Starity

Klippremier: Britney Spears - Pretty Girls feat. Iggy Azalea

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 13. 20:31 #41
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (klarii09 @ 2015.05.13. 20:22)
Bugyuta szám és klip. Komolyan ez kell az embereknek? ohmy.gif

Én nagyon szeretem Britneyt, de el kell ismerjem, hogy ez most ritka sz*r lett, viszont azért azt is meg kell kérdezzem, hogy az utóbbi négy-öt év popzenei termése után pont ezután a szám után teszed fel ezt a kérdést?!
2015. május 13. 20:31 #42
- törölt felhasználó -    
Tökéletes, fantasztikus imádom! Britney gyönyörű!
Remek videó és a számot is imádom.
Nagyon jó lett,remekül idézi a 80 -as éveket.
2015. május 13. 20:37 #43
- törölt felhasználó -    
Nagyon tetsik
2015. május 13. 20:41 #44
- törölt felhasználó -    
Nem lett rossz kilp.
2015. május 13. 20:45 #45
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Meg vagyok elégedve a végeredménnyel!
Jó lett a klip Britney nagyon szép de a másik lány nem a szívem csücske bár ebben a duettben elmegy.
Eleinte nem tetszett a dal de minél többször hallgatom meg annál inkább bejön!
Várom már az élő előadást! smileeee.gif
2015. május 13. 21:12 #46
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.05.13. 17:27)
Hát a dal minőségén még a hozzá forgatott kisfilm sem segített. A '80-as éveket valóban korrektül érzékeltették a nézővel, de nekem ez egyáltalán nem jött be. Britney megint nem erőltette meg magát a táncot illetően, pedig emlékszem, hogy anno milyen koreográfiákat nyomott le az I'm slave 4 U vagy akár az Overprotected klipjeiben. Most már legalább van valami régi Britneys formája, na de a tánc valami szörnyű. Ja, és a Samsung reklám eléggé befigyel...



Az I'm A Slave 4 U és az Overprotected óta egész pontosan 14 év telt el, azóta szült 2 gyereket, volt egy térdsérülése 2004ben, és mostmár 33 éves, természetes hogy soha nem fog már úgy táncolni mint 20évesen, és ezt el kell fogadni. Amióta anya lett azóta nincs többé "régi Britney",de van új akit imádok <3 16 évnyi töretlen siker van a háta mögött, néhol nehézségekkel, amiket csodával határos módon leküzdött ami tényleg csoda volt, hiszen majdnem meghalt 2007-ben (viccen kívül, nem sok kellett hozzá) ennek ellenére talpra állt és továbbvitte mindazt, amit elkezdett, ami LEGENDÁVÁ tette őt. És akkor itt fikázzátok a táncát. Szerintem igenis profi, a Circus era óta nem táncolt még ilyen jól mint itt (illetve még a Work Bitch-ben). Nagyon bírom mikor ha nem táncol akkor "Mé nem táncol?" ha meg táncol akkor meg "hogy táncol már?" Úristen. -.-
2015. május 13. 21:14 #47
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Nem lett rossz biggrin.gif
2015. május 13. 21:30 #48
- törölt felhasználó -    
Az a fura, hogy Britney első 4, de talán első 5 albumán még a vígaszból odagondolt bónuszdalok is jobban szólnak mint ez. Ez valami elképesztően rossz és nem nem is létezik rá jobb szó, ami leírható Ezen még az albínó Nicki Minaj sem tud segíteni. Ennek a nőnek minden dala ugyanolyan. A klip pedig "facepalm" helyzetet kíván.
Britney nem csak, hogy már nem tud táncolni, de olyan furán, darabosan, bötén, aerobic-szerűen mozog. (Szerintem a túlsúly az oka.) A kor és a szülés csak kifogás. Janet Jackson 40 évesen is elképesztően mozgott.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, idone
2015. május 13. 21:38 #49
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
nem annyira rossz és ez a 80-as évek filling is azért benne van smileeee.gif britney haspólóját ezzel megtudom érteni,de akkor se kéne ezt erőltetni neki már smileeee.gif csak eléggé hozták a szőke bamba nők szerepét főleg britney...
2015. május 13. 21:44 #50
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3337
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Ugyanazt tudom mondani,mint az előző Iggy zenénél,hogy ő elég jó,de a társa nem.Azért Britney Spears-től sokkal többet vártam.A videoklip és a dal sem tetszik!
2015. május 13. 21:56 #51
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Norah @ 2015.05.13. 21:30)
Az a fura, hogy Britney első 4, de talán első 5 albumán még a vígaszból odagondolt bónuszdalok is jobban szólnak mint ez. Ez valami elképesztően rossz és nem nem is létezik rá jobb szó, ami leírható Ezen még az albínó Nicki Minaj sem tud segíteni. Ennek a nőnek minden dala ugyanolyan. A klip pedig "facepalm" helyzetet kíván. 
Britney nem csak, hogy már nem tud táncolni, de olyan furán, darabosan, bötén, aerobic-szerűen mozog. (Szerintem a túlsúly az oka.) A kor és a szülés csak kifogás. Janet Jackson 40 évesen is elképesztően mozgott.

