Sam Neill
2007. augusztus 28. 13:19
#1
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Omenes a kedvencem.
2007. augusztus 28. 20:39
#2
|
|
Wartimevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.08. Hozzászólás: 122 Csatolások: 14 Azonosító: 22852 offline
|
Idézet(Blamethevain @ 2007. August 28. - 12:19)
Omenes a kedvencem. 
Köszi! Köszi!Köszi!!!
De ha tudsz rakj már képet az adatlapjára!
2007. augusztus 28. 20:47
#3
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Oda sajna én nem tudok.
Elkérni meg most nem szeretném szerkesztésre mert így is van kettõ adatlapom még hiányosan.
Elkérni meg most nem szeretném szerkesztésre mert így is van kettõ adatlapom még hiányosan.
2007. augusztus 28. 21:16
#4
|
|
Wartimevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.08. Hozzászólás: 122 Csatolások: 14 Azonosító: 22852 offline
|
Idézet(Blamethevain @ 2007. August 28. - 19:47)
Oda sajna én nem tudok.
Elkérni meg most nem szeretném szerkesztésre mert így is van kettõ adatlapom még hiányosan.
Elkérni meg most nem szeretném szerkesztésre mert így is van kettõ adatlapom még hiányosan.
Én elkérném!Csak nekem meg nincs megfelelõ képem hozzá...
2007. augusztus 28. 21:32
#5
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Idézet(Wartime @ 2007. August 28. - 20:16)
Én elkérném!Csak nekem meg nincs megfelelõ képem hozzá...

Ha gondolod küldhetsz képet mailban (amit szeretnél az adatlapjára tenni) nekem van photoshopom, azzal tudok átméretezni, és visszaküldöm neked a 200x300-as képeket.
2007. augusztus 28. 21:40
#6
|
|
Wartimevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.08. Hozzászólás: 122 Csatolások: 14 Azonosító: 22852 offline
|
Idézet(Blamethevain @ 2007. August 28. - 20:32)
Ha gondolod küldhetsz képet mailban (amit szeretnél az adatlapjára tenni) nekem van photoshopom, azzal tudok átméretezni, és visszaküldöm neked a 200x300-as képeket. 
Oké!! Köszi! Keresgélek...
2009. február 28. 18:48
#7
Idézet(Blamethevain @ 2007. August 28. - 12:19)
Omenes a kedvencem. 
Nekem a Jurassic Parkos, köszönet érte
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:



