Starity

10 dolog, amiért örülünk, hogy véget ért a nyár

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 05. 19:28 #41
- törölt felhasználó -    
Nekem a második kedvenc évszakom az ősz, valóban nagyon vártam már, hogy végre elérkezzen. Számomra az első tény egyébként már nem igaz, nyáron sokkal többet aludtam, a hatalmas forróság ellenére is. A 11. tény pedig viszont nagyon igaz, bár hozzátenném így magamnak a Once Upon A Time-ot is. Az 5., a 6., a 7., és a 10. tényt pedig én is nagyon vártam már. smileeee.gif
2015. október 05. 19:33 #42
- törölt felhasználó -    
madame:a nevem natipinke nem pinkie már nem azért,hogy kötekedjek:)
1.Te biztosan nagyszerű szülő leszel(vagy esetleg már vagy),és befogod szabályozni gyermeked életét,vigyázni fogsz arra,hogy megfelelő időt aludjon,de nem mindenkinek van ilyen gondoskodó anyukája
2.Nem tudom te mikor jártál iskolába,de mára bevezették a kötelező 5 testnevelés órát egy héten,aki sportol,annak csak heti 3,de ez ált.iskolában és minden középiskolában is így van.Nekem a héten 5 testnevelés órám van ebből csak egy 7.óra,a többi mind elé esik,sőt van,hogy az 1.órám is az.És hogy ezt is tetézzem van mikor 2 órám van egy napon.
3.Nyilván te sokkal szabadabb szellemű iskolába jársz/jártál,mint én,pedig én sem egy katolikus iskolába járok.Nyilván nálunk is megengedett a szempillaspirál,vagy a szájfény,de a rúzst,a hajfestést,és a durvább körömfestést nem igazán díjazzák.
4.Igazad van
5.Igazad van
6.Nyilván vannak ilyenek is,de én az elnyomó többségről beszéltem,meg az oldal olvasóira nézve,ugyanis ez inkább tinédzser oldal,és mivel egy korosztályba tartozom velük,általánosságban ezt feltételeztem.Persze lehet,hogy igazad van és a legtöbb pl.15 éves hétvégente a Mecsekbe túrázik.
7.Bizony,kevés a művészlélek,és a spirituális lélekkel megáldott ember.
8.Mint már említettem neked tökéletes gyermekkorod lehetett/van.
9.Én sem díjazom,hogy ez így megy manapság,de igenis ez megy,szóval megint csak ismételni tudom magam ; az idő szalad,a generációk megromlanak,és ha ez mind így is van,akkor is megtörténik.Semmi értelme nem elfogadni ezt.A legtöbb fiatal már ilyen.Ne küzdjünk ellene.Persze mindig vannak kivételek.Örülnék,ha mindenki ilyen jól betudná osztani az idejét.Talán írnod kéne róla cikket,a megfelelő időbeosztásról.
10.Hát rendben,ez is igaz.
Bevallom örülök,hogy ilyen érett vagy és van arra időd,a pontos időbeosztásodban,hogy bírálj engem vagy azt a korosztályt,amelybe már nem élsz(mint mondtad) ezáltal nem érezheted igazán át sem.De lehet én tévedek,és csak a karikatúrámba vetett hitem miatt mondom ezeket.smileeee.gif Nos szép estét,és élvezd az őszt!smileeee.gif
2015. október 05. 19:42 #43
OneDirectionlover1D
OneDirectionlover1D
 
Státusz„Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz.” – Harry Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.10.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 235813
Offline offline
mondják itt hogy milyen szép színek jellemzik az őszt én ha kinézek az ablakomon nem látok semmi szépek
2015. október 05. 19:46 #44
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Hát őszintén?Én nem örülök,hogy vége van a nyárnak a nyár az nyár,semmi sem helyettesítheti,attól,hogy jön egy csomó jó dolog,és visszatérnek a sorozatok attól még nem jó a sulikezdés miatt.Meg hát a tanulás miatt ennek a felét sem tudom én pl. megvalósítani.De persze ettől függetlenül szeretem az őszt mint hónapot.A teák,sorozatozós hétvégék(amik ritkán vannak).Meg az eső,levelek,és maga a hangulata az ősznek.De ezen kívül semmi más miatt nem vártam.A nyárt szerintem mindenki visszasírja aki nem na hát az érdekes egy ember lehet..De amúgy a cikk nagyon igényes és jó lett.
2015. október 05. 19:49 #45
PeaceLoveEmpathy
PeaceLoveEmpathy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.21.
Hozzászólás: 656
Csatolások: 0
Azonosító: 226425
Offline offline
én maximálisan nyár párti vagyok viszont ezzel a listával 100%ban egyetértek biggrin.gif jó cikk lett smileeee.gif
2015. október 05. 19:54 #46
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Én ősszel mégjobban hízok, a garbó nem előnyös, minden évszakban feketét hordok és 20 fokba már télikabátba ülök a szobámba a takaró alatt. Szeretem az őszt, de csak a takaró alól. A nyár nagyon hiányzik, a semmittevés, az éjszakába nyúló csavargások, a fürdések és a bulik, ajj. sad.gif
Amúgy én minden évszakban kiválóan alszom.
2015. október 05. 19:58 #47
- törölt felhasználó -    
Én a legtöbb dologgal nem értek egyet. Minek készít csicsás sminket valaki, ha úgyis elkenődik? o.O" Amúgy, ami nincs, az nem tud tönkre menni. biggrin.gif Én ezért nem is sminkelem magam. Amúgy, az őszt én azért szeretem, mert névnapom és születésnapom is akkor van, meg hát a Halloween-nek olyan jó hangulata van. Na meg ősz után tél, azaz Karácsony. Bááár, nekem utóbbi években ilyenkor már karácsonyi feelingem van, de oké... xD
De a nyár akkor is hiányozni fog, túl rövid volt.
2015. október 05. 19:59 #48
sárababa0904
sárababa0904
Reggäetón Łento
 
StátuszEgy igazi lány nem tökéletes. Egy tökéletes lány pedig nem igazi. -Harry Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 1588
Csatolások: 96
Azonosító: 243644
Offline offline
Jó cikk lett, de én még mindig a telet szeretem a legjobban...
2015. október 05. 20:03 #49
- törölt felhasználó -    
Nagyon szuper cikk lett, és milyen igaz! laugh.gif De ettől még nem szerettem meg az őszt, sőt pár rossz dolog is van benne...
2015. október 05. 20:18 #50
Sophie Clark
Sophie Clark
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.19.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 249817
Offline offline
Az első háromra rácáfolnék. Aludni alig lehet mert éjfélig tanulsz majd reggel fél hatkor kelsz. Az esős idő meg tönkrevágja ahajadat a sminkeddel együtt. Viszont ennek ellenére imádom az őszt, na meg a kötött pulcsikat
2015. október 05. 20:19 #51
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett. Nagyon szeretem az ősznek a hangulatát, de mint azt többen is írták, az iskola miatt sajnos nem lehet igazán kiélvezni, én legalábbis így vagyok vele. Pont ilyenkor lehet tényleg a legjobbakat aludni, de amikor hajnalban felpattan az ébresztőre a szemem és ki kell mennem a jeges szélbe, az nem valami kellemes. laugh.gif
2015. október 05. 20:22 #52
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett!! Amúgy Sophie Clark igazad van biggrin.gif Ja én meg a sálakat imádom smileeee.gif
2015. október 05. 20:23 #53
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1168
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Nagyon jó cikk lett! Gratulálok! meghajolo.gif
2015. október 05. 20:32 #54
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett smileeee.gif
2015. október 05. 20:36 #55
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Én az ünnepeknek örülök, imádom a Halloweent és a karácsonyt. biggrin.gif
2015. október 05. 20:46 #56
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
az első három azért... aludni nem lehet, mert 10kor fekszem, hatkor kelek, a smink meg a frizura pff hát soha ne legyen nagyobb bajom az életben...
és ami azt illeti az aradi vértanúk emléknapja nem a vidám ünneplés kategória... dry.gif
2015. október 05. 20:53 #57
emesemesi15
emesemesi15
új tag
 
Státuszi was born to be awesome, not perfect
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 79
Csatolások: 2
Azonosító: 250084
Offline offline
Jó cikk lett, smileeee.gif én szeretem az őszt, bár aludni maximum az őszi szünetben lehet. :/
2015. október 05. 20:59 #58
RescueGirl11
RescueGirl11
visszatérő vendég
 
StátuszIf one Day the Speed kills me, do not cry because i was smiling - Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.13.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 3
Azonosító: 238983
Offline offline
Jó cikk lett,érdekes ! smileeee.gif
2015. október 05. 21:10 #59
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Ennek a cikknek kb. mindegyik pontjába lenne hol belekötni.
2015. október 05. 21:25 #60
Abi100
Abi100
visszatérő vendég
 
Státusz"A múlt elmúlt, még akkor is, ha meghatározza a jelent és a jövőt" - S.KING
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.11.
Hozzászólás: 356
Csatolások: 2
Azonosító: 241338
Offline offline
Ezzel lenne nehany ellenvetesem: 1 . Nem tudjuk magunkat kialudni mert reggel koran kell kellni mivel valaki megy suliba es vannak olyanok akik dolgoznak. .... Bocs de eleg ratyi cikk
2. Igaz nem izzadjuk szet a frizurankat de annyi para van igy oktoberben h meg jobban tonkre megy a vasalt haj.
4. Ez nem indok , kinek mi tetszik
6. Ma az h idealis homerseklet? Jaa persze....foleg amikor szetfagysz az esotol vagy a reggeli minuszoktol ...ha mastol nem akkor a villamoson a klimatol (ami meg most is megy)
7. Nem ertem h miert kene varni az aradi vertanuk emleknapjat vagy a mindenszenteket....nem unneplunk inkabb csak lehangol
8-9. Az elobb az irtatok h legyunk egeszsegesebb es ne lustalkodjuk aztan meg is cafoltatok magatokat azzal h pihenjunk
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!