Starity

Kidobták Justin Biebert a Coachelláról

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 18. 14:15 #61
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
ez a gyerek már megint csinálja a műsort... huh.gif
2015. április 18. 14:17 #62
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Ez mekkora egy gyökér...akkora pofája van, hogy azt hiszi , hogy ő a Jóisten. Irritál már komolyan. -.-" Amúgy meg nem tudom mit hitt, hogy beengedik CIVILKÉNT egy MÁSIK előadónak fenntartott bejáraton...most komolyan? Szánalmas...-.-" Én csak sajnálni tudom...
2015. április 18. 14:31 #63
Dreamchibi
Dreamchibi
 
StátuszNo one going to stand in my way!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 784
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Nem gondoljátok hogy már megért a kilövésre??
2015. április 18. 14:42 #64
Diuska12
Diuska12
 
Státusz" A mai lányok nagyon szépek, de egy vizes zsepi csúnyává teheti őket!xD"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.13.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 203688
Offline offline
Mert ezen a videón tényleg annyi minden kiderül, hogy szerintem még Marilyn Monroe is rajta van.! -.-" És úristen elvezették a biztonsági őrök, akkor már egy gyökér? Gondolom azért ment volna oda mert Drake a barátja és, hogy biztos felengedik mert már szerepelt ott, de úgy látszik nem engedték. Viszont abban tényleg igaza lett volna mert biztos letámadták volna. ://)
2015. április 18. 15:05 #65
- törölt felhasználó -    
Hát...szerintem megérdemelte. Legközelebb ne menjen el, ennyi!
2015. április 18. 15:42 #66
- törölt felhasználó -    
miért kell ekkora ügyet csinálni minden ballépéséből? aki utálja ne foglalkozzon vele, mert ha róla cikkeznek, írnak, az azt bizonyítja, hogy megéri majomkodnia, mert a figyelem középpontjában lesz
2015. április 18. 17:24 #67
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
De amúgy ha ennyire 'fél' a rajongóitól, akkor miért nem megy jelmezbe?
2015. április 18. 19:33 #68
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
erre már semmit nem tudok mondani
2015. április 18. 19:40 #69
xJadex
xJadex
új tag
 
Státusz~You are my heaven~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.10.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 242541
Offline offline
Jol tették megérdemelte
2015. április 18. 19:43 #70
- törölt felhasználó -    
Ennyit arról,hogy megfog változni... rolleyes.gif
2015. április 18. 20:00 #71
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Végén még megsajnálom, hogy "szegényt" letámadják a rajongói. Biztos azért küzd, hogy már ne legyenek olyanok, akik letámadják. biggrin.gif
2015. április 18. 20:19 #72
Meliikee
Meliikee
visszatérő vendég
 
Státusz"Is it desire? Or is it love that I'm feeling for you?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.22.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 204211
Offline offline
Nem tusom,miért kell ekkora ügyet csinálni ebből:D szánalom:D amúgy meg igaza van abban,hogy letámadnák..ez ellen lehetne tenni
2015. április 18. 20:27 #73
Rusher01
Rusher01
visszatérő vendég
 
StátuszJustemi bitches.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.07.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 0
Azonosító: 216477
Offline offline
Szegény:(Ebbe tényleg nem ő volt a hibás és teljes mértékben igaza van.Nem tudom miért nem lehet őt is egyszer megérteni..És persze most jönnek a szemét utálkozók hogy "Ennyit a változásról".Sajnos az utálkozóknak egy cseppnyi eszük nincs,mivel hogy NEM JUSTIN HIBÁJA.De jól van,mind irigyek vagytok ráwink.gif
2015. április 18. 20:51 #74
- törölt felhasználó -    
Már megint bolhából csinálnak elefántot.
2015. április 18. 21:54 #75
Tinibálvány
Tinibálvány
visszatérő vendég
 
StátuszNever give up on something you love !♥ ---->Ariana Grande♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 0
Azonosító: 206119
Offline offline
Fel fúják a nagy semmit!! -.-
2015. április 19. 11:26 #76
YourLoveIsMyDrug
YourLoveIsMyDrug
visszatérő vendég
 
StátuszEnyém a vilááááágon a legédeseppp pasiiii :3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.08.
Hozzászólás: 119
Csatolások: 0
Azonosító: 241257
Offline offline
Rusher01
Nem vagyok rá irigy. Néztél már rá erre az orángutánra? ohmy.gifO
Rusnya.
Tehetséges?
Tudtad, hogy a hangja meg van szerkesztve?
Kb, ilyen az eredeti hangja
https://www.youtube.com/watch?v=44S-Tl6IO1Y
Pénze van?
Hát.. nem tehetek róla, hogy a ami lányok az ilyen.... szóval ezekre buknak.
Sok a rajongó?
Mert pénze van.
Egy macska nyávogását jobb hallgatni, mint ezt a mezei orángutánt.
Minden tiszteletem azért, mert segít a beteg gyerekeknek, és embereknek, de ennyi.
Ui.: Hallottál már arról, hogy Justin Bieber Baby című zenéje a youtube legutáltabb videója?
2015. április 19. 13:37 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (YourLoveIsMyDrug @ 2015.04.19. 11:26)
Rusher01
Nem vagyok rá irigy. Néztél már rá erre az orángutánra? :oO
Rusnya. 
Tehetséges?
Tudtad, hogy a hangja meg van szerkesztve? 
Kb, ilyen az eredeti hangja
https://www.youtube.com/watch?v=44S-Tl6IO1Y
Pénze van?
Hát.. nem tehetek róla, hogy a ami lányok az ilyen.... szóval ezekre buknak. 
Sok a rajongó?
Mert pénze van. 
Egy macska nyávogását jobb hallgatni, mint ezt a mezei orángutánt.
Minden tiszteletem azért, mert segít a beteg gyerekeknek, és embereknek, de ennyi. 
Ui.: Hallottál már arról, hogy Justin Bieber Baby című zenéje a youtube legutáltabb videója?

Nem veszekedésből, de te már hallottad élőben énekelni? Mert bárki bármit mond, énekelni IGENIS TUD, nem véletlenül került az énekesi pályára. Ezt hallgassátok meg. Tudom, hogy 2013-as, de nekem ez a kedvenc videóm, ahol élőben énekel. Amúgy igen, tisztában vagyok vele, hogy nem a világ legjobb énekese, de szimplán a hangjával olyan érzéseket tud kiváltani az emberből, amire tényleg csak kevés előadó képes. Az megint más, hogy kinek mi tetszik, és mi nem, elfogadom, ha valaki nem szereti azt az énekest, akit én, mert MINDENKINEK MÁS AZ ÍZLÉSE. Én az ilyen utálkozó kommentekkel úgy vagyok, hogy felőlem írja az illető, de kultúrált, emberi módon. Ha ez nem megy, csak a sajnálatomat tudom nyújtani.
Tudom, hogy Justint sokan csak a külseje miatt szeretik, na meg ahogy írtad, a sok pénz is közrejátszhat. De ne általánosíts! Vannak olyan rajongói (köztük én is), akiket a zenei munkássága érdekli, nem pedig az, hogy milyen a felsőteste.
Bocsánat, de már nem bírtam magamban tartani.

