Starity

Judas Priest

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 30. 02:28 #1
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Úgy vettem észre, hogy még nincs külön topic ennek a zseniális zenekarnak és gondoltam gyorsan pótolom ezt a malőrt.
Nos tehát jöhet: kedvenc dal, vélemény, mikor és hogyan (ismerted meg), videók, képek, szóval akármi ami velük kapcsolatos.
Egyébként még teljesen a Judas Priest hatása alatt vagyok mert nemrég értem haza a koncertjükről ami mellesleg FANTASZTIKUS volt. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: AxlWilliam
2015. július 30. 14:09 #2
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Nem hiszem hogy sok fan lenne erre fele, sajna :/
Azt hiszem úgy kb. 14 évesen ismertem meg őket haverom által.Az első szám amit hallomat tőlük az a Living After Midnight.
Az én kedvenc számom(és albumom ) tőlük a Painkiller.
1 felhasználónak tetszik: Metamorphosis
2015. július 31. 01:04 #3
- törölt felhasználó -    
ITT VAGYOK, ITT VAGYOK, ITT VAGYOK
először is köszönöm a témát, végre ők is kaptak laugh.gif hatalmas rajongójuk vagyok hosszú ideje, sajnálom is rendesen, hogy nem jutottam el a koncertjükre. sad.gif na majd legközelebb... biggrin.gif édesapám által ismertem meg őket óvodásként, kedvenc albumom pedig a Ram it Down és a Defenders of the Faith. favoritot a számok közül nem tudok megnevezni, mert mindegyiket imádom. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Metamorphosis
2016. január 31. 13:32 #4
- törölt felhasználó -    
Én pár éve akadtam rá apu kazettái közt, gyorsan meg is hallgattam, és a Ram It Down albumba azonnal beleszerettem. Rob hangja fantasztikus volt (most már sajnos kevésbé az, de ezt betudjuk a korának), és mindig is tetszett a sok-sok gitár, a nekem még szokatlan zenei megoldások. A Blood Red Skies pedig azóta a kedvencem tőlük, hogy először hallottam.
És egyébként Richie Faulkner-nek is jó helye van a bandában szerintem. laugh.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!