Dalpremier: Selena Gomez – Same Old Love
2015. szeptember 10. 18:33
#41
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
Jobbra számítottam...
2015. szeptember 10. 18:33
#42
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
Viszont a kép nagyon ütős.
2015. szeptember 10. 18:45
#44
|
|
AngieLively |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.04. Hozzászólás: 905 Csatolások: 22 Azonosító: 166586 offline
|
Kicsit túl sokszor van a refrén, unalmas lesz tőle.
2015. szeptember 10. 19:13
#45
|
|
Zimaqueenvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.17. Hozzászólás: 131 Csatolások: 0 Azonosító: 227800 offline
|
Nem mondom, hogy meggyőzött (nekem is jobban tetszik eddig a Good For You), de a hangulata miatt kiválóan illik az új album zen-stílusába. A kép és az albumborító pedig nagyon, nagyon jók! Ízlésesek és van bennük valami, ami megfogott. Zseniális.
2015. szeptember 10. 19:15
#47
|
|
AngelKúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.02.22. Hozzászólás: 20 Csatolások: 0 Azonosító: 240665 offline
|
Valahol olvastam, hogy a refrénnél Charli XCX vokálozot és ez megmagyarázza, hogy miért hittem azt a bizonyos részeknél, hogy ő énekel. Amúgy a szám tetszik, de csak sokadik meghallgatásra.
2015. szeptember 10. 19:16
#48
|
|
csak_egy_lányúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.08. Hozzászólás: 33 Csatolások: 0 Azonosító: 246151 offline
|
Jobban tetszik, mint a Good for you, de ez is ugyanúgy egyhangú
2015. szeptember 10. 19:20
#49
|
|
Lili0120If I can take it, I can make it |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.23. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 0 Azonosító: 169896 offline
|
Idézet (virgi09 @ 2015.09.10. 18:11)
Régebben sokkal jobb számai voltak.Egyre rosszabb,monotonabb lesz a zenéje.Ebben a számba is szinte nincs dallam.
Egyet értek
2015. szeptember 10. 19:25
#50
|
|
AnnaZriinyiunderworld shooter♦ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.19. Hozzászólás: 1951 Csatolások: 16 Azonosító: 239228 offline
|
Nekem tetszik
2015. szeptember 10. 19:29
#51
|
|
laaura_loveTe voltál a béke az örök háborúban! |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.07. Hozzászólás: 2036 Csatolások: 0 Azonosító: 227220 offline
|
Nagyon jó!! *--*
2015. szeptember 10. 20:05
#52
|
|
Vikicica05új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.20. Hozzászólás: 56 Csatolások: 0 Azonosító: 245095 offline
|
Tetszik, jó lett!!!
2015. szeptember 10. 20:22
#54
|
|
Fresh89 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.13. Hozzászólás: 593 Csatolások: 33 Azonosító: 171138 offline
|
A Good For You elso meghallgatasa utan ertetlenkedve mondogattam magamban, hogy "basszus, erre vartam annyit?", aztan nagyon megszerettem. Az elso benyomasok ennel a dalnal is hasonloak, szoval akar ezert is odaig leszek a 6. hallgatasnal
2015. szeptember 10. 21:21
#57
|
|
OneDirectionlover1D |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.11.10. Hozzászólás: 941 Csatolások: 0 Azonosító: 235813 offline
|
nekem nagyon tetszik
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline
0 felhasználónak tetszik:



