Starity

Týr

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 11. 18:36 #1
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Nagyon meglepődtem, hogy még nincs róluk topik, én nemrég kezdtem el őket komolyabban hallgatni és nagyon tetszik, jelenleg a kedvenc albumom a By the Light of the Northern Star, fantasztikus számok vannak rajta laugh.gif
Igazából a bátyám révén ismertem meg őket, aki több folkmetált hallgat, mint én (én meg most kezdek rászokni rolleyes.gif ), és amúgy nagyon bírom utálni a bátyám, de a zenei ízlését nem kifogásolhatom rohog.gif
Az az egyik legjobb benne, hogy énekelnek, úgy értem nem baj a hörgés, de jó néha énekhangot hallani és nagyon kedvelem Heri hangját smileeee.gif







1 felhasználónak tetszik: Wyrd
2015. augusztus 11. 23:22 #2
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Csodálod, hogy nincs topik? biggrin.gif Egyik tagnak sincs lapja, pedig megérdemelnék, na meg ilyen fura ízlésű emberke se akad sok, mint mi, akik hallgatjuk őket rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Pocok2001, TarjaNightwish
2015. augusztus 13. 19:44 #3
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2015.08.11. 23:22)
Csodálod, hogy nincs topik? biggrin.gif Egyik tagnak sincs lapja, pedig megérdemelnék, na meg ilyen fura ízlésű emberke se akad sok, mint mi, akik hallgatjuk őket rohog.gif

Én is azt néztem, hogy nincs lapjuk, lehet, hogy egyszer ráveszem magam és megcsinálom, de kérdés, hogy elfogadják-e dry.gif
Csak nehogy szegény kapja a véleményeket, hogy azt se tudom ki ez, 1-1-1, meg tudnék verni pár ilyen kommentelőt, nagyon zavarnak rolleyes.gif
Egyébként Falkenbachot hallgatsz? [hátha biggrin.gif]
2 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish, Wyrd
2015. augusztus 13. 20:29 #4
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (Pocok2001 @ 2015.08.13. 19:44)
Én is azt néztem, hogy nincs lapjuk, lehet, hogy egyszer ráveszem magam és megcsinálom, de kérdés, hogy elfogadják-e dry.gif 
Csak nehogy szegény kapja a véleményeket, hogy azt se tudom ki ez, 1-1-1, meg tudnék verni pár ilyen kommentelőt, nagyon zavarnak rolleyes.gif 
Egyébként Falkenbachot hallgatsz? [hátha biggrin.gif]

Ne is mondd, hú, de fel tudom cseszni magam rajtuk...
Háát, ami azt illeti, nem nagyon. Persze, ismerem, de nem különösebben szeretem.
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2015. augusztus 13. 20:57 #5
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2015.08.13. 20:29)
Ne is mondd, hú, de fel tudom cseszni magam rajtuk...
Háát, ami azt illeti, nem nagyon. Persze, ismerem, de nem különösebben szeretem.

Igazából nem kéne minden alkalommal ennyire gyűlölni az embereket, de a legutóbbiban is előre szóltam és vagy hatan utána kommentelték, hogy 'nem az ő stílusuk'... whothefuckcares -.-
Én még őt kezdtem ronggyáhallgatni, csak azért biggrin.gif

Most éppen Týrrel és Paddyvel vigasztalom magam, mert az emberek a metál miatt basztatnak, anyám és a bátyám meg a kpop miatt, és tudod, kimész az utcára, furán néznek rád, bemész egy boltba, felélénkül a biztonsági őr, majd hazamész és hallgatod, hogy a koreai srácok olyanok, mint a csecsemők, nem férfiasak és rosszak a számaik -.-" De nem kell hallgatniuk, még énekelni se szoktam, csak nem tudom, tiltja a vallásuk ninja.gif
Úgyhogy most megpróbálok berúgni vaníliáskarikával sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Wyrd
2015. augusztus 13. 21:15 #6
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (Pocok2001 @ 2015.08.13. 20:57)
Igazából nem kéne minden alkalommal ennyire gyűlölni az embereket, de a legutóbbiban is előre szóltam és vagy hatan utána kommentelték, hogy 'nem az ő stílusuk'... whothefuckcares -.-
Én még őt kezdtem ronggyáhallgatni, csak azért biggrin.gif 
Most éppen Týrrel és Paddyvel vigasztalom magam, mert az emberek a metál miatt basztatnak, anyám és a bátyám meg a kpop miatt, és tudod, kimész az utcára, furán néznek rád, bemész egy boltba, felélénkül a biztonsági őr, majd hazamész és hallgatod, hogy a koreai srácok olyanok, mint a csecsemők, nem férfiasak és rosszak a számaik -.-" De nem kell hallgatniuk, még énekelni se szoktam, csak nem tudom, tiltja a vallásuk ninja.gif 
Úgyhogy most megpróbálok berúgni vaníliáskarikával sad.gif

Szerintem mindenkit nyírjunk ki a gcibe és minden sokkal egyszerűbb lesz smileeee.gif
Felesleges egyáltalán rájuk hederíteni. Úgyse fogják megérteni, és ha igazán szereted azt, amit hallgatsz, úgyis kárpótol a bszogatásukért. A Tyr meg amúgyis nagyon epic biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2015. augusztus 14. 12:00 #7
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2015.08.13. 21:15)
Szerintem mindenkit nyírjunk ki a gcibe és minden sokkal egyszerűbb lesz smileeee.gif
Felesleges egyáltalán rájuk hederíteni. Úgyse fogják megérteni, és ha igazán szereted azt, amit hallgatsz, úgyis kárpótol a bszogatásukért. A Tyr meg amúgyis nagyon epic biggrin.gif

Igen, már nekem is megfordult a fejemben rohog.gif
A folk metál max hangerőn pedig mindenre vigasz. Ilyenkor nagyon bírom, hogy nincs itthon senki w00t.gif Társaságban együtt üvölteni és vinnyogni metálistenekkel ugyanis egy kicsit ciki, de ezek hozzátartoznak a hallgatás élményéhez rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Wyrd
2015. augusztus 14. 15:19 #8
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Én kb. három éve hallgatom őket,sőt már cikket is írtam rúluk itt,csak időhúzás miatt végül törlésre került(ezéert valakinek csak gratulálni tudok).A hülye kommentelőktől pedig már én is frászt kapok,ezért is fejtem ki most már gorombábban azt, hogy álljanak le,de úgylátszik, hogy ez őket cseppet sem érdekli,de mind egy.Amúgy lapot már én is akratam nekik csinálni és el is kezdem,csak éppenséggel nem talűltam a Feröer izé-bizét a nemzetiségnél biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Pocok2001, Wyrd
2015. augusztus 14. 17:41 #9
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (TarjaNightwish @ 2015.08.14. 15:19)
Én kb. három éve hallgatom őket,sőt már cikket is írtam rúluk itt,csak időhúzás miatt végül törlésre került(ezéert valakinek csak gratulálni tudok).A hülye kommentelőktől pedig már én is frászt kapok,ezért is fejtem ki most már gorombábban azt, hogy álljanak le,de úgylátszik, hogy ez őket cseppet sem érdekli,de mind egy.Amúgy lapot már én is akratam nekik csinálni és el is kezdem,csak éppenséggel nem talűltam a Feröer izé-bizét a nemzetiségnél biggrin.gif

elméletben dánoknak is berakhattad volna őket, a szigetek hozzájuk tartoznak smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Pocok2001, TarjaNightwish
2015. augusztus 14. 18:25 #10
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2015.08.14. 17:41)
elméletben dánoknak is berakhattad volna őket, a szigetek hozzájuk tartoznak smileeee.gif

Hehh köfi majd legközelebb így lesz,azaz ma vagy holnap biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Wyrd
2015. augusztus 30. 17:37 #11
Dmon
Dmon
új tag
 
StátuszIn the city of fallen angels, Where the ocean meets the sand....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.21.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 241617
Offline offline
A kedvenc skandináv együttesem, az első dal amit hallottam tőlük, a Hold the heathen hammer high volt.....ès azóta is hallgatom őket, mert lenyűgöző hangszínben játszanak, az meg csak plusz, hogy nèhány számukban, vagy szám elejèn acapellát nyomnak......
Imádom őket!!! thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Wyrd, TarjaNightwish
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!