Starity

Paddy and the Rats

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 19. 18:44 #1
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
A Tribeon és az X-Japanen nem lepődtem meg, a Tyren csodálkoztam, na de hogy a Paddynek sincs topikja blink.gif Vagy csak én nem vettem észre? think.gif
Mindenesetre nekem az egyik kedvenc együttesem (a kettő közül, szóval tényleg elég hardcore fan vagyok biggrin.gif), imádom a zenéjüket, a stílusukat és a szövegeket és hogy ennyire jófejek...
Koncertek, amiken voltam: 3, mindhárom akkora élmény volt drool.gif
Kedvenc albumaim és számaim róluk: a Rats on Board elsősorban, aközül is az utolsó négy szám (Clock Strikes Midnight, William, Drunken Sailor, Bully in the Alley) és a Poor Ol' Jimmy Biscuit
Második a Tales from the Docks, kedvencek a Red River Prince (jajj hegedűszólam *-*), a Let's go Johnny! és a Drunken Tuesday.
Harmadik tehát a Hymns for Bastards a Three Little Thieves-ével, a Place for Hell-jével és az Immigrant's Sons-ával
És ki tudja hogyan változik majd ez, ha szeptember hetedikén végre megjelenik a Lonely Hearts' Boulevard, az új album, és ugyan engem sem a That's my Nature, sem a Without You (az meg pláne nem) nem győzött meg [csak koncerteken], a legújabb (My Sharona) halálkirály, jelenlegi kedvenc számom *-* w00t.gif
Már nem annyira kocsma és nem annyira ír, de hangulat az van és az albumborító is magárt beszél biggrin.gif Senki nem gondolná, hogy a a magányos szívek azért magányosak, mert a többi szerv már nem tartozik hozzájuk.. rolleyes.gif
Szeptember 7... hihetetlen, de szinte várom a szeptembert biggrin.gif Jól időzítenek laugh.gif

2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Wyrd
2015. augusztus 22. 19:02 #2
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Tegnap voltam épp koncerten, baromi jó volt, mondjuk Paddy-n azért látszott, hogy elég fáradt, de akkor is odabsztak laugh.gif Bernie meg pörgött, mint állat, folyamatosan hülyült, első reakcióm: mekkora ribi ez a srác rohog.gif Oh, meg az egyik dob bőre beszakadt, és a végén, mint valami dedikált frizbit, Seamus behajította a tömegbe biggrin.gif
Na, egyébként kedvenc albumom a Tales From The Docks.. úú, onnan a Bastards Back Home, meg a Celebrate, úú meg a Captain's Dead, meg a Ghost, a Hymns of Bastards-ot annyira nem bírom, bár a Washerwoman arról is örök favorit, oh, ja, meg a Rats On Board is elég jó cool.gif Arról egyértelműen a Pub n' Roll.. meg a Drunken Sailor... meg a Sailor Sally.. meg a Hurry Home.. meg a Leprechaun.. na ennyit az egyértelműről rohog.gif Az új album nem annyira bejövős, nem rossz, különösebben jó se, de ha lenne rajta egy Ghost-hoz hasonló nóta, meg tudnék érte halni laugh.gif
ja, a tegnapi setlist smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Pocok2001
2015. augusztus 25. 20:29 #3
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Wohhooww!

1 felhasználónak tetszik: Wyrd
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok