Starity

Violetta Live Buenos Aieres Első Koncert

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 18. 14:21 #1
Vattacukorfelhő
Vattacukorfelhő
visszatérő vendég
 
StátuszA kemény külső érzékeny belsőt takar
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 547
Azonosító: 239609
Offline offline
Pár napos pihenés után a Violetta Live Argentínában folytatódott tegnap este. Mivel gyakorlatilag ez a második felvonása a turnénak, amely Latin Amerikába érkezett, pár dolog változott. A képeken láthatjátok hogy a színpadon is történt némi változtatás, Tini lecserélte néhány fellépő ruháját, Ruggero már nem koncertezik a többiekkel, mivel saját projektjein dolgozik, illetve a dal listában is történt némi változtatás. A következő koncerteken néhány új dalt is előadnak a srácok, és biztos van néhány, amelyik lekerült a műsorról, de azt még nem tudom, melyikek. A biztos új dalok:
Abrazame y Veras
Mas Que Dos
Illetve a képekből ítélve Jorge valószínűleg az Amor En El Aire-t is előadta. Sok-sok, elég jó minőségű képet kaptunk, sőt két backstage fotóval is tudok szolgálni, az egyiken Tini ismerőseivel látható, a másikon pedig Martina öltözőjébe leshetünk be.
3 felhasználónak tetszik: Vlover13, tini02, Jorgistas Leonetta
2015. április 18. 20:19 #2
Vlover13
Vlover13
×Suicide Squad×
 
Státusz#PLLEndGame
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.28.
Hozzászólás: 2156
Csatolások: 88
Azonosító: 241895
Offline offline
És Ruggero azaz Federico a többi koncerten sem fog már fellépni??
2015. április 18. 20:49 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vlover13 @ 2015.04.18. 20:19)
És Ruggero azaz Federico a többi koncerten sem fog már fellépni??

Ez engem is érdekelne, a Budapestin fel fog lépni, vagy sem? unsure.gif
2015. április 18. 20:50 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vattacukorfelhő @ 2015.04.18. 14:21)
Pár napos pihenés után a Violetta Live Argentínában folytatódott tegnap este. Mivel gyakorlatilag ez a második felvonása a turnénak, amely Latin Amerikába érkezett, pár dolog változott. A képeken láthatjátok hogy a színpadon is történt némi változtatás, Tini lecserélte néhány fellépő ruháját, Ruggero már nem koncertezik a többiekkel, mivel saját projektjein dolgozik, illetve a dal listában is történt némi változtatás. A következő koncerteken néhány új dalt is előadnak a srácok, és biztos van néhány, amelyik lekerült a műsorról, de azt még nem tudom, melyikek. A biztos új dalok:
Abrazame y Veras
Mas Que Dos
Illetve a képekből ítélve Jorge valószínűleg az Amor En El Aire-t is előadta. Sok-sok, elég jó minőségű képet kaptunk, sőt két backstage fotóval is tudok szolgálni, az egyiken Tini ismerőseivel látható, a másikon pedig Martina öltözőjébe leshetünk be.


Nagyon jó képek lettek, mind gyönyörű wub.gif
2015. április 19. 20:38 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZsófiVira @ 2015.04.18. 20:49)
Ez engem is érdekelne, a Budapestin fel fog lépni, vagy sem? unsure.gif

Sajnos nálunk sem lép fel, ahogy már sehol sem. cry.gif
Ahogy Lodokâm se. cry.gif cry.gif
2015. május 30. 14:17 #6
tini02
tini02
új tag
 
Státuszgo to Cambridgeee!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.29.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 244307
Offline offline
Miért van Tininek piros parókája? Nekem nem tetszik.
2015. május 30. 18:12 #7
Mechi82
Mechi82
új tag
 
StátuszEnjoy the little things
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.23.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 237680
Offline offline
Azért mert a 3. Évadban szakítanak Leonnal, és Violetta beöltözik egy Roxy nevű lánynak. Francesca beöltözik Faustanak, ő lesz Roxy barátnője. smileeee.gif
2015. május 31. 09:10 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vattacukorfelhő @ 2015.04.18. 14:21)
Pár napos pihenés után a Violetta Live Argentínában folytatódott tegnap este. Mivel gyakorlatilag ez a második felvonása a turnénak, amely Latin Amerikába érkezett, pár dolog változott. A képeken láthatjátok hogy a színpadon is történt némi változtatás, Tini lecserélte néhány fellépő ruháját, Ruggero már nem koncertezik a többiekkel, mivel saját projektjein dolgozik, illetve a dal listában is történt némi változtatás. A következő koncerteken néhány új dalt is előadnak a srácok, és biztos van néhány, amelyik lekerült a műsorról, de azt még nem tudom, melyikek. A biztos új dalok:
Abrazame y Veras
Mas Que Dos
Illetve a képekből ítélve Jorge valószínűleg az Amor En El Aire-t is előadta. Sok-sok, elég jó minőségű képet kaptunk,
sőt két backstage fotóval is tudok szolgálni, az egyiken Tini
ismerőseivel látható, a másikon pedig Martina öltözőjébe 
leshetünk be.

Most olvastam a Tini-daily.com-on ezt a bejegyzést ami sokkal réggebben kèszült mint ez a téma. Ezt a Tini-daily.com-ròl másoltad?
2015. június 02. 12:07 #9
tini02
tini02
új tag
 
Státuszgo to Cambridgeee!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.29.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 244307
Offline offline
Akkor már értem azt a részt amikor Leónnal csókolozik "Roxi" (vagy majdnem nem emlékszem) és azt kérdezi: Violetta?
*
Nagyon várom a koncertet!! biggrin.gif
2015. június 04. 08:34 #10
Jorgistas Leonetta
Jorgistas Leonetta
új tag
 
StátuszA fiúk olyanok mint a kábitoszer!! (jvh) <33 :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.02.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 239905
Offline offline
az utolso elötii kép!! ijááááá heart.gif heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!