bizony szerepel benne, még ha csak néhány mondat erejéig is. Arra pontosan nem emlékszem, kit alakított, de egy irodai asztal mögött ülve beszélgetett Colin Firth karakterével. biggrin.gif Igaz, idősebbnek van maszkírozva, mint ahogy most kinéz a valóságban, de ő az. biggrin.gif Sajnos ezer éve vadászom erre a filmre, de egyszerűen képtelenség megszerezni bármilyen nyelven. blink.gif
2015. április 20. 13:44 #4
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
"Boldogság és örömmámor." biggrin.gif Szandinak millió köszönet a tudja miért... blush.gif Sikerült kicselezni a rendszert és ma nekem is meglett. heart.gif Hurrá! thumbsup.gif Köszönöm, köszönöm, köszönöm újfent! beer.gif

Egyébként ha van még bizonytalan vagy kételkedő, ÍME, HOGY TÉNYLEG! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. április 20. 17:29 #5
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.04.20. 13:44)
"Boldogság és örömmámor." biggrin.gif Szandinak millió köszönet a tudja miért... blush.gif Sikerült kicselezni a rendszert és ma nekem is meglett. heart.gif Hurrá! thumbsup.gif Köszönöm, köszönöm, köszönöm újfent! beer.gif 
Egyébként ha van még bizonytalan vagy kételkedő, ÍME, HOGY TÉNYLEG! biggrin.gif

Elhittem én neked egyébként is, hiszen te nyilván jobban tudod. smileeee.gif Csak nem rémlett, mert régen láttam a filmet... na jó, tavaly, de ótvar a memóriám. blush.gif Azon az hátulnézeti képen is ő volt, ugye? smileeee.gif
De nagyon örülök, hogy sikerült megszerezni. smileeee.gif Viszont nem kell megköszönni, szívesen segítettem. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2015. április 20. 20:29 #6
- törölt felhasználó -    
Én most néztem meg a filmet a hétvégén. Valóban David úr feszít az íróasztala mögül egy kb. 5 perces jelenetben smileeee.gif Monsieur Ober-t (elnézést, ha rosszul írtam blush.gif ) alakítja, a Duval család ügyvédjét.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Sally Sparrow
2015. április 21. 08:12 #7
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2015.04.20. 17:29)
Elhittem én neked egyébként is, hiszen te nyilván jobban tudod. smileeee.gif Csak nem rémlett, mert régen láttam a filmet... na jó, tavaly, de ótvar a memóriám. blush.gif Azon az hátulnézeti képen is ő volt, ugye? smileeee.gif
De nagyon örülök, hogy sikerült megszerezni. smileeee.gif Viszont nem kell megköszönni, szívesen segítettem. smileeee.gif

Elhiszem, hogy elhitted. smileeee.gif Nem is emiatt említettem meg ismét, hanem mert tényleg nem szerepel szinte sehol David neve alatt ez a szerep, még az imdb-n sem. smileeee.gif sad.gif Igen, egyébként ő volt a képen. smileeee.gif Én is tavaly láttam, szinkronosan, televízióban. smileeee.gif Néztem is egy nagyot, mikor kb. egy óra után egyszer csak újabb ismerős arc tűnt fel... laugh.gif Egyébként Colin már itt nagyon jól játszott, bár mint férfi, még cseppet sem volt igazán szívet megdobogtató... Ami viszont tény, hogy a szemei már akkor is "ütöttek", de az a bizonyos igazi sármja még nagyon nem volt meg. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. április 21. 19:35 #8
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.04.21. 08:12)
Elhiszem, hogy elhitted. smileeee.gif Nem is emiatt említettem meg ismét, hanem mert tényleg nem szerepel szinte sehol David neve alatt ez a szerep, még az imdb-n sem. smileeee.gif sad.gif Igen, egyébként ő volt a képen. smileeee.gif Én is tavaly láttam, szinkronosan, televízióban. smileeee.gif Néztem is egy nagyot, mikor kb. egy óra után egyszer csak újabb ismerős arc tűnt fel... laugh.gif Egyébként Colin már itt nagyon jól játszott, bár mint férfi, még cseppet sem volt igazán szívet megdobogtató... Ami viszont tény, hogy a szemei már akkor is "ütöttek", de az a bizonyos igazi sármja még nagyon nem volt meg. rohog.gif

Azért én már akkoriban is elfogadtam volna. rohog.gif
2015. április 22. 07:26 #9
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2015.04.21. 19:35)
Azért én már akkoriban is elfogadtam volna. rohog.gif

Nos, ha az ember tudta volna előre, mi lesz ebből a srácból... smileeee.gif Bennem itt kifejezetten egy tejfelesképű, kissé "nyálas" srác benyomását kelti, semmi különös. Oké, nem mondom, hogy nem barátkoztam volna vele, hogy normális, aranyos, de mint férfi... Itt, ebben a fázisában még egészen biztos nem gondoltam volna rá így. biggrin.gif (bár manó tudja, ha az embernek tetszik a másik belseje, a külseje is hozzásimul, hozzászépül, legyen az bármilyen is, de most ettől eltekintve mondom azt, hogy első blikkre nem igazán tetszik a nagyon fiatal Colin Firth smileeee.gif ) Nekem ezerszer jobban bejön az 54 éves Colin, mint a 24, de ez én vagyok... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. november 04. 08:31 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
És még néhány fotó... smileeee.gif

1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok