Starity

Into the West (2005)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. szeptember 19. 09:55 #1
Forsaken
Forsaken
Szakadt Kolbász
 
StátuszA Rammstein koncert iszonyatosan jóóóóóóó volt!!!!!!!!!! \oo/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.19.
Hozzászólás: 1100
Csatolások: 5631
Azonosító: 27506
Offline offline
Balthazar Getty, Christian Kane, Zahn McClarnon, Matthew Settle, Michael Spears, Josh Brolin, Tyler Christopher, Simon R. Baker

Remélem jó az összeállítás... laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2007. szeptember 20. 19:07 #2
Bhelga
Bhelga
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.21.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 430
Azonosító: 32807
Offline offline
Idézet(Forsaken @ 2007. September 19. - 09:55)
Balthazar Getty, Christian Kane, Zahn McClarnon, Matthew Settle, Michael Spears, Josh Brolin, Tyler Christopher, Simon R. Baker

Remélem jó az összeállítás...  laugh.gif



Tökéletes!! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Imádom az Into the Westet!!!!!!!
2011. május 11. 16:23 #3
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
beer.gif beer.gif
2012. június 01. 22:32 #4
- törölt felhasználó -    
hűűűűűű azt a mindenit hááá ez egy fantasztikus sorozat! meghajolo.gif az első részt néztem eddig meg.
sajnálom de én nem Disney channelen vagy Vámpírnaplókon vagy a Harry Potteren nőttem fel hanem indiános regényeken és csehszlovák és NSZK westerneken. meghajolo.gif szóval én úgy megörülök amikor találok egy westernt vagy egy indiános filmet 2000 után. meghajolo.gif
jó rendben le rágott csont és ez a sorozat is nagyon szájbarágós és ugye minden indián békeszerető sztereotípia itt is érvényben van... de lexarom engem az első perctől kezdve elvarázsolt libabőrös voltam minden egyes nagy totál jelenetnél és fantasztuksan bemutatja az indián kultúrát! rengeteg ismerős arcot lehet látni benne főleg azok között akik az indiánokat alakítják. az remélem nem igaz hogy Hollywood első számú indián színésze Wes Studi nem szerepel ebben az eposzban az imdb-én nem láttam feltüntetve a nevét remélem csak véletlen!szóval azt nem tudnám megbocsátani...
a kedvenc szereplőm Áldott bölény fantasztikus az a srác abban a szerepben.
és a zenéje az pedig hháááá az eszméletlen! meghajolo.gif meghajolo.gif
a soundtrackre már gőz erővel vadászok! thumbsup.gif
2012. június 01. 22:36 #5
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2012. június 02. 19:33 #6
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.01. 22:32)
hűűűűűű azt a mindenit hááá ez egy fantasztikus sorozat! meghajolo.gif az első részt néztem eddig meg.
sajnálom de én nem Disney channelen vagy Vámpírnaplókon vagy a Harry Potteren  nőttem fel hanem  indiános regényeken és csehszlovák és NSZK westerneken. meghajolo.gif szóval én úgy megörülök amikor találok egy westernt vagy egy indiános filmet 2000 után. meghajolo.gif 
jó rendben le rágott csont  és ez a sorozat is nagyon szájbarágós és ugye minden indián békeszerető sztereotípia itt is érvényben van... de lexarom engem az első perctől kezdve elvarázsolt libabőrös voltam minden egyes nagy totál jelenetnél és fantasztuksan bemutatja az indián kultúrát! rengeteg ismerős arcot lehet látni benne főleg azok között akik az indiánokat alakítják. az remélem nem igaz hogy Hollywood első számú indián színésze Wes Studi nem szerepel ebben az eposzban az imdb-én nem láttam feltüntetve a nevét remélem csak véletlen!szóval azt nem tudnám megbocsátani...
a kedvenc szereplőm Áldott bölény fantasztikus az a srác abban a szerepben.


Gondolom a fenti párosítás inkább NDK és Jugoszláv akart lenni tongue.gif (már amennyiben Gojko Miticre és az utánozhatatlan vadkeleti filmekre gondoltál(azért arra kíváncsi lennék, hogy hányan tudják, melyik két ország is lett megemlítve rolleyes.gif )). Mondjuk én az első résznél megakadtam, de ha lesz időm befejezem (ezt is, a sok más mellett), de az igaz, hogy nagyon hangulatos lett. Mondjuk nálam az elsődleges húzónév Alan Tudyk volt, de ő gyorsan el is lovagolt a sorozatból laugh.gif Ha pedig indiánok, akkor talán a Commanche Moon-al is tehetsz egy próbát, szintén mini sorozat (3 résszel) és a sorozatok világában járatosoknak elég sok ismert név is akad benne (vagy említhetném a tavalyi sorozatfelhozatalból a Hell on wheelst is, ami western, vagy egészen a közelmúltból a Hatfields and McCoyst is, ami brutális nézettséggel futott, de az imdb-n eléggé alacsony pontszámmal fut).
2012. június 02. 20:01 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (otyg @ 2012.06.02. 19:33)
Gondolom a fenti párosítás inkább NDK és Jugoszláv akart lenni  tongue.gif (már amennyiben Gojko Miticre és az utánozhatatlan vadkeleti filmekre gondoltál(azért arra kíváncsi lennék, hogy hányan tudják, melyik két ország is lett megemlítve  rolleyes.gif )). Mondjuk én az első résznél megakadtam, de ha lesz időm befejezem (ezt is, a sok más mellett), de az igaz, hogy nagyon hangulatos lett. Mondjuk nálam az elsődleges húzónév Alan Tudyk volt, de ő gyorsan el is lovagolt a sorozatból  laugh.gif Ha pedig indiánok, akkor talán a Commanche Moon-al is tehetsz egy próbát, szintén mini sorozat (3 résszel) és a sorozatok világában járatosoknak elég sok ismert név is akad benne (vagy említhetném a tavalyi sorozatfelhozatalból a Hell on wheelst is, ami western, vagy egészen a közelmúltból a Hatfields and McCoyst is, ami brutális nézettséggel futott, de az imdb-n eléggé alacsony pontszámmal fut).


igen NDK-t és Jugokat akartam írni!de azt hiszem többet már nem is fogok írni a fórumra! biggrin.gif ez volt az utolsó bakim! biggrin.gif
jahhh a Komancsok holdja és a Hell on wheels várja már türelmetlenül hónapok óta hogy megnézzem itt figyelnek.
a Kevin Costner-es mini sorozathoz még nem találtam feliratot de ami késik nem múlik! smileeee.gif
2012. június 05. 22:06 #8
- törölt felhasználó -    
"Thunder Heart Woman"
meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2012. június 05. 22:12 #9
- törölt felhasználó -    
amúgy ebben a sorozatban a "mentalista" Simon Baker nem játszik szóval valaki vegye már ki a hülye önelégült fejét ebből a topicból szóval onnan alulról!kösz! rolleyes.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok