Fun topik
2005. október 21. 18:39
#82
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(White Bull @ 2004, October 23. - 22:58)
Szolnok Rulez!!! Bár állítólag az egy főre jutó kocsmák arányában Törökszentmiklós a nyerő, de az sincs messze tőlünk...
Jellemző egyébként, eddig ez a topic se tűnt fel...
Íme néhány kedvencem (ilyen gyorsan se csatoltam még 8 képet
2005. október 21. 18:48
#83
|
|
KáZéHDTV Specialist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.25. Hozzászólás: 1753 Csatolások: 674 Azonosító: 635 offline
|
Idézet(ViC @ 2005, October 21. - 17:31)
Egés jót írnak erről a játékosról
http://www.mpeg4-players.info/index.php?pa...ayer.php&id=163
hol ennyi?
http://www.mpeg4-players.info/index.php?pa...ayer.php&id=163
hol ennyi?
Én ezt nem a tudás/ár arány miatt scanneltem be, hanem ahogy reklámozzák...piros karika fenn
2005. október 21. 19:22
#84
|
|
FlowM@NTechnical Expert |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 564 Csatolások: 72 Azonosító: 2 offline
|
Idézet(ml123 @ 2005, October 21. - 18:39)
Szolnok Rulez!!! Bár állítólag az egy főre jutó kocsmák arányában Törökszentmiklós a nyerő, de az sincs messze tőlünk...
Jellemző egyébként, eddig ez a topic se tűnt fel...
Íme néhány kedvencem (ilyen gyorsan se csatoltam még 8 képet
): 
Jellemző egyébként, eddig ez a topic se tűnt fel...
Íme néhány kedvencem (ilyen gyorsan se csatoltam még 8 képet
Ez a cípős nagyon király.
2005. október 21. 19:31
#85
Idézet(ViC @ 2005, October 21. - 18:31)
Egés jót írnak erről a játékosról
http://www.mpeg4-players.info/index.php?pa...ayer.php&id=163
hol ennyi?
http://www.mpeg4-players.info/index.php?pa...ayer.php&id=163
hol ennyi?
Euronics. Télleg nem rossz ennyiért.
2005. október 21. 22:01
#86
|
|
frenetiq |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.14. Hozzászólás: 928 Csatolások: 81 Azonosító: 286 offline
|
Találtam pár linket, érdemes őket megsasolni:
Beat boxer gyerek /3,4 MB wmv/
12 éves dobos /18,2 MB wmv/
Krézi kínai "dobos" /3,7 MB wmv/
Teljesen kiütötte magát
/1,2 MB wmv/
Autopsy room /1,2 MB wmv/
Ez meg a non-plus ultra
Beat boxer gyerek /3,4 MB wmv/
12 éves dobos /18,2 MB wmv/
Krézi kínai "dobos" /3,7 MB wmv/
Teljesen kiütötte magát
Autopsy room /1,2 MB wmv/
Ez meg a non-plus ultra
2005. október 22. 08:12
#87
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(FlowM@N @ 2005, October 21. - 19:22)
Ez a cípős nagyon király.
1ébként egyszer már voltam ám Szolnokon, valami Western Söröző izéig jutottam el. 
Múlt szombaton én is ott fejeztem be az éjszakát, csak nem emlékszem mikor meg hogyan...
2005. október 22. 18:54
#88
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
http://www.stonebridge.hu/pilu/szana.html
Idézet
Szanaszét Szolizott Szingli
Nyirkos lett a cicim a pusáp alatt,
Mer az ofiszban a mítingen nem éri a nap,
Pedig aszondják, a szilikonnak jót tesz az uvé,
Mint hó végén a számlámnak az aputól jött lóvé.
A nonfigi a derekamon marha jól mutat,
Tolatáskor jelzi, az agyamhoz az utat,
Bár szolcsiban a csajok szerint egész jó a mellem,
De nem nyerhetnék vele még a légzsákom ellen.
Kígyóbór csizmám, kicsit több volt mint hetven,
Külsőm, mint egy statisztáé, a LeniKrevic klipben.
Mango szatyor, telcsi, szájfény felken,
Fontos az összhang, a trendem rendben.
Ref.:
Szanaszét szolizott szingli,
Szanaszét szolizott szingli,
Karrierem építése nem egyszerű feladat,
Gyakran kell térdelnem, az íróasztalok alatt.
A píáros szakma, nem könnyű kenyér,
A háton fekvő egértől, kérges lesz a tenyér.
De hagyjuk is munkát, mert sietek éppen,
Talizunk a csajokkal a Liszt Ferenc Téren.
Indul a péntek esti "Szex és Nyújork" paródia túra.
Ez a nagyvárosi, kozmo, trendi kultúra,
Egy negyvenes ügyvéd, álmaim lovagja,
Bájos az a poci, ha fakormányra rakja,
Nem minden a külső, tartja a mondás,
Dzsípiesz és klíma nélkül, hiába vagy Hondás.
Ref.:
Ha eltűnnek a pasik, az ágyjelenet után,
Hogy miért történik veled, te csak csodálkozol bután,
Főzni azt nem tudsz, és nem akarsz gyereket,
Egy liter tejért, mi meg nem tartunk tehenet,
Húspiaci értéked, ahogy konvergál a nullához,
Sorsod, mint a folyó, amelyik hullát hoz,
Macskát tartasz gyerek helyett, gügyögsz majd a kutyádhoz.
A vénlányok klubja, lassan téged is elátkoz.
Nem az élet ver, hanem Te szívatod magad,
Kicsit sokat néztél tévét, és ez átmosta az agyad,
Bármit is mond anyukád, és tömi fejed a média,
Az út, amit jársz, az nem vezet sehova.
Családod az nem lesz, bár lóvé mint a pejva.
De a temetőben tudod, nincsen menedzser fejfa,
Az önmegvalósítás, meg a karrier a fő cél,
Te döntöttél cicám, eszed, amit főztél.
Nyirkos lett a cicim a pusáp alatt,
Mer az ofiszban a mítingen nem éri a nap,
Pedig aszondják, a szilikonnak jót tesz az uvé,
Mint hó végén a számlámnak az aputól jött lóvé.
A nonfigi a derekamon marha jól mutat,
Tolatáskor jelzi, az agyamhoz az utat,
Bár szolcsiban a csajok szerint egész jó a mellem,
De nem nyerhetnék vele még a légzsákom ellen.
Kígyóbór csizmám, kicsit több volt mint hetven,
Külsőm, mint egy statisztáé, a LeniKrevic klipben.
Mango szatyor, telcsi, szájfény felken,
Fontos az összhang, a trendem rendben.
Ref.:
Szanaszét szolizott szingli,
Szanaszét szolizott szingli,
Karrierem építése nem egyszerű feladat,
Gyakran kell térdelnem, az íróasztalok alatt.
A píáros szakma, nem könnyű kenyér,
A háton fekvő egértől, kérges lesz a tenyér.
De hagyjuk is munkát, mert sietek éppen,
Talizunk a csajokkal a Liszt Ferenc Téren.
Indul a péntek esti "Szex és Nyújork" paródia túra.
Ez a nagyvárosi, kozmo, trendi kultúra,
Egy negyvenes ügyvéd, álmaim lovagja,
Bájos az a poci, ha fakormányra rakja,
Nem minden a külső, tartja a mondás,
Dzsípiesz és klíma nélkül, hiába vagy Hondás.
Ref.:
Ha eltűnnek a pasik, az ágyjelenet után,
Hogy miért történik veled, te csak csodálkozol bután,
Főzni azt nem tudsz, és nem akarsz gyereket,
Egy liter tejért, mi meg nem tartunk tehenet,
Húspiaci értéked, ahogy konvergál a nullához,
Sorsod, mint a folyó, amelyik hullát hoz,
Macskát tartasz gyerek helyett, gügyögsz majd a kutyádhoz.
A vénlányok klubja, lassan téged is elátkoz.
Nem az élet ver, hanem Te szívatod magad,
Kicsit sokat néztél tévét, és ez átmosta az agyad,
Bármit is mond anyukád, és tömi fejed a média,
Az út, amit jársz, az nem vezet sehova.
Családod az nem lesz, bár lóvé mint a pejva.
De a temetőben tudod, nincsen menedzser fejfa,
Az önmegvalósítás, meg a karrier a fő cél,
Te döntöttél cicám, eszed, amit főztél.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