ON: Valahol most tényleg igaza volt, hiszen ki akarná, hogy emberek hada odarohanjon hozzád, amikor éppen csak egy kis szórakozásra vágysz? És pont Drake fellépését akarta megnézni. :D Sajnálom, hogy lemaradt róla, szerintem olyan jót szórakozott volna a Madonnával közös fellépésen, mint én. :D A lényegre téve: a TMZ-ről lesüt, mennyire utálják Justint, ezért próbálnak minél több olyan cikket/anyagot megjeleníteni róla, amiben az van, hogy milyen borzasztó egy ember. Ezért pont nem érdekel, miket írnak róla a TMZ-sek.
2015. április 19. 14:47 #78
spck13
spck13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.20.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 221476
Offline offline
Idézet (BTR. @ 2015.04.19. 13:37)
Nem veszekedésből, de te már hallottad élőben énekelni? Mert bárki bármit mond, énekelni IGENIS TUD, nem véletlenül került az énekesi pályára. Ezt hallgassátok meg. Tudom, hogy 2013-as, de nekem ez a kedvenc videóm, ahol élőben énekel. Amúgy igen, tisztában vagyok vele, hogy nem a világ legjobb énekese, de szimplán a hangjával olyan érzéseket tud kiváltani az emberből, amire tényleg csak kevés előadó képes. Az megint más, hogy kinek mi tetszik, és mi nem, elfogadom, ha valaki nem szereti azt az énekest, akit én, mert MINDENKINEK MÁS AZ ÍZLÉSE. Én az ilyen utálkozó kommentekkel úgy vagyok, hogy felőlem írja az illető, de kultúrált, emberi módon. Ha ez nem megy, csak a sajnálatomat tudom nyújtani.
Tudom, hogy Justint sokan csak a külseje miatt szeretik, na meg ahogy írtad, a sok pénz is közrejátszhat. De ne általánosíts! Vannak olyan rajongói (köztük én is), akiket a zenei munkássága érdekli, nem pedig az, hogy milyen a felsőteste. 
Bocsánat, de már nem bírtam magamban tartani.
ON: Valahol most tényleg igaza volt, hiszen ki akarná, hogy emberek hada odarohanjon hozzád, amikor éppen csak egy kis szórakozásra vágysz? És pont Drake fellépését akarta megnézni. biggrin.gif Sajnálom, hogy lemaradt róla, szerintem olyan jót szórakozott volna a Madonnával közös fellépésen, mint én. biggrin.gif A lényegre téve: a TMZ-ről lesüt, mennyire utálják Justint, ezért próbálnak minél több olyan cikket/anyagot megjeleníteni róla, amiben az van, hogy milyen borzasztó egy ember. Ezért pont nem érdekel, miket írnak róla a TMZ-sek.

Hagyd, felesleges... Ugy sem fogjak fel amit irtal, pedig igazad van smileeee.gif yes.gif
2015. április 19. 14:56 #79
spck13
spck13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.20.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 221476
Offline offline
Idézet (YourLoveIsMyDrug @ 2015.04.19. 11:26)
Rusher01
Nem vagyok rá irigy. Néztél már rá erre az orángutánra? ohmy.gifO
Rusnya. 
Tehetséges?
Tudtad, hogy a hangja meg van szerkesztve? 
Kb, ilyen az eredeti hangja
https://www.youtube.com/watch?v=44S-Tl6IO1Y
Pénze van?
Hát.. nem tehetek róla, hogy a ami lányok az ilyen.... szóval ezekre buknak. 
Sok a rajongó?
Mert pénze van. 
Egy macska nyávogását jobb hallgatni, mint ezt a mezei orángutánt.
Minden tiszteletem azért, mert segít a beteg gyerekeknek, és embereknek, de ennyi. 
Ui.: Hallottál már arról, hogy Justin Bieber Baby című zenéje a youtube legutáltabb videója?

Senkit nem erdekel, hogy a Baby legutaltabb video, mert meg annal is tobben imadjak wink.gif Ha legalabb erre pazarlod az idot, hogy olyan sztarokrol szolo cikkekhez kommentelsz akiket nem is szeretsz, akkor eloszor legyel tisztaban azzal amit irsz, mert Justin hangja tenyleg nagyon jo eloben is! A rusnya kifejezes pedig pont nem illik ra smileeee.gif Megneznelek azert teged, hogy te hogy nezel ki, lehet nalad ertelmet nyerne ez a szo smileeee.gif Foglalkozz a sajat kedvenceiddel, es ezt minden utalkozonak irom happy.gif
2015. április 19. 14:56 #80
spck13
spck13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.20.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 221476
Offline offline
Idézet (amanda2000 @ 2015.04.18. 14:17)
Ez mekkora egy gyökér...akkora pofája van, hogy azt hiszi , hogy ő a Jóisten. Irritál már komolyan. -.-" Amúgy meg nem tudom mit hitt, hogy beengedik CIVILKÉNT egy MÁSIK előadónak fenntartott bejáraton...most komolyan? Szánalmas...-.-" Én csak sajnálni tudom...

En meg teged sajnallak, de nagyon smileeee.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok