Starity

Sex Pistols

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 27. 01:45 #1
- törölt felhasználó -    
Ahoj' Barátaim! beer.gif
Nem kis erőfeszítést igényelt beletörődnöm, hogy ennek a megismételhetetlen zenekarnak még nem nyitottak külön topic-ot. Szó mi szó, szerintem adja magát a dolog, miszerint minimum legalább ilyen formában tisztelegjek/tisztelegjünk (ahogy tetszik) a 'Pistols tagjai előtt.
Mellesleg kíváncsi vagyok a szokásos, "Melyik a kedvenc dalod Tőlük?" kérdéskör mellett Sid Vicious, illetve Glen Matlock SP-hez való viszonyával, hatásával kapcsolatban a véleményetekre. Nektek Melyikük volt abszolút szimpatikusabb? smileeee.gif
Illetve milyen hatással volt Rátok a banda zenéje, szubkultúrája, amit képviselt?
1 felhasználónak tetszik: hirosi
2015. július 31. 22:52 #2
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Ez elkerült a figyelmemet, bocsánat!

Szinte mindenki ismeri a Sex Pistolst(szinte), aki meg punk körökben mozog azok kötelező etalon!
Rengetek punk zenét hallgatok, a Sexet is legalább 7-8 éve ismerem és szeretem.Az én kedvencem.

Sid Vicious a punk szíve és lelke.Szinte semmi zenei tudással ilyen karriert befutni, ez nem mindenkinek menne. biggrin.gif .Johnny Rotten az én személyes kedvencem, érdemes megnézi pár interjút róla.
2015. augusztus 01. 12:41 #3
paska
paska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 1
Azonosító: 241226
Offline offline
Imádom a zenéjüket, számomra megunhatatlan egy csomó slágerük és kevésbé ismert nótájuk. rohog.gif Bátran kijelenthetem, hogy a Pistols teljesen jogosan a punk műfaj legikonikusabb együttese! Szerintem egy életérzés minden, amit képviselnek és ennél nem is kell több! heart.gif http://img.over-blog-kiwi.com/0/93/85/50/20140510/ob_e20811_sid-vicious-sex-pistols-backstage.jpg
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!