Starity

Jared Leto pert indított a TMZ ellen a kiszivárogtatott videó miatt, melyen Taylor Swiftet becsérli

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. december 10. 09:32 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Személyiségi jogai megsértése miatt pereli a hírportált a 30 Seconds To Mars frontembere.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. december 10. 11:23 #2
- törölt felhasználó -    
ha már egyszer napfényt láttak a felvételek nem mindegy, hogy ki mit gondol róla? világosabb a napnál, hogy mire célzott amikor azt mondta amit... akkor meg minek megmagyarázni a bizonyítványt? minek mentegetőzik, minek kér bocsánatot, minek jó pofizik, ezzel csak saját magát köpi szembe.
2015. december 10. 12:26 #3
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Teljes mértékben megértem őt. Az, hogy a saját házában nem mondhatja ki a saját véleményét mert kiteszik a netre, ez már tényleg túlmegy egy határon. Az egy dolog, hogy aki ebben a szakmában van az tudja, hogy mondjuk ha kilép az utcára nincs magánélete, de, hogy a saját lakásodban sem vagy biztonságban, ez már tényleg túl sok. Jól teszi, őszintén mondom mert a TMZ undorító dolgokat művel, állandóan, szóval jó lenne, hogyha valaki kicsit megszorongatná őket pardon.gif

Ez a Taylor-os ügy meg, csalódott vagyok, hogy bocsánatot kért, mert én Jared-et egyenes embernek ismertem meg, és láttuk mit gondol Taylorka zenéjéről, szóval fölösleges volt mentegetőznie rolleyes.gif Sajnos manapság mindenki meghunyászkodik ezelőtt a nő előtt, csak tudnám miért think.gif Mindenki behódol neki, pedig mindenki tudja, hogy mennyire kétszínű is valójában blush.gif Szóval az kicsit érdekes, hogy Jared nem állt ki a véleménye mellett, habár tudom, hogy mennyire tisztelettudó a nőkkel, de akkor sem értem, hogy miért nem lehet azt mondani, hogy Taylor zenéje pocsék? think.gif Lassan ott tartunk, hogy erről a nőről tilos negatív véleményt mondani, ami lássuk be, siralmas dolog rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. december 10. 14:41 #4
mzprx22
mzprx22
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.10.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 252185
Offline offline
Úgytünik vannak emberek akik nem tudják,hogy a tetteknek és a kimondott szavaknak következményei lesznek főleg a zene de még a filmiparban is.Én 10 éve dolgozom mint marketinges,USA-ban éltem egy ideig láttam ezt-azt.Nem a NŐ itt a nagy szám,hanem a mögötte álló gárda akik intézik a dolgait.Egy jogász hadsereg simán bárkit kivon a forgalomból,lazán tönkretehetnek bárkit,bárhol is vagy az életben vagy a világon.....
2015. december 10. 14:56 #5
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Igaza van!
2015. december 10. 17:56 #6
- törölt felhasználó -    
Saját maga sértette meg a szémélyiségi jogait, mikor szemmelláthatóan hamis bocsánatot kért a szavaiért amiket mint most kiderült, igazából, nem bánt meg.
Lehetett volna benne annyi férfiasság, hogy kiáll magáért. Kis csalódás...
2015. december 11. 18:19 #7
- törölt felhasználó -    
Igaza van teljesen!!
2015. december 11. 20:22 #8
- törölt felhasználó -    
Ez a véleménye Taylor zenéjéről, ennyi. Nem kell itt mentegetőznie.biggrin.gif
2015. december 12. 18:46 #9
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
most ebben a peres dolgoban nem értek egyet Jareddel, mert egy sztár és ilyen módon akármilyen rajongóját is beperelhetné ha csinál róla egy képet vagy videót. és, hogy a saját bandáját bepereli most mert feltett egy videót róla, ez szerintem hülyeség. az igazság az, hogy mindkét embert kedvelem, de abban egyetértek az emebrekkel, hogy nem tetszhet mindenkinek minden. mivel Taylor nem válaszolt és ahoy a cikk is írja, hogy valószínüleg nem igazán izgatja, akkor nem kellene ekkora dolgot csinálnia Jarednek se belőle..
2015. december 12. 21:43 #10
Miss smily face
Miss smily face
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.10.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 240192
Offline offline
#teamJared
2015. december 12. 23:58 #11
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
House Of Wax
Teljes mértékben megértem őt. Az, hogy a saját házában nem mondhatja ki a saját véleményét mert kiteszik a netre, ez már tényleg túlmegy egy határon. Az egy dolog, hogy aki ebben a szakmában van az tudja, hogy mondjuk ha kilép az utcára nincs magánélete, de, hogy a saját lakásodban sem vagy biztonságban, ez már tényleg túl sok. Jól teszi, őszintén mondom mert a TMZ undorító dolgokat művel, állandóan, szóval jó lenne, hogyha valaki kicsit megszorongatná őket pardon.gif

Ez a Taylor-os ügy meg, csalódott vagyok, hogy bocsánatot kért, mert én Jared-et egyenes embernek ismertem meg, és láttuk mit gondol Taylorka zenéjéről, szóval fölösleges volt mentegetőznie rolleyes.gif Sajnos manapság mindenki meghunyászkodik ezelőtt a nő előtt, csak tudnám miért think.gif Mindenki behódol neki, pedig mindenki tudja, hogy mennyire kétszínű is valójában blush.gif Szóval az kicsit érdekes, hogy Jared nem állt ki a véleménye mellett, habár tudom, hogy mennyire tisztelettudó a nőkkel, de akkor sem értem, hogy miért nem lehet azt mondani, hogy Taylor zenéje pocsék? think.gif Lassan ott tartunk, hogy erről a nőről tilos negatív véleményt mondani, ami lássuk be, siralmas dolog rolleyes.gif

Ugyan ez!!! biggrin.gif
2016. február 08. 19:59 #12
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Hát... Én csak fogom a fejem, hogy mik meg nem történnek már biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok