Starity

Újabb kislemezzel készül a Nightwish

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 17. 20:02 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Március végén jelent meg a nyolcadik Nightwish-lemez, mellyel azonos néven májusban kislemez is érkezik.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. április 17. 21:01 #2
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
A borítója nagyonnagyon tetszik rohog.gif
Anyway, az album se lett rossz, az Our Decades the Sun és az Alpenglow kifejezetten nagyon menő lett, de Tuomas 24 perces perverzióját...ehh nevermind, nekem nem jött be annyira
Mindenesetre kíváncsi vagyok a kislemez (mert, remélem, csak lesz rajta valami új biggrin.gif )

Tarja Never Enough-ját pedig én is imádom heart.gif Sokkal zúzósabb, mint a jelenlegi NW... [[ami nem jelent egyből jobbat is, de nekem jobban fekszik]]
2015. április 17. 21:24 #3
Leonetta48
Leonetta48
#ASHTAG
 
StátuszA szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem szűnik meg SOHA![...]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 237848
Offline offline
Jó lett a borító smileeee.gif
2015. április 17. 21:31 #4
Csillámpóni_
Csillámpóni_
 
StátuszRitkán használom, szóval sry ha nem válaszolok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.29.
Hozzászólás: 715
Csatolások: 2
Azonosító: 225146
Offline offline
A borítója nagyooonnagyooon tetszik <3 ♥♥
2015. április 18. 00:04 #5
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
nekem nem igazán jött be az új album. van rajta pár hallgatható szám, de ennyibe ki is merült. sokkal többet vártam Floorral. ő egy erős metál énekesnő, ennél jobban is ki lehet használni a hangját. valami erős, ütős dologra számítottam, helyette kaptam egy skót zenére írt adaptációt. ha osztályoznom kellene, 5-ös skálán max 2-est kapna. szerintem a Nightwish eddigi leggyengébb albuma.
2015. április 18. 06:36 #6
Reija
Reija
S๓๐๐ηSτץℓε ツ
 
StátuszValar Morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.11.
Hozzászólás: 1526
Csatolások: 31
Azonosító: 201759
Offline offline
Annyira akartam szeretni ezt az albumot..., de sajna Tuomas baromira elcseszte. Erőtlen az egész, nem használja ki sem a Floor sem Marco adottságait. Rohadtul idegesít hogy nem is egy dal olyan mintha egy előző másolata lenne. Ahh gáz az egész. Sorry mellow.gif
Tarja dvd-je viszont várós. rolleyes.gif
2015. április 18. 08:21 #7
- törölt felhasználó -    
Nos az új NW album valamivel jobbra sikeredett, mint amit vártam, de nyilván meg sem közelít egy Oncet (amivel egyébként előszeretettel említi egy lapon maga az együttes ezt az új korongot, mondván a Once is egy mérföldkő, egyfajta újítás volt a zenekar életében ahogy az Endless Forms Most Beautiful is). Az utolsó "szösszenetre", ami ugye majd' egy félórás zenei áradat még nem vettem rá magam, hogy meghallgassam, de tartok tőle, hogy nem is fogom, mert én annál jobban szeretem az énekes dalokat. A My Walden és az Alpenglow viszont kimondottan a szívem csücske lett biggrin.gif Annak nem örültem, hogy Marco kevés szólórészt kapott, de legalább a vokálokban feltűnik a hangja. Az énekesnő személyével és hangjával továbbra sem tudtam megbarátkozni, de gyanítom ez már sajna így is marad.

A Tarjus DVD-t pedig már nagyon várom. Ez a nő egy percig nem áll meg, folyton valami újat zúdít ránk és ennek kimondhatatlanul örülök smileeee.gif
2015. április 18. 08:58 #8
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
Bár, nekem alapból nem annyira tetszenek azok a számok, amiket Floor énekel, de ez most elég rossz lett. Ez az ugrálás meg minden... nem túl jó.
2015. április 18. 09:51 #9
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
A borító szuper!
2015. április 18. 13:00 #10
- törölt felhasználó -    
a borító nagyon hangulatosra sikerült, az albumnál volt már jobb is
2015. április 18. 13:12 #11
- törölt felhasználó -    
Az Endless Forms Most Beautifulnak lesz klippje is smileeee.gif
A borító tökéletes lett!
A CD-ről meg annyit, hogy tetszik. Akkor is jó hallgatni, ha extrém fáradt az ember, de akkor is jó ha tele vagy energiával és tudsz rá "táncolni". Marco hangját hiányolom viszont. Olyan albumot meg ne akarjatok, ami olyan mint a Once mert azóta 10 év telt el és minden változik, és ez így jó!
Floor meg az egyik kedvenc énekesnőm, és Tarja meg már picit unszimpatikus lett (igaz, a hangja gyönyörű).
A Tarja DVD-t meg várom már, elvileg lesz rajta egy közös szám a Van Cantoval!
2015. április 18. 13:14 #12
- törölt felhasználó -    
"(mert, remélem, csak lesz rajta valami új) "

Nem: lesz ha jól tudom 3 változata az EFMB-nak (olyasmi mint az instrumental, orchestral meg ezek) meg a Sagan instrumental verzióban.
2015. április 18. 13:17 #13
- törölt felhasználó -    
wow ennyire még nem egyezett a véleményem a többségével, ami azért is érdekes mert nem csak 1-1 kiragadott gondolat van, amit egy valaki leírt a többiek meg lemásoltak, hanem majdhogynem mindenkinek valami más hiánya/hiányérzete fogalmazódik meg, ami nálam együttesen jelentkezett.

1. valóban számomra is kísértetiesen emlékeztetnek az albumon fellelhető számok a már korábban megjelent nw számokra
2. a katarzisérzés nálam is elmaradt
3. mind a floort (noha többet "mutat meg" magából mint az élanban), mind a marcot ért kritikákat jogosnak érzem, ők ennél sokkal többre is képesek, ezt már megannyi alkalommal bizonyítottá
4. én a magam részéről a once folytatásaként könyveltem el, nem azért mert anettel problémáim voltak, hanem mert az album hangzásvilága egy az egyben a oncéval megegyező, nemhiába ők is hozzá hasonlítják
5. próbáltam neki esélyt adni, hátha megszeretem, első hallásra úgy voltam vele, hogy jobb lett mint amire számítottam, bár egy dal se maradt meg bennem igazán, úgy voltam vele, hogy majd többszöri hallás után biztosan jobb lesz, de sajnos pont az ellenkezője történt

tarja viszont jól zúzza, már várom a dvd-t. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish
2015. április 18. 14:54 #14
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Mondjuk én csak 5 dallt hallgatok errõl a másolatlemezrõl,mivel többre idegem nincs.Floor hangjából valóban kilehetett volna hozni többet,de az untig elég,hogy hörög meg ordít és valami extra szânalmasan erölteti a Stargazerst,ami szerintem már neki is feltünt,de nem tom akkor Holopainen minek olyan erõszakos és miért nem fogja fel,hogy ami nem megy azt nem kell erõltetni.Az nyilván való,hogy a hugicájának ezerszer jobb hangja van.

Tarja Drágám viszont csodálatos,mint mindíg.Hát az évek alatt egy csomó dolgot kiadott + még külön projekteken is dolgozik és mégis akkora energia van benne,hogy az valami hihetetlen.Az tény,hogy a NW lelke,hangja és arca õ volt,valamint az sem újdonság,hogy a fiúk vele élték a fénykorukat,de most mégis Tarja önmagában többet ér,mint a mostani NW......
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kai Hahto Kai Hahto 8028.