Szinte kivétel nélkül mindenben igazad adok, azonban azt meg kell kérdeznem, hogy milyen túlsúlyról beszélsz? 2:00-nál olyan lapos a hasa, hogy az sok nála jóval fiatalabb hölgynek irigylésre ad okot. Plusz, ha nem látnám is azt mondanám, hogy kizárt, hogy el legyen hízva, mikor heti három-négy többórás showt lenyom, és ha nem is táncol 100%-os beleéléssel, a vacsit tuti lemozogja.

Idézet (peaceandlove @ 2015.05.13. 21:38)
nem annyira rossz és ez a 80-as évek filling is azért benne van smileeee.gif britney haspólóját ezzel megtudom érteni,de akkor se kéne ezt erőltetni neki már smileeee.gif csak eléggé hozták a szőke bamba nők szerepét főleg britney...

Öhhm... Hahó, 33 éves, nem 72! Miért beszél mindenki úgy róla, mintha már valami ezeréves matróna lenne, akinek inkább kámzsában vagy minimum csuhában kéne a testét rejtegetnie? Jennifer Lopez mindenét kiteszi, közben meg már közelebb van az ötvenhez, mint a negyvenhez...! Az senkit sem zavar.
2015. május 13. 22:32 #52
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Borzalmas a szám és a klip is szörnyű.
2015. május 13. 23:06 #53
Jack99
Jack99
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=F5hGGYKOle0
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.02.
Hozzászólás: 606
Csatolások: 0
Azonosító: 201240
Offline offline
Jolvan mostmar tenyleg szakadok
2015. május 13. 23:16 #54
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Britney Spears Fun @ 2015.05.13. 21:12)
Az I'm A Slave 4 U és az Overprotected óta egész pontosan 14 év telt el, azóta szült 2 gyereket, volt egy térdsérülése 2004ben, és mostmár 33 éves, természetes hogy soha nem fog már úgy táncolni mint 20évesen, és ezt el kell fogadni. Amióta anya lett azóta nincs többé "régi Britney",de van új akit imádok <3  16 évnyi töretlen siker van a háta mögött, néhol nehézségekkel, amiket csodával határos módon leküzdött ami tényleg csoda volt, hiszen majdnem meghalt 2007-ben (viccen kívül, nem sok kellett hozzá) ennek ellenére talpra állt és továbbvitte mindazt, amit elkezdett, ami LEGENDÁVÁ tette őt. És akkor itt fikázzátok a táncát. Szerintem igenis profi, a Circus era óta nem táncolt még ilyen jól mint itt (illetve még a Work Bitch-ben). Nagyon bírom mikor ha nem táncol akkor "Mé nem táncol?" ha meg táncol akkor meg "hogy táncol már?" Úristen. -.-

Miért él bárki is abban a hitben, hogy két gyermek megszülése után még évekkel később is mások lesznek a fizikai adottságai egy nőnek? Tény, a kismamák a terhesség alatt felszednek x kilót, amit szülés után le is kell adnia, valamint a bőr néhány helyen megnyúlik, de elvileg annak vissza kéne ugrania, hiszen a bőr egy rugalmas dolog. Britney el van tunyulva és lusta, ennyi. A testén valóban látni az edzés eredményét, hiszen bombaformában van, de mégsem értem, hogy miért ilyen nehézkes a táncolás. Csak 33 éves, és nem 60. Valami lábsérülésre emlékszem valahogy 2005 környékéről, ugyanis elkezdték az Outrageous kisfilmjének forgatását, de Britney összetörte magát, így nem is fejezték be. Az való igaz, hogyha valakinek egyszer gond van a térdével, akkor onnantól kezdve élete végéig küszködhet vele. Én múltkor Madonnán néztem, hogy az egyik legújabb klipjében, a Ghosttownban milyen koreográfiát nyomott le. A szám is tátva maradt, és ő is szült, valamint közelebb van a nyugdíjas korhoz is. Egyébként én Britneyn nőttem fel, a kezdetektől még a mai napig is nyomon követem a karrierjét, szóval nem igazán kell nekem őt bemutatni. Kedves helyet foglal el a szívemben, de ez nem változtat azon, hogy amihez ő manapság a nevét adja, az sz*r. A terhesség meg a "kora" nem kifogás szerintem sem.
1 felhasználónak tetszik: idone
2015. május 14. 01:55 #55
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
na ez kérem az álszentség. Némely cikkekben nem tudtok másról írni, csak hogy fogadjuk el az embereket amilyenek. Itt meg jöttök azzal, hogy hogy néz ki Brit, hogy mer felvenni ilyen toppot, stb...
A számért most sem vagyok oda. Vacak. Klip elmegy. Voltak ettől jobb húzásai is Britneynek.
1 felhasználónak tetszik: Diala
2015. május 14. 11:52 #56
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.05.13. 23:16)
[...] Britney el van tunyulva és lusta, ennyi. [...]

Itt azért igencsak odatette magát.
2015. május 14. 16:13 #57
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
katasztrófális, ez borzalmas
2015. május 14. 16:22 #58
MozartBubu
MozartBubu
visszatérő vendég
 
Státusz"Ha az optimizmus fájna, én halott lennék!" :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 242914
Offline offline
A dal nagyon tetszik, de a klipp...Majd hozzászokom smileeee.gif
2015. május 14. 17:21 #59
Novaa
Novaa
visszatérő vendég
 
StátuszI've got too many calories for you to lick
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 293
Csatolások: 0
Azonosító: 229968
Offline offline
Huu mit ne mondjak.. Ez... Egy.... Katasztrofa... Maga a szam nem tetszik, de meg ra jon ez a klip.. ohmy.gif
2015. május 14. 17:47 #60
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.05.13. 23:16)
Miért él bárki is abban a hitben, hogy két gyermek megszülése után még évekkel később is mások lesznek a fizikai adottságai egy nőnek? Tény, a kismamák a terhesség alatt felszednek x kilót, amit szülés után le is kell adnia, valamint a bőr néhány helyen megnyúlik, de elvileg annak vissza kéne ugrania, hiszen a bőr egy rugalmas dolog. Britney el van tunyulva és lusta, ennyi. A testén valóban látni az edzés eredményét, hiszen bombaformában van, de mégsem értem, hogy miért ilyen nehézkes a táncolás. Csak 33 éves, és nem 60. Valami lábsérülésre emlékszem valahogy 2005 környékéről, ugyanis elkezdték az Outrageous kisfilmjének forgatását, de Britney összetörte magát, így nem is fejezték be. Az való igaz, hogyha valakinek egyszer gond van a térdével, akkor onnantól kezdve élete végéig küszködhet vele. Én múltkor Madonnán néztem, hogy az egyik legújabb klipjében, a Ghosttownban milyen koreográfiát nyomott le. A szám is tátva maradt, és ő is szült, valamint közelebb van a nyugdíjas korhoz is. Egyébként én Britneyn nőttem fel, a kezdetektől még a mai napig is nyomon követem a karrierjét, szóval nem igazán kell nekem őt bemutatni. Kedves helyet foglal el a szívemben, de ez nem változtat azon, hogy amihez ő manapság a nevét adja, az sz*r. A terhesség meg a "kora" nem kifogás szerintem sem.


Igen, biztos Britneyvel van a baj, az természetesen kizárt, hogy baromi szarok a koreográfusok:) ilyen "tippi ide tippi oda" szart nem is lehetne máshogy eltáncolni, de am... ehhez a dalhoz mit vársz? Itt hülyén nézne ki egy I'm A Slave 4 U-s hastánc vagy az az Overprotected-es birdge-es rész, amit még nézni is bonyolult. Ehhez a számhoz ez passzol, ennyi.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